Search results for query: *

• Users: 414ben
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. DOTA 2 - 7.07c

Taleworlds Dota 2 Steam Grubumuz: http://steamcommunity.com/groups/TWTFDOTA2[size=15px]
  2. [OYUN] Üç Harften Cümle Oluşturma

Evet arkadaşlar, eğlenceli bir oyunla karşınızdayım. Oyunu başka forumda görmüştüm hoşuma gitti ve burada da böyle bir oyun olsun istedim. Yapacağımız şey basit; Üstteki üyenin verdiği 3 harften kelime dizisi oluşturacaksınız. Sonra siz 3 harf vereceksiniz ve oyun böyle devam edecek. Örnek 1...
  3. [S][WFAS]Wealth of Asolenia

Wealth of Asolenia Yapılacaklar :arrow: Yeni bir harita :arrow: Talim alanları eklenecek :arrow: Evlilik :arrow: Komutanlardan alınan askerlerin sayısı arttırılacak :arrow: Yeni silah,zırh modelleri :arrow: Seneryolar değiştirelecek :arrow: Yeni kale modelleri :arrow: Yeni trooplar...
  4. Fire & Sword Module Sistem Çıktı

Mod yapanların görmesi için konuyu buraya da açtım :) Link: http://download2.taleworlds.com/mb_wfas_module_system_1143.zip İyi çalışmalar :)
  5. Module Sistem Çıktı

Evet modül sistem çıkmıştır şimdiden iyi mod yapımları diliyorum :) Link: http://download2.taleworlds.com/mb_wfas_module_system_1143.zip
  6. Seri Numarası Sorunu

Arkadaşlar ben yakın zamanda yeni bilgisayar alacağım. Şuanki kullandığım cd-keyi, alacağım bilgisayarda kullanırsam "geçersiz seri numarası" gibi bir hata alır mıyım? Yoksa steam'den hesabıma giriş yaparsam sorun olmaz mı? Şimdiden teşekkür ederim.
  7. [SORU] Spoiler hakkında

Arkadaşlar sorum cevaplandığı anda sileceğim konuyu çok acil lazım olduğu için konu dışına yazıyorum lütfen bunun için soru mu sorulur filan yazmayın. Soru şu   açabiliyorum ama Spoiler:Örnek yazamıyorum mesela. Oradaki iki nokta üst üsteden sonra nasıl bir şey yazacağım. Dediğim gibi konuyu...
  8. Edit Mode soru

Arkadaşlar ben edit mode kullanarak ev yapacağım (içini) fakat listeye bakmama rağmen duvar bulamadım. Bilen varsa söyleyebilir mi? Bir sorum daha var. Edit modeden deniz nasıl ekliyeceğim? Bir soru daha :D Nesnelerin nasıl rotasını değiştireceğim.
  9. Siz bayıltıldığınızda savaşın devam etmesi

1.141 için denenmiştir. Rarın içindeki dosyayı oyunu kurduğun yerdeki Modules>Ogniziem Meiczrem içine atıyorsunuz. Atmadan önce oyunu kapatın. Atmadan önce kesinlikle değiştireceğiniz dosyayı YEDEKLEYİN! Eğer devam etmesini istemiyorsanız öldüğünüzde TAB'a basabilirsiniz.
  10. [İlk Fire&Sword Dizisi]İntikam Peşinde~

[size=18pt] [size=18pt] [size=18pt] [size=18pt] [size=18pt] [size=18pt] [center] Oyun dizi çekmeye elverişli değil deniyormuş. Biraz animasyon yapıp geri döneceğim. En İyi Kısa Film 1.İntikam Peşinde                (40%) [b] En İyi Oyuncu 1.Dimitri                    ...
  11. Bağlantı Kesildi

Merhaba arkadaşlar bir sorunum var. Multiplayerda bir servere girdim pingi 40 civarında fakat oyunda durmadan kasılmamlar oluyor.Türk serveri Xkafe diye.Pingim de düşük olmasına rağmen oynanmıyor ve 10 saniye sonra Sunucuyla olan bağlantı kaybedildi hatası veriyor. Çözümünü bilen var mı?
  12. Kitaplar Hakkında Bilgiler

Oyunda kitaplar çok kullanışlıdır.Seviye atlamadan yeteneklerinizi geliştirme imkanı sunar.Kitapları hanlardaki Kitap Tüccarlarından alabilirsiniz. Bazı kitaplar okunarak,bazı kitaplar envanterinizde durararak size yetenek sağlar.Tabi envanterinizden çıkardığınızda verdiği özellik gider doğal...
  13. Yoldaşlarla İlgili Herşey

Algirdas Uyumlu Olduğu Yoldaşlar: Ingri Uyumsuz Olduğu Yoldaşlar: Fedot, Nogai Seviye: 4 Sevmediği Olay: Yok Ücreti: 250 Yetenekler:Demir Vücut 1, Güçlü Darbe 1, Atletizm 1, Binicilik 2, Taktik 2, Liderlik 4 Alındığında Tek Elli Kılıçla gelir. Bakıt Uyumlu Olduğu Yoldaşlar: Yok Uyumsuz Olduğu...
  14. Ticaretten Bol Para Kazanma Yöntemi [1.140 ve altı için]

Evet, size F&Sda en çok para kazandıran yöntemi açıklayacağım.  [1.140 ve altı için] Başlamadan önce bir miktar sermaye lazım yaklaşık 15 bin taler.Eğer yoksa Gizli Zula görevinden hemen kazanırsınız.Yanınıza 60 tane piyade alın öncelikle bu sadece haydutlardan korunmak içindir.(Gerekli...
  15. Hikaye Devam Ettirme [OYUN]

Oyun şöyle olacak; mesela Adamın biri yolda giderken.. yazacağım ve bir sonraki üye Adamın biri yolda giderken telefonu çalmış. ve öyle devam ettireceğiz başlıyorum. Adamın biri araba sürerken
Back
Top Bottom