Search results for query: *

1. ZıgZag

TR_Duel [AKTİF]

Steam Adresiniz: https://steamcommunity.com/id/HadesAta
    Yasaklandığınız Karakterin Adı: Ultimate_Orumcek_Maymun
    Yasaklandığınız IDniz: (Opsiyonel) Bilmiyorum.
    Yasaklandığınız Tarih ve Saat: 3 hafta yakın bir süredir banlıyım , tam tarihini hatırlamıyorum malesef.
    Neden Yasaklandınız?: İnanın ben de bilmiyorum. Bir adminle "küfürsüz" bir tartışma yaşadım 3-4 cümlelik ve ardından banlandım...
    Yasağınız Neden Kaldırılmalı?: Gerçek nickim Hades ve oyunun ilk çıktığı tarihten beri oynuyorum.
    4k ya yakın saatim var ve heralde hiç de kimseyle tartışmadım. Arkadaşla fake hesapla girdik ve sunucuda antrenman yapıyorduk, kimseye sataşmadan. Bir adminle "küfürsüz" bir tartışma yaşadık ve süresiz, tüm "TR_" sunucularından banlandım. Eğer banım kaldırılamayacak bir nedendense neden banlandığımı gerçekten bilmek isterim. Banımı kaldırma talebini de kabul ederseniz de şimdiden teşekkür ederim.
  2. ZıgZag

Üst Dudaksızlık ve Estetiği

Evet arkadaşlar şimdi benim çok nadir görülen bir sıkıntım var. Üst dudağım kimine göre çok çok ince kimine göre yok. Cidden sıkıntı yaşatıyor hani bakıyosun aynada direk üst dudak çok az gözüküyo yada yok. Sizin tanıdıklarınız veya duyduğunuz birileri var mı böyle? Ve ben bunun estetiğini...
  3. ZıgZag

Total War Serisi

Beyler M2:TW için bir mod vardı ya adını hatırlamıyorum ama, bütün dünya vardı. Ming hanadanlığı falan filan kuzey,güney kore( o zamanki eski isimleriyle tabii) ruslar falan herkes vardı hindistanın oralar bütün dünya. Adını hatırlayan var mı acaba ya? Marco Polo izlemeye başladım gaza geldim bulmam lazım onu :grin:

EDİT: Eras Total Conquest galiba buldum, peki bu Kingdom istiyor muydu?

EDİT2: Şimdi benim elimde Medieval 2: TW seri kodum var , ama CD'leri yok. Steamla bağlantılı falanda değiller galiba. Bu kodu herhangi bir şekilde kullanabilme şansım var mı CD'leri kayıpken?
  4. ZıgZag

League Of Legends | 6. Sezon

Kafamda bir şeyler hafif hafif toparlandı sağ olasın. Lucian'ın bu skinini oyun genelinde çok seviyorum ya. buip buip diye ses çıkarıyo böyle hafif boğuk güzel bir ses :party:
  5. ZıgZag

Abi bana anahtar gelmiyo ki şuan 12 tane kutu var 1 tane anahtar yok. Belki o 12 kutu içerisinde spirit guard udyr vardır. :grin:
  6. ZıgZag

1ND9XA.png

Abi hangisi bozdurayım hangisini açayım kafam çok karışık hepsini çok seviyorum ya. :grin: Gerçi Taliyah'ı hiç oynamıyorum ama diğerleri hepsi istediğim skinler.
  7. ZıgZag

The Witcher 3 : Wild Hunt

Mesela Witcher 3 Wild Hunt'ta verdiğin kararlar Blood And Wine'ın bir kısmını etkliyior bayağı. :fruity:
  8. ZıgZag

Elder Scrolls Online Tartışma Konusu| Forum Guildi (PC)

Hocam ben ork 1 handed shield açtım dk oynuyorum magicka hiç vermedim. 4 arkadaş başladık işte bende tank olacağım hesapta bu. Şimdi HP ve stamina veriyorum, bunların bi derecesi var mı? mesela 3 kere hp ver 1 kere stamina ver metin 2 gibi. :grin:

Ve genel olarak hangi skillere vereyim. Son patchlerde 1h shield çok nerflendi diyorlar açmaya değmez diyorlar moralim bozuluyor ama ne bileyim tank dediğin heavy armor 1h shield olur diye açtım, çokta zorlanmıyorum aslında da skill olarak nelere vermem lazım?

Oyun içi nickim Logark Ishiburzk
  9. ZıgZag

Elder Scrolls Online Tartışma Konusu| Forum Guildi (PC)

Bende ne zamandır alacaktım indirimdeymiş şuan yüklüyorum eğer bilen birileri varsa ve sorularımdan sıkılmayacaksa eklersin benide. Gerçi daha 23 saati var inmesine :lol:
  10. ZıgZag

Lord of the Rings Online/Şimdi Steam'de!

Ben Brandywine'da oynuyorum şuan.
  11. ZıgZag

Üstteki üyenin nick'i sende ne çağrıştırıyor?

Eski bir arkadaş
  12. ZıgZag

[3OK] 3 Ok Akıncılar Birliği ~

Daha nâdânı terk etmemiş yârânı bulmaya çalışıyor bak ya. Çok acemice.
  13. ZıgZag

İlişki Konusu - "Seviyosan bence git konuş abi"

Okulda ayrılırken son 5 ay kızla kesiştik, öğrendim benim üniversiteye gelicekmiş dedim 1 sene beklerim ne olacak. Arkadaş fotoğraf attı şimdi köyden kızla buluşmaya gitmiş bunu görmüş yanında bir çocuk varmış çıkıyorlar galiba dedi. 3 gündür moral - seviyede. Ya ben çok saçma bir insanım çok kafaya takıyorum abi çıldırıcam 1 sene sonra çıkmayı düşündüğüm kızın manitası olucak ama sinirden köpürüyorum ya. Acayip kolay bağlanan bir insanım beynimin işleyişine koyayım.
  14. ZıgZag

Oyun Tavsiye Konusu - (Tavsiye istemeden önce mutlaka bakınız)

Şöyle kiralık katil olduğumuz, nasıl desem parayla adam öldürüp sonrada o parayla kendimizi geliştirebildiğimiz, izleyen varsa Naruto da ki Akatsuki gibi, bir oyun var mı bilen?
  15. ZıgZag

Yükseköğretim Kurumları Sınavı

Nasıl geriliyosunuz anlamadım ben 1 saat önce bakmıştım ben şimdi baktım hala aynı ? :grin:
  16. ZıgZag

The Crew Inshelper-Çalışmayı durdurdu

Selam bu oyunu eskiden oynuyordum aldım şimdi yeniden yükledim Steam'dan. Ama açtığımda Inshelper diye bir şey açıyor 5/10'da kalıyor, daha ilerlemiyor.Çözümü için Inshelper.exe'yi silin diyorlar bende sildim fakat bu sefer oyunu tam açacakken çalışmayı durdurdu hatası alıyorum çok araştırdım...
  17. ZıgZag

The Witcher 3 : Wild Hunt

Her şeyden önce hikayenin tadını çıkarın beyler, expansion packları bitirmedim ama ana oyunun hikayesini şuana kadar oynadığım hiç bir oyunda bulamadım. Sırf oyundan dolayı kitaplarını aldım okuyorum.
  18. ZıgZag

Olum Bulgaristan'dan geldim adamlar harbiden Avrupa ya herkeste kısa şort mekanlar falan oyş.

EDİT: Köy bile değişmiş köydeki kızlar güzelleşmiş :grin:
  19. ZıgZag

B2zAqV.jpg

İnternetim olmasına rağmen bu hatayı alıyorum direk pat diye veriyor beklmeden sıkıntı ne acaba?
  20. ZıgZag

Her Bannerlord dendiğinde aklıma bu oyunun geliştiricisi Arda sanıyorum sövüyorum, niye daha hızlı geliştirmiyor oyunu diye.  :facepalm:
Back
Top Bottom