Search results for query: *

• Users: Cream
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Cream

Wifi ile mobil uygulamalarda zaman aşımı

Beyler şimdi bir kaç gündür dns ayarı veya vpn kullanmadan yasaklı -:))))- sitelere girebildiğimi farkettim. Bunun yanında kablosuz ağıma bağlı hiçbir telefonda (sadece kendi telefonum değil yani) Google Play, Whatsapp ve Snapchat gibi uygulamalar zaman aşımı hatası verip çalışmıyor...
  2. Cream

ASUS N550JV Wireless Bağlantı Sorunu

Eski notebook'umda 4 diş çeken yerden bu notebook'ta 2 diş çekiyor ve doğal olarak acayip hız kaybı var. Bağdaştırıcının adı: Qualcomm Atheros AR9485WB-EG Wireless Network Adapter Bir yerde wireless kartının AUX ile Main kablolarının yerlerini değiştirmek gerektiği yazıyordu ama vidaları...
  3. Cream

Strife | İkinci Nesil MOBA [Open Beta]

Oyunu Curse'ün YouTube kanalında paylaştığı bir video ile keşfettim. Henüz oyunu deneyemedim ama bildiklerimi size aktarayım: Oyunda Pet sistemi var ve Petler hareket hızı, büyü hasarında artış, fazladan altın gibi özellikler sağlıyor. Bütün şampiyonlar bedava. Şampiyonlara skin alınabileceği...
  4. Cream

Windows tam açıldı derken pc kapanması sorunu

Selam arkadaşlar, öncelikle demeliyim ki 1 ay sonra LYS var ve LYS'den sonra zaten yeni bir makine alacağım. Bu yüzden şu anki makineyi kurtarmaya çalışmıyorum, yani servis falan olmaz zaten 6 yıllık laptop, ama önerilere açığım. Öncelerde athrs.sys dosyasıyla mavi ekran alırdım, ama çok...
  5. Cream

Garage Rock

Rock müziğin en sevdiğim alt türlerinden biridir. Bir Garage Rock türü şarkı dinlediğinizde melodiden, rifflerden ve ritmden o şarkının bir Garage Rock türü şarkı olduğunu anlamak kolaydır (en azından benim için :D). Örnek gruplar: Aslında Arctic Monkeys daha çok son albümünde bu türe...
  6. Cream

Google DNS sunucularına erişim yasağı

Sabah bilgisayarı açtım 9gag'e girmeye çalışıyorum, girmiyor. Telefondan giriyor da bilgisayardan niye girmiyor diyorum. Meğerse Google DNS (8.8.8.8 8.8.4.4) sunucuları da yasaklanmış...
  7. Cream

Modern Zombie Mod

Arkadaşlar ben Ruthven'in yaptığı Modern Zombie Minimod oynuyorum ama zombileri bir türlü bulamadım. Bilen biri açıklayabilir mi? :mrgreen: http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,75284.0.html Modun linki
  8. Cream

Soru: Uyarılara nasıl bakarız?

Bu konuda pek bir bilgim yok. Mesajla mı yolluyorlar yoksa profilden falan mı bakıyorsun diye. Ben de merak ettim belki uyarı falan almışımdır ona göre dikkat edeyim. :) Arama yaptım Türkçe ve İngilizce olarak bir sonuç alamadım.
  9. Cream

Bir kaç soruma var yardım lütfen

[b]1) Köyün para varlığını nasıl yükseltirim? 2) Nasıl turnuva düzenlerim?
  10. Cream

Grup moralini kaldırmak veya...

Grup moralini kaldırmak veya yiyeceklerin moralini değiştirme gibi bir şansım var mı?
  11. Cream

Age Of Machinery mod + troop editor

Arkadaşlar ben AOM mod oynuyorum. Kamp menüsündeyken svadyalı mühendisler yetiştirebiliyoruz ya, ben de troop editorle svadyalı mühendisleri biraz güçlendirdim (62 lvl 500 agi gerisi 99999 güçlü zırh ve silahlar ayrıca yetenekler 699 gerisi esir yönetimi falan 10)  :mrgreen: Sonra devamlı...
  12. Cream

Yabancı Forumda buldum (1.003 Modül Sistemi)

http://www.taleworlds.com/download/mb_module_system_1003_0.zip Linki şuradan buldum http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,30480.msg783325.html#msg783325
  13. Cream

Follow the Spy to Meeting görevi

Görevden birşey anlamadım Sancar Khan'dan aldım Tulga falan yazıyor anlatımda.
  14. Cream

En eski versiyon.

Bir aralar en eski versiyon nedir diye bir konu vardı orada 0.268 gibi bir versiyon görmüştüm. Tam versiyon çıktığında bu yayınlanacaktı. Hala geçerli mi bu merak ettimde. :?: :?: :?: Edit: Link için tıklayın
  15. Cream

Mount&Blade 0.623 versiyon (çekinmeden indirin)

Link budur :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: (Tıklayın) arkadaşımız paylaşmayı çok seviyor :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  16. Cream

0.623 versiyon tam sürüm

0.623 versiyonda kodu nereye gireceğiz :D :mrgreen: :mrgreen: yeniden 0.623 e dönesim geldide  :mrgreen: :mrgreen: bide modları nasıl çalıştırcaz??? :lol: :lol: :lol:
  17. Cream

Guardians Party moddaki sandıklar

Arkadaşlar bilenler olabilir belki Dionisa's place : Merdivenlerden çıkın sandık var Guardians castle : En üst kata çıkın sonra sol üst köşede sandık var İsmilla's palace : Girdiğinizde sağ tarafta mum üstünde abascus var orada bi mouse unuzu gezdirin Galadriel's palace : Girişte merdiven varya...
  18. Cream

Alıntıda ki yazılar ile ilgili

Arkadaşlar ben bakıyorum bütün alıntılarda "Neden niçin ne alaka bu olaylar acaba bisiklet ortamı olabilirmi? ona katılmam fakat evde world of warcraft oynarım."diye bişey yazıyor.Moonstar adlı üyeden
  19. Cream

Silah Tedarik Et Görevi Hakkında

Arkadaşlar şimdi bu Uksal kontu bana kancalı teber tedarik etmemi istedi.hani teber biliyorum kancalı teber nasıl bişey? :?:
  20. Cream

Yeni versiyon için süper bir öneri olabilir!

Önerim; Bence oyunda sadece yazılar değilde seslerde seçilen dilde olsa nasıl olur?Söylemesi kolay olabilir ama bana güzel bir fikir gibi geldi.
Back
Top Bottom