Search results for query: *

1. montekristo44

Splinter Cell Conviction

Selamlar Ben ve bir arkadaşım 2010 Nisan'da çıkmış Splinter Cell Conviction'nın co-op oynanışından dolayı satın almayı düşünüyoruz. (bi kaç yerde çok övüldüğünü duymuştum) Sizlerin bu oyunun co-op hakkında bir deneyiminiz var mı? varsa artı ve eksilerini buraya yazar mısınız?
  2. montekristo44

Orcs Must Die 1-2

Orcs Must Die pyunu rorbot entertainment tarafından piyasaya geçen yıl sürülen, demousunu oynadıktan sonra hızınla tam sürümünü aldığım bir oyun. (oyunun kutulu versyonu çıkmadı, sadece dijital satışı yapılmaktadır) Hatta geçen gün steamde bütün ek paketleriyle 3.99 $'a kadar düşmüştü (bknz...
  3. montekristo44

RPG Maker VX

Evet arkadaşlar, konumuz RPG Maker VX, son bir kaç gündür bunu kurcalıyorum, baya enteresan bişiye benziyor. Bu basit kit ile kendi rpg oyununuzu tasarlayıp oynayabiliyorsunuz.  ( yada arkadaşlarınızla paylaşırsınız işte ne biliyim) Şimdi "ben bu programı biliyorum, daha önce kullandım" diyen...
  4. montekristo44

Fire and Sword - Mount & Musket

Önerim basit; moddan anlayan bir arkadaş Mount & Musket'deki ateşli silahların görsel ve işitsel efektlerini Fire and Sword'a aktarırsa çok büyük sevaba geçer.
  5. montekristo44

Sancak ve Derebeyliği

Sorum basit ama forumda sayısal bir değer bulamadım bunlar için, umarım bileniniz vardır: 1- Nasıl Sancak alabiliyoruz? (Eğer nam ile alakalıysa kaç namdan sonra? ) 2- Nasıl Derebeyi olabiliyoruz (Zira kime gitsem git "önce biraz savaş, meydanda komutan olarak kendini ispat et" diyor, nam 100'ü...
  6. montekristo44

Warband 3D

Merhabalar arkadaşlar. Ben bu 3d olayına merak sardım ve Nvidia Nvision'ın verdiği listeye göre Mount and Blade (warband yazmıyo) excellent derecede 3d oynanabiliyor.(muş, ben bu linkin yalancısıyım) link de bu: http://www.nvidia.com/object/3d-vision-3d-games.html Merak ettiğim bunu deneyeniniz...
Back
Top Bottom