Search results

1. BladeofWar's

[WB][SP] Lady Melania

Basarılar Egemen
  2. BladeofWar's

[SP]M&B Warband 11. Yüzyıl Mod

Başarılar Necati bey :)
  3. BladeofWar's

Warband Halkın Şavaşı Modu (Mini Mod)

Personel Message demek ve istediğiniz kişinin adına tıklayıp start conversation diyebilirsin
  4. BladeofWar's

Osmanlın Yükselişi Yavuz Sultan Selim Demo Çıktı

Şu din sisteminin görünümü değiştirmeni öneririm bir presentation ile çok güzel şeyler yapılabilir ben modumda millet sistemi yaptım kendime presentation ile
  5. BladeofWar's

[WB][SP]Bannerwar V1 Çıktı(1.1.0 Güncellemesi)

Sevgili mod severler müjdeli haber geldi V2 yakın zamanda çıkacak ve bannerlord keyfini çok yüksek bir oranda alacaksınız V2 konusunu modun bitimine az kala açacağım kendinize iyi bakın :)
  6. BladeofWar's

Warband Halkın Şavaşı Modu (Mini Mod)

Lütfen son mesaj gönderim tarihi 6 ay dan önce ise konuyu hortlatmayı değilde konu sahibine pm atmanız gerekir
  7. BladeofWar's

Öncelikle sokak ağzını bırakmanı tavsiye ederim ayrıca ben herşeyi osp kullanıp mod yapan kişilerden bahsettim yukarda Bir sürü demişsin ama yaklaşık 10 tane görünüyor yeni diğerlerinde görmek isterdim açıkçası onlarda osp zaten paylaştıkların
  8. BladeofWar's

@HyperCharge helal reyiz valla insanların başkasının şeylerini alıp kullanmayı değil kendilerine yeni birşey üretmelerini çok iyi bir şekilde savunuyorsun diğerleri için söylüyorum Diyelim modelleme bilmiyorsundur OSP leri gerekli şartları yerine getirerek kullanabilirsin ama kodlamayi da sadece...
  9. BladeofWar's

Ee Native bu bildiğin sadece isimleri farklı itemler aynı olmaz böyle
  10. BladeofWar's

Mod idare eder gibi ama Yavuz Sultan Selim ve Şah İsmail in zırhları normal Native zırhı ve trooplar da çok fazla değişiklik göremedim map te sanki bir moddan alınma öyleyse kredisini göremedim izin almadan en ufak birşey almak ban sebebi olabilir
  11. BladeofWar's

Mod Ekibi Toplama Başlığı

Bannerwar V2 modu için bir kodlamacı bir de kaplamacı aranıyor ilgilenen pm atsınekibi genişletmem lazım sağlam bir mod yapıyoruz senaryosu olsun veya özellikleri ile gayet sağlam bir mod olacak
  12. BladeofWar's

[WB][SP] Cihat ve Haçlılar v5.2 Çıktı !!!

Language klasörü ile oynamak saveyi mahvetmez o çeviri dosyası dır
  13. BladeofWar's

Coding Krallıkların Aynı Bayrağı Kullanması

Keşke Mod Dersleri bölümüne baksaydın Buyur linkKral ve Lordların aynı sancağı taşıması
  14. BladeofWar's

[WB][SP]Diplomacy 4.litdum (v0.3 yayınlandı - 09.05.2017)

@litdum diplomacy 4.litdum modundan birkaç item alıp sana kredi versem olurmu?
  15. BladeofWar's

[WB][SP] Cihat ve Haçlılar v5.2 Çıktı !!!

Keşke soru cevap bölümüne konu açsan burası yeri değil orda yardım ederler
  16. BladeofWar's

Merak etmeyin V2 diplomasi üzerine kurulu bir mod olacak
  17. BladeofWar's

[OSP][KOD]Module_system OSP'leri

Koşma özelliği eklenmiştir
  18. BladeofWar's

Şuan V2 üzerine yoğun bir şekilde çalışıyoruz ve final sürüm olacak ama en güzel şekilde yapmaya çalışıyoruz
  19. BladeofWar's

Merhaba, lütfen bu modelle dokularla paylaşın...

Merhaba, lütfen bu modelle dokularla paylaşın https://forums.taleworlds.com/index.php?threads/sacredstoneheads-nord-armor-set-released.219137/post-7319163
  20. BladeofWar's

Haritada donma sorunu

Orijinal al bence oyunu hem TaleWorlds'a katkın olur ama etki edermi bilmem hiç bir streamer yayında bile kasma yaşamıyor orijinal oyunları var