Search results

1. SnKagitbkc

Hata ve öneriler

2- 1.5.0 ve beta 1.5.1 de lordların ölmesi kolaylaştı artık savaşta falan lordunuz ölüyor. Benim lordum olan sotherys benimle birlikte girdiği savaşta öldü. 4- Çok olmasa da bazen böyle idam etme olabiliyor ama sanırım yüzdesinin düşük olduğunu düşünüyorum yani yapay zekanın bizi idam...
  2. SnKagitbkc

RAM Kullanımı

yok gerekli de yani 500vs 500 yapay zeka gibi şeyler kullandığı için işlemci gerekli onu söylemek istemiştim
  3. SnKagitbkc

RAM Kullanımı

500v500 genel olarak işlemci kullanır ram çok büyük etki yapmaz
  4. SnKagitbkc

In Progress 1.4.3 beta crash, oyun hiç açılmıyor.

Dosyaları söylediğiniz yere upload ettim ve açıklamasına buranın linkini koydum. crash id: 6760
  5. SnKagitbkc

Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

o yüklenmeme sorunu genel olarak hdd varsa ondan kaynaklı eğer hdd varsa bu her oyunda olabilir
  6. SnKagitbkc

çocuğumun olması durdu

kısır olmuşsun kanka geçmiş olsun
  7. SnKagitbkc

Haritada donma sorunu

ben bi konuya gülücük koydum diye saati dolmadan spam diye kaldırıyolar adam bilgisayar mı hemen gördü
  8. SnKagitbkc

Haritada donma sorunu

bana gülücük attım diye ceza veren moderatörler bu konuyu görmüyor mu acaba? adam korsan aldığını falan söylemişte @Homerøs
  9. SnKagitbkc

Evlenememe problemi

solo devam ettim, 2000 güne kadar :)
  10. SnKagitbkc

Hala aynı crashi alıyorum birşey değişmedi Sadece Oyun dosyalarının bulunduğu yere gidip "Bannerlord.Native" dosyasından girdiğimde oyun açılıyor bu seferde eski saveme giremiyorum. Yeni save açıp girdiğimde sorun olmuyor fakat eski saveyi oyna dediğimde crash vermeden oyun direkt yok oluyor.
  11. SnKagitbkc

1.4.3. Beta Da Göze Çarpan Yenilikler

epic gameste ise betalar yok eğer steamde ise bannerlorda sağ tıklayıp özelliklere girip oradan betalara girip 1.4.3 seçmen gerekli
  12. SnKagitbkc

1.4.3 betasına geçtim ve launcherden play tuşuna bastığımda beyaz ekran geliyo ve direkt crash yiyorum. Oyun dosyalarını doğruladım, her şey güncel... Daha önce ki betalarda hiç crash yememiştim ilk defa böyle bi crash yiyorum.
  13. SnKagitbkc

Unsolved Tarafsız Bugu

Komployu durdurma görevinde ki 2000 çubuğu dolduğunda Güney,Kuzey,Batı İmparatorluğunun yanında tarafsızlar da bana savaş açtı ve hiç bir şekilde kimseden görev alamıyorum, yoldaşlar da tarafsız olduğu için onlarda sorun çıkarıyor. Kendi sahibi olduğum köylerde ve şehirlerde ki büyüklere...
  14. SnKagitbkc

uyan ey kalradya güncelleme atıldı üstümüze
  15. SnKagitbkc

Beta Patch Notes e1.4.2

15.5 gb beta updates
  16. SnKagitbkc

şuanlık bi gelişme yok perk sisteminde hala aynı
  17. SnKagitbkc

Perk sistemini sıfırdan yapacaklarmış galiba öyle söylediler ve evet hala çalışmayan perkler var
  18. SnKagitbkc

İçerik olarak birşey beklemeyin demişlerdi ona da enerjimizin büyük kısmını refaktör ve bug düzeltmeye harcadık falan diyorlardı.