Search results for query: *

1. Ritterborough

Power Supply Tavsiye

Merhaba Benim PC nin power supplysi rahmetli oldu da.Tavsiye edebileceginiz power supply var mi acaba.
  2. Ritterborough

GameoverlayUI hatası

Warband oynarken birden oyunu alta alıyor ve GameoverlayUI hatasını veriyor.Hem oyun hem de bilgisayar kapanıyor.Bu sorunu biraz araştırdım ama pek bir şey anlayamadım. Detaylı bir biçimde bunu bana anlatabilirmisiniz?
  3. Ritterborough

[RN] Revenge Of Nobility

Kuruluş: 11.03.2010                                                                                        Feroth Krallığından Lord Careth sabahın ilk ışıklarıyla yapılacak olan büyük muharebe için kalesinde dinleniyordu. Salonunda dağ manzarasını izleyerek uykuya dalan Lord Careth bir...
  4. Ritterborough

Hayalleri oldur

biri bir hayalini yazar alttakide onun hayalini gerceklestigini ama kotu bir sey olup o hayalin oldugunu soyler orn: hayalim angeline jolie ile evlenmek alttaki de hayalin gerceklesti ama angelina jolie öldü
  5. Ritterborough

Atlari degistirme

yeni bir mod planliyorumda atlari degistirmek istiyorum hangi programi kullanmaliyim ne yapmaliyim
  6. Ritterborough

Sadece Map warband multi için

warband multiplayer için harita yapmak istiyorum program ismi verirmisiniz veya beni yönlendirimisiniz
  7. Ritterborough

Crpg yardımı

biri bana yardım edebilrimi cprg konusunda siteden item alıyorum ama oyunda üstümde item yok
  8. Ritterborough

Dedicated sw kurma

Arkadaşlar dedicated server kurmak istiyorum fakat şu taleworlds den indirdiğimi dosyaları nereye koyucam ne yapacağım hakkında bilgim yok Not:Port olayı yaptım. İsteğim bana ayrıntısıyla gerekse resimle adam akıllı birinin bu olayı bana anlatması lütfen cevaplayın araştırdığımda net bir şey...
Back
Top Bottom