Search results

1. Kiron

Wicked Tavern Fanatics - www.wtfclan.net - Sitemiz Yayında

Çok ayıp hiç yakıştıramadım, bir dahakine lütfen yakalanmayın.
  2. Kiron

WTF_Firates

Ya bu adamlar dikkat çekmek için yapıyor, kilitliyorum takılmayın bu kadar, gına geldi.
  3. Kiron

Fleshcer

Konuda herkes bir nebze içini döktüğüne göre ve iş bir noktada belli bir kişiyi hedef aldığı için konuyu kilitliyorum. %100 emin olmadan, bu tarz dedektiflikler ile konu açmaların önüne geçmek gerekiyor. Bundan sonra dikkat edelim.
  4. Kiron

Fleshcer

Savunmak için söylemiyorum ama mouse hareketleri dışında bir şey göremiyorum ben. Kesilen yerler basit mouse hatalarıyla hedef olmayan yerlere kısa zamanlı kaymış. Biraz montajın da sıkıntıları var. 3000 dpi ile de okçu oynamanın zararları ki videoda hedefi vuran bir atış göremedim ben. Tekrar...
  5. Kiron

Ne Modu YapAYIM

Bi yerden başlamaları lazım.
  6. Kiron

Birisi bunun ne hakkında olduğunu açıklayabilir mi?

Merhaba, İçerik olarak bu bölüm, çeviri istenip özel içerikler hakkında başlık açmak için oluşturulmadı. Bu tarz isteklerin veya anlık müzik sohbetleriniz için Şu an ne dinliyorsunuz? konusunu kullanabilirsiniz. Konuyu kilitliyorum. İyi forumlar!
  7. Kiron

GameChangers isimli kuruluş ile partnerlik söz konusu mu?

Moderasyonun bunu bilmesinin imkanı yok. Kişisel fikrim, böyle bir şeyin olmayacağı yönünde. Detaylar forumdan da paylaşılırdı.
  8. Kiron

Sorular Sorular ve Sorular ve Komple Teorisi

Muhtemelen belirli bir kişilik roleplay'i üzerine kurduğun bu forum hesabında, kurallara uymak zorundasın. Uymadığında ve uyarı aldığında, sağa sola sallayıp insanlara hakaret edemezsin. Üstüne bir de spam yüzünden uyarı alıp, bunu da mesele edip konuyu amacından daha fazla saptıramazsın. Sana...
  9. Kiron

[TRPL-1] TR Pandemi Ligi #1 **Fikstür Duyuruldu!

Konudaki tüm tartışmalar silindi, haddini aşanlar uyarıl/susturuldu/banlandı. Eğlenmişsinizdir diye umuyorum. İyi forumlar!
  10. Kiron

Sorular Sorular ve Sorular ve Komple Teorisi

Adresini bulduk, bu mesaji sil. -Taleworlds Istihbarat
  11. Kiron

Welcome to the Team @Dejan!

Congratulations! What a refreshing news :party:
  12. Kiron

Yaz Lakırtısı

13. Kiron

[The_Turk] The Turk Klanı

Eski tartışmaları ısıtıp ısıtıp insanların önüne koymaya gerek yok.
  14. Kiron

Yaz Lakırtısı

Haddinden fazla gülmüş olabilirim. Niyeyse hayal gücüm çalıştı. Taleworlds bana bunu kaybettirdikten -forum sağ olsun- sonra yine bunu Taleworlds forumunda kazanmış olmam...
  15. Kiron

Yaz Lakırtısı

Bunun konusu yok muydu ya?
  16. Kiron

Yaz Lakırtısı

Allah kurtarsın :xf-smile:
  17. Kiron

yasaklanma kaldırma

Forumdan rapor edebiliyorlar özel mesaj ile, yine özel mesaj ile Community Support ile iletişime geçmenizi tavsiye ederim.
  18. Kiron

49 gündür gelmeyen güncelleme geldiğinde beklediğimize değecek mi ?

Benim Bannerlord'a veya Warband'e ne kadar para verdiğini umursamamı bekleyemezsin. Foruma üye olurken ne kadar para verdiğine bakmıyoruz. Kuralları takip etmezken de, bak bu adam 130 lira vermiş şuna kıyak geçelim demiyoruz. Burada herkes üye olurken kurallara uymalı. Bunun bahanesi yok aması...
  19. Kiron

49 gündür gelmeyen güncelleme geldiğinde beklediğimize değecek mi ?

Burayı neden uyarı aldım konu başlığı olarak gördüğün gibi orayı da amacı dışında kullanıp bir de buralarda kendin dışında herkeste suç arıyor olman bize veya en azından bana şunu gösteriyor. Doğru yoldayız. Eleştiri yapıyorum ayağına envai çeşit forum kuralını çiğneyen yeni üyelerimize ön...
  20. Kiron

Risen Manifest [RM]

İngilizce konuşmayı bırakın lütfen. Türkçe Forum burası.