Search results for query: *

• Users: BANHAMMER
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Python: cant open file, couldn't find a solution.

I am having this error. Asked around a bit, redownloaded module system and python, my Environment Variables are set, module_info set with / forward slashes. I did every basic thing correct, still cant figure why this happens. Help is appreciated. Cheers
  2. Singleplayer Crashes

This is a problem I experience pretty regularly , in single player when I enter a new scene , start a conversation et cetera  the game just crashes. Especially when I use mods, and again especially when I move fast with CTRL + Space . Halp.
  3. Discovery Freelancer 4.88 Conquest

www.discoverygc.com
  4. Discovery Freelancer 4.88 Conquest

Freelancer oynamamış olanlar için ; Freelancer 2003 Digital Anvil yapımı uzay simülasyon oyunu. Discovery modu hikayeye kaldığı yerden devam ediyor. Bir RP serveri mevcut. Bilim kurguya ve RP ye merakınız varsa bu oyunu ve modu indirmenizi şiddetle tavsiye ediyorum , indirme faslı 1 GB olacak...
  5. Birisi hangi oyunları oynuyosun diye sorduğunda M&B:Warband nasıl açıklanır?

+Oyun oynuyo musun?Playstation, PC falan? -PC , M&B:Warband,vs vs. oynuyorum. +O ne lan? *random laugh* -Bilmiyo musun ,  orta çağ savaş simülasyonu Türklerin yaptığı oyun.En gerçe... +LoL oynuyo musun? -sg
  6. Alamanca öğrenmek.

Üniyi gidip Gavuristan'da okumak gibi çok ekzantrik bi fikrim var.Almanya bu konuda çok cazip duruyor. Okumak yaşam vs sıkıntı değil benim öğrenmek istediğim konu;  Almanca, Almanya'da 1 yıl hazırlık okurken akıcı bir biçimde öğrenilebilir mi? Şuan A2 seviyesinde falan biliyo olmam lazım, işte...
  7. Question about revealing money pouch

Yesterday me and my friend tried to rob someone and he told us that he didn't have any money , we wanted him to reveal his pouch and he asked how OORP , we didn't know either. There is the option of it in the menu I know that, but when I use that, it asks me to select a target and I can't do...
  8. I need some help here

Hello, I recently been playing on Revolution RP server but since they reset the server, I can't download their map and get the "unable to connect server" error everytime I try. I click to Connect, map download stays at 0 KB and few secs later I get the error. Weird thing is , I get this error...
  9. a question

i am pressing Q ingame, but no menu opens, i checked keys, but i couldnt do anything, whats the problem?
  10. [Kapandı] Vanguard - The Vanguard

Rodok Krallığı isyanının ilk zamanlarıydı.Svadya dan kopan halk, kendi kalelerini, şehirlerini inşa etmeye başlamıştı.Herşey de ayrı bir özellikleri vardı.Gelecek Svadya saldırılarına karşı koymak için hazırlanmıştı herşey.Svadya soyluları topladıkları, Kalradya nın o güne kadar gördüğü en büyük...
  11. arkadaşlar sancak yapabilecek?

beyler sancak yaptırmak istiyorum gönüllü ve iyi yapabilecegine inanan hayırsever birisi varsa bana özel mesajla ulaşırsa çok sevinirim. şimdiden teşekkürler
  12. The Exiles [cRPG - Strategus] Üye alımları açıktır.

Kratos HalfBlood Arathorn Prancing_Bizon Palpatin132 Steam ardamert959 - linkinugur11 Bu klan 01.02.2012...
  13. Eğer Türk olmasaydınız...

Eğer Türk, Türkmen , Azeri yani Türk kökenli olmasaydınız ne olmak isterdiniz? Hangi tarihte? Başlıyorum, İskoç (1000-1200)
  14. İlişki Konusu - "Seviyosan bence git konuş abi"

Gençler, bu kızlarla ilişki konusunda tam bi kazmayım ,  çömezin tekiyim buyüzden sizlerin engin bilgilerine danışma kararı aldım  :mrgreen: Ben kıza dedim benimle çıkasdfgh :? , dedi " oha arda manyak mısın? s**r git!" ne yapmalıyım? şimdiden teşekkürler...
  15. En sevdiginiz silahlar

Her faction için 1 tane yazın, en sonunda bi grafik  cizicem Vaegir:Büyük Uzun Saplı Dikenli Gürz (?) Svadya:Uzun Battal Kılıç Nord:Büyük Uzun Balta Sarranid:Harp Baltası Rodok:Savaş Çekici :twisted: Kergit:Uzun Saplı Pala
  16. Zehirli ok/Zehirli Kılıç/ Ateşli ok / Headshot

Beyler, baştan önerilerimi açıklıyorum; Oyunda zehirli ok olmalı bana kalırsa.. mesela 4 slot var silah için Uzun Yay, Çift Elli Balta, Kanca Temrenli Ok 29/29, Zehirli Ok 3/3 gibi mesela (nord okçusu için silahlar oldu :P)... zehirli ok adamı 4-5 saniye içinde öldürebilir gibi, yada...
Back
Top Bottom