Search results for query: *

1. Aragorn_Elessar

The Punisher [TP]-[Alımlar Açık]

@Tolghar:
    Telefondan girip bişeyler değiştirmeye çalışınca öyle oluyor  :sad: . Sayfayı düzenleyeceğiz.
  2. Aragorn_Elessar

The Punisher [TP]-[Alımlar Açık]

Maç genel olarak güzeldi. Ekibimizi baya hızlıca kurduk, pek kaynaşmak için vakit olmadı ama gene de maç eğlenceliydi. Rohan'da çok iyi oynadı. Tebrik ederim  :smile:
  3. Aragorn_Elessar

yardım

Orjinalse modules isimli klasörü silip dosyaları doğrulat.
  4. Aragorn_Elessar

Mount And Blade'de Olsa Daha Güzel Olacak Şey Nedir ?

xorax said:
    çocuk yyapma olsun bnce ya mallarını falan miras bırakırsın
    Animasyon da olsun  :twisted:
  5. Aragorn_Elessar

MB Warband 1.154 uptade verirmisiniz.

BozRadagast said:
    Aragorn_Elessar said:
    Neden olmasın :smile: Ama dediğimi yap istersen. O zamanda oyunu oynarsın.

Bilgisayarda şuan steam yok ama yüklerim ,şifre dediğinde serial demi ?
    Evet dostum.
  6. Aragorn_Elessar

Runtime Error

Ben yeni Pc aldım, geçti :grin:
  7. Aragorn_Elessar

Neden olmasın :smile: Ama dediğimi yap istersen. O zamanda oyunu oynarsın.
  8. Aragorn_Elessar

BozRadagast said:
    Beyler bende oyunun orjinal cd si var ama bilgisayar cd yi okumuyor nasıl çözerim ya.Ne zamandır oynayamıyorum.

Bilgisayarın cd okuyucusu bozuk değil , cd de başka bilgisayarlara taktığımda gözüküyor.
    Dostum oyunu aldığın yere geri götür. Eğer uğraşmak istemiyorsan sfreyi stemın prgoramını indirip sağ alttan oyun ekleden aktive et. İnternetten indirir.
  9. Aragorn_Elessar

Fakir Şehir Nasıl Zenginleştirilir? Yardım Lazım

Şehire işletme kursana ? Belki yararı olur.
  10. Aragorn_Elessar

Oyunu Steamsız Oynamak?

F9t,
    Sormak belki haddime değil fakat maksadın ne? Her konuya girip millete ters cevaplar veriyorsun ve rozet takmayan insanlara insanlara çok kibar(!) biçimde ikaz ediyorsun. Birazcık yardımcı olmaya çalışssan daha mantıklı olmaz mı bu tutumun yerine?
  11. Aragorn_Elessar

Runtime Error

lyokocan said:
    Arkadaşlar oyun orjinal ama mod yükledim bu hatayı verdi.
    MrsCrimrow said:
    kenterte said:
    Oyun orjinalmi?

Alakası yok virüsleri temizlerken Net framework ve Microsoft visual c++ dosyalarını silmiş olabilirsin veya CCleaner kullanıyorsanda olabilir bilgisayarını güncelle format veya bir üst işletim sistemine taşı bendede bu sorun vardı WFAS'ta çözdüm olayı :grin: sorun Net framework ve Microsoft visual c++ silmenden kaynaklanıyor pcye virüs girmemesine dikkat et.

Son 2 mesajdan önceki tarihe baktınız mı?
  12. Aragorn_Elessar

en güzel leydi

Çoğu nord leydisi güzeldir.  :grin:
  13. Aragorn_Elessar

Oyun yavaş

alperen58 said:
    Aragorn_Elessar said:
    Dostum sorun ramden kaynaklanıyor olabilir. İstersen Game booster adlı bir program avr onu indir. O programı çalıştırıp oyuna girersen arkada çalışıp RAM'e yük olan gereksiz programları otomatik kapatıyor.

Bunun için sağol dostum.Ama grafik ayarlarını düşürsem oyunda ne değişir ?
    Oyunun yavaşlama sebebi sisteminin yetersiz olması ve çalıştıramamasıdır. Şayet grafik ayarlarını düşürür ya da direct x 7 de oynarsan oyun daha hızlı olur. Çünkü sistem donanımalrına binen yük azalır.
  14. Aragorn_Elessar

Oyun yavaş

HikayeciAmca said:
    alperen58 said:
    Al kardeşim
    http://img5.imageshack.us/img5/7213/addf.png

Kardeşim sistemin kötü artist artist haraketler yapma yardım istiyorsan haraketlerine çeki düzen ver biraz sistemin yeterli değil ram düşük ben 3 gb ramle kastığını gördüm sen 1 gb ramle sorun yaratıyor diyorsun çok normal rami geçtim ekran kartında çok kötü yani sistem baştan aşşa yenilenmesi gerekiyor.
    Dostum sorunun ne ?

@alperen58
    Kardeş dediğim game booster adlı programı kullanırsan raminin yetersizliğini engelleme şansın var az da olsa. Olmad ise grafikleri kısarak oynayacaksın.
  15. Aragorn_Elessar

Way Of WarrioR ~Alımlar Açıktır~Maç Tekliflerine Açık.

Way oF Warrior said:
    Telcontar sen cıkmadın biz seni klandan cıkardık.İlerde Bu klanı görüceksiniz 2ay sonra sonra bu lafları o klanlara göstericeğiz.Kimseyi Küçük düşürmeyin birgün sizde yerin dibine girer cıkamassınız.
    Hacı ben neden bilmiyorum? Çıktım ben. Hatta sana adam gibi vedalaşıp helalleşelim dedim. Sen ts ye çağırıp sövmeye devam ettin. En ufak şeyde sinirlenip sövmen herkezi klandan uzaklaştırdı. İlk baştaq Gökhan ve bir kaç kişiye sövdün. Sonra, bir maçında müttefikliği bozdun herkesle. O maçtan sonra klanı 5-7 kişi dışında herkes bıraktı. Bir kaç kişi kaldık. Destek olmaya çalıştık. Ettiğin yeminlerden sonra son bir şans verdik ama sen sabırsız davranıp öbürsü güne maç koydum. Ondada yenilince kalanların çoğuda çıktı. Öbürsü gün ise beni TS ye çağırınca ödev yaptığım için anama sövdün. Şu an burada ağzımı bozmak istemiyorum. Sabırsız ve bencilce davranışlarınla sen ve klanın gelişmek bir yana yok olacak. Umarım hak ettiğini bulursun. Ne kadar seviyesiz bir insan olduğunu gördüm. Klanına da gireceklere tavsiyem "Uzak durun. Klan lideri çok seviyesiz, bencil, sabırsız ve değer bilmez bir insan."
  16. Aragorn_Elessar

Oyun yavaş

MrsCrimrow said:
    478 Ram,128 mb Ekran kartı var :grin: hiç kasmadan oynuyorum Napolyon ve Ateş ve Kılıç'ta dahil :smile: Ekran kartını güncelle veya bi format çak gereksiz uygulamaları kapat bence.
    Her şeye neden format öneriyorsunuz ? Format bilgisayarı daha da kötü hale getirir.

Dostum oyunun ayarlarından kısarak oynarsın sistem yetmiyorsa. Ama ekran akrtını da söyler misin? Dediğim prgoramı da dene lütfen.
  17. Aragorn_Elessar

Oyun yavaş

Dostum sorun ramden kaynaklanıyor olabilir. İstersen Game booster adlı bir program avr onu indir. O programı çalıştırıp oyuna girersen arkada çalışıp RAM'e yük olan gereksiz programları otomatik kapatıyor.
  18. Aragorn_Elessar

Oyun yavaş

Dostum büyük ihtimal bilgisayarının sistem özellikleri yetersiz. İstersen bize sistem özelliklerini yaz daha yardımcı oluruz.
  19. Aragorn_Elessar

Way Of WarrioR ~Alımlar Açıktır~Maç Tekliflerine Açık.

Alper Tunga said:
    Geleceği açık görünen bir klan ben olsam girmek için her şeyi yapardım.  :smile:
    Biz çıkıyoruz adam ne diyor  :grin:
Back
Top Bottom