Search results

1. Arkenhes

Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Oyuna an itibari giriyorum. Editlerim bunu belki. Edit #1
  2. Arkenhes

Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Tarihe geçen o kutlu gün bugün.
  3. Arkenhes

Mount & Blade II: Bannerlord 'un Yıllar içindeki Gelişimi ve Özellikleri

Güzel konu, eline emeğine sağlık. Şaka maka şu yayınlanalı 6 yıl olmuş, vay be. Kullanıcı adını hatırlayamadığım bir arkadaş bu fotoğraf üzerinden analiz kasıyordu.
  4. Arkenhes

Ucuz Oyun Keyfi - İndirim ve Ücretsiz Oyun

Tesekkur ederim cevap icin.
  5. Arkenhes

Thanks for all the fun times warband!

There will be always a persistent community that is going to play Warband until forever. Soundtracks, unique mechanics, catchwords of bandits... Those kinds of things make the Warband a legend.
  6. Arkenhes

E peki boyle hep A kalite oyunlar ucretsiz olarak veriliyor ise Steam kullanmanin ne mantigi kaldi? Yanlis anlamayin, parali oyunu savunmuyorum ancak simdi herkes boyle oyunlari ucretsiz alinca studyolar nasil kazanc saglamakta merak ediyorum. Beles verdigi sayi kadar studyoya odeme mi...
  7. Arkenhes

Cahilligimi mazur gorun, bu Epic'in verdigi beles oyunlarin bir suresi var mi yoksa kalicilar mi?
  8. Arkenhes

DragonFable

Ara ara hala giriyorum. Daha demin “Book 2” bitti. Lore’u Witcher’dan daha iyi olan yegane oyundur benim için. Bir de şuraya Book 2 - Final Boss müziğini bırakalım:
  9. Arkenhes

Bahar Lakırtısı

Yeni konu hayırlı olsun. Bannerlord erişime açılmadan önceki son lakırtı konusu.
  10. Arkenhes

Pişman, Yeminkâr ve Çaresiz [Bölüm I]

Rica ederim, konunun takipçisiyim. Yeni bölümleri bekliyorum.
  11. Arkenhes

2. Sürüm iptal mi edildi ?

Tesadüfe bak ki aynı fikirdeyim.
  12. Arkenhes

Fazla mı tepki verildi?

Mesajlar karışmaz merak etme. Tartışma konusuna girip kaç sayfa mesaj var bir bak bakalım, hep aynı konu mu konuşulmuş? Forumun belli başlı kuralları var ve uyarı almaman için bunları söylüyorum.
  13. Arkenhes

Fazla mı tepki verildi?

Moderatörler tarafından bugün gerekli uyarılar yapılıp açılan gereksiz konular kapatıldı. İçlerinden biri de senin konundu. Sabitte bulunan “Tartışma Konusu” veya halihazırda bulunan kilitlenmemiş büyük konular kullanılacak.
  14. Arkenhes

Fazla mı tepki verildi?

Arkadaşım ne demek diğer konular doldu taştı ya, herkes fikrini belirtmek veya bir şeyler söylemek için konu açarsa ne hale gelecek bu kategori? Her bir cümlemiz için ayrı konu açmayı bırakalım lütfen. Firates’in açtığı anket konusuna yazsan bu yazdıklarını ne değişirdi?
  15. Arkenhes

2. Sürüm iptal mi edildi ?

Evet bir efsaneye göre Evlat 2 modu Bannerlord'a çıkacak deniyor. Doğru mu @buz ?
  16. Arkenhes

Bannerlord Çıkış Fiyatı Hakkında Anket

Fiyat tamamen bitirilip piyasaya sürülen bir Bannerlord için normal, erken erişim için ne yazık ki pahalı.
  17. Arkenhes

Pişman, Yeminkâr ve Çaresiz [Bölüm I]

Okudum, kahraman bakış açısı kullanan bir anlatım tarzı tercih etmişsin; uzun süredir bu tarzı okumuyorum o nedenle sevdim. Benim şahsi fikrime göre anlatım tarzında göze çarpan herhangi bir bozukluk yok. 'Ehheh' tam olarak nedir anlamadım ancak bunu hikaye içinde çok kullanman beni rahatsız...
  18. Arkenhes

Yeni Forum

Özellikleri henüz incelemedim fakat tasarım olarak eski tema bin kat daha iyiydi bence.
  19. Arkenhes

Sonbahar Lakırtısı

Masaüstü performansı ayrı bir şey, laptopta o hissi tam anlamıyla alamazsın; orası kesin. Ancak artık günümüzde öyle dizüstü gaming bilgisayarlar üretildi ki hiçte masaüstünün yokluğunu hissettirmiyor. Günümüzde gaming için dizüstü bilgisayar alınır mı, alınır. Ama tabii markası, özellikler vb...