Search results for query: *

• Users: w4hammer
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. w4hammer

Northern Roleplay

Selam arkadaşlar ben bur serverda bir süredir çok zevk alarak oynuyorum fakat bu gün EU serveri kapandığında bütün yabancı bebeler bu sw toplandı. kafayı yemek üzereyim ben outlaw'ım hiçbirşey yapmamama ramen commonerlerin hepsi bana saldırıyor Ve 15 kişi üstüme gelincede bişey yapamıyorum kick...
  2. w4hammer

M&B With Fire and Sword 6 TL!

Evet arkadaşlar oyun steamda %75 indirimde kampanya yarın akşam 8 e kadar devam edecek  ayrıca M&B ve M&B Warband'da %75 indirimde hala M&B With Fire and Sword'u olmayan kişiler için çok iyi bir fırsat yada M&B Warband olmayanlar. http://store.steampowered.com/sub/8029/ Edit:başkası açmış...
  3. w4hammer

Komutan Ortaklaşa İMKANSIZ!!!!

1.142 ile yeni bir oyun modu geldi 8 komutan düşman bot dalgalrına karşı savaşıyor biz istersen yanımıza 6 bot da alabiliyoruz oyunda dalgalar geçtikce yeni silahlar ve adamlar açılıyor ama şunu söyleyeyim 10. dalga İMKANSIZ resmen en iyi askerlerle dolu ordu geliyor nedir bu böyle geçebilen...
  4. w4hammer

Dragun'dan 4 esir yakala

Arkadaşlar khan İslam Giray bana böle bir görev verdi şimdi benden tam olarak ne istediğni anlamadım Dragun sanırım bir askeri birim ama hangi ülkenin bulamadım görevin açıklamasında şöle yazıyor: "İslam Giray Han ona 4 Dragun mahküm getirmeni istedi"
  5. w4hammer

At Sakatlanması...

Arkadaşlar atlar 2 kez savaşta bayılırsa sakatlanıyor ve seviyesi ne olursa olsun sirek sakat ... atı oluyor ve acayip yavaşlıyor ben ağır safkan atı kullanıyorum ve herseferinde gidip at değiştirmekten bıktım paramın yarısı atlara gidiyor! acaba bu atları iğleştirmenin bir yolu varmı yada...
  6. w4hammer

Ordu yapmak tam bir ölüm!

Arkadaşlar 80 kişilik bir ordu yapmak ne kadar zor bu oyunda ben bahçesarayın lorduyum kale kumandanından asker alarak ordu yapacağım ordumda: 20 mizra şambul 20 nokor 20 yeniçeri 20 de azap alacağım ama tek seferde sadece 3 adam eğitirebiliyorum ve her birim türündende 1 tane örneğin aynı anda...
  7. w4hammer

M&B Ateş ve kılıç 1.139 çıktı

Evet arkadaşlar bu gün 20 mb'lik bir patch geldi. Bazı buglar düzeltilmiş olmalı farketiğiniz düzeltmeleri buraya yazın ben bir tek şunu farkettim: -Askerleri terfi ettirememe sorunu kalkmış artık paralı askerleri terfi ettirebiliyoruz (Recuirt/Experienced/Venteran/Elite) İndirme linki...
  8. w4hammer

Mount&Blade With Fire and Sword İlginç Buglar

Arkadaşlar benim oyunumda mı sorun var bilmiyorum ama bu gün çok garip bir bugla karşılaştım. Bir şehri kuşattım sonra surları patlatım ve saldırdım düşman askerleri benim surlarda açtığım deliğin biraz solunda ve kalenin içindelerdi kalenin dışında olan askerlere askerlerim dahil saldıramıyodum...
  9. w4hammer

Mount&Blade With Fire and Sword Paralı Asker sorunu

Merhaba arkadaşlar ben M&B WFAS'du satın aldım ve bir sorunla karşılaştım paralı askerleri seviye atlatamıyorum hep recuirt(lvl 5) kalıyorlar ayrıca bu gün kırım'a katıldım köylerden asker aldım ama onlar'da seviye atlamıyor sizde de böylemi ? Edit:Arkadaşlar bu bir buğmuş Patch çıkacakmış ama...
  10. w4hammer

Krallığıma özel ordu.

Selam, ben troop editorden kendime askerler yaptım ve factionu "player faction" seçtim ama oyuna girip krallık kurunca köylerden yaptığım askerler gelmiyor önceden hangi kralığa aitse onun askerleri geliyor. Kodlama derslerinden köylerden hangi krallğa aitse onun askerini almaya yarayan dersi...
  11. w4hammer

Troop editorde basit bir problem[ÇÖZÜLDÜ]

Merhaba arkadaşlar ben troop editörü kullanıyorum fakat tek sorun tamamı ekrana sıgmıyor ve askerin itemlerini degiştirme bölümünde ki "Delete" e basamıyorum açaba yapabilecegim bişey varmı eğer cevabı çok basitse lütfen dalga geçmmeyin  :|
  12. w4hammer

Yanıma daha fazla balta almak istiyorum

Arkadaşlar benim bir sorum var yanıma daha fazla fırlatmalı balta almak istiyorum fakat nasıl yapabilecegimi bulmuş degilim bilen varsa lütfen cevap versin  :wink:
Back
Top Bottom