Search results

1. Suqlat

Forum Lakırtısı

Warband indirip oynayasım var bannerlord değil öyle bir özlem...
  2. Suqlat

Forum Lakırtısı

ölüm ölüm dediğin nedir gülüm ben senin için yaşamayı göze almışım falan filan
  3. Suqlat

Forum Lakırtısı

Eski forum ayın 27'sinde tarihe karışacak, haberiniz olsun.
    Huzur içinde yat, eski forum.
    Kalbim acıdı...
  4. Suqlat

Forum Lakırtısı

forumda çok eskiden olanlar cevap verebilirmi forum ne ara ve neden terk edildi.
    Eskiden forum kültürü vardı. Ben küçükken girip forumlarda takılırdım. Şimdiki insanlar 15-20 yaş aralığı full sosyal medyada takılıyor. Ve sirkülasyon olmayınca eskiler de büyüyüp iş güç sahibi oldu. Kimisi evlendi çoluğa çocuğa karıştı. Ben misal üniversitemi bitirdim. İşim var bu sene sonu askere gidicem. Bir çoğu için geçerli bu herhalde. Bannerlord duyurulduğunda daha liseli bebeydik yaşlandık evlenme çağına geldik oyun hala erken erişim. ??
  5. Suqlat

Forum Lakırtısı

hala öyle
    7c6.jpg

*gözlerinden bir damla yaş süzülür*
  6. Suqlat

Forum Lakırtısı

Ama kaşındııı ??
  7. Suqlat

Forum Lakırtısı

Bu saatten sonra forumun normie tayfaysıyla mı uğraşacağım? Almayayım hacılar. :smile:
  8. Suqlat

Forum Lakırtısı

Güle güle
    engel
  9. Suqlat

Forum Lakırtısı

Az çok ingilizceniz de mi yok anlamadım yukarıya sabitlemişler neden kaldırmadıklarını
    ? Kusura bakma 7/24 forumda takılmadığım için :grin:DD ne boş çarlar dolmuş buraya ya hadi eyvallah. :grin:
  10. Suqlat

Forum Lakırtısı

Bence bu işlemi yapan kişi 1 nisan sonunda düzeltmeyi unuttu arada c.tesi pazar da olunca haliyle çalışılmadığı için böyle kaldı. Basic beyaz yakalı problems LUL
  11. Suqlat

Forum Lakırtısı

1 nisan şakasını yemeye geldim geri gidiyorum arkadaşlar kendinize iyi bakın.
  12. Suqlat

Bannerlord Güncel Mod Listesi ⚔️

O mod neye göre sorun çıkarıyor anlamadım etken bir başka mod var sanırım.
    Anlamadım ki. Zaten başka modlar yükledim. 1.7.0 için uyumlu mod önerisi olan varsa yapabilir oyun çok sardı modlu haliyle vanilla oynanacak gibi değil.
  13. Suqlat

Merak ettim hangi mod beyim? Sorun olup çözemezseniz her zaman yazabilirsiniz.
    Better Exception Window; Hata aldığınızda raporlar durumu ve cidden kendi başınıza rahatça sorunu çözebiliyorsunuz.Kesinlikle öneririm.1.7.0
    Change settlement culture modunu aktif ettğimde hata alıyordum pasife alınca çözüldü. Tavsiyen için sağol bakacağım moda.
  14. Suqlat

Tabiki :grin: TW fixlemeleri sonrası zaten bir çoğuna uptade geliyor.
    Modlardan ilk dört modu yüklüyorum oraya kadar sıkıntı yok başka mod yükleyeyim diyorum oyun patlıyor çözümü var mı acaba bunun?
    Edit: çakışan bir mod varmış sildiğimde diğerleri çalıştı. Konu için teşekkürler.
  15. Suqlat

Manuel kullanıyorum her zaman beyim.
    Teşekkür ederim, listedeki bütün modlar 1.7.0 ile uyumlu değil mi?
  16. Suqlat

Arkadaşlar modları manuel mi kuruyorsunuz, vortex ile mi kuruyorsunuz?
  17. Suqlat

Forum Lakırtısı

Bir zamanlar kadim bir forum vardı... Hepsine hükmedecek tek forum...
  18. Suqlat

Sonbahar Lakırtısı

Kalp diyorlar.
  19. Suqlat

Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

1.6.4 sürümünde savaş yaptırmıyorlar ya 5-6 tane lord yakalayıp esir alıyorum. Bir bakıyorum barış teklifi gönderiyorlar bizimkiler de hemen kabul ediyor. Savaş açmak için nufüz harcayayım diyorum. Krallıkta benden başka kimse savaşmak istemiyor. Diplomasi kısmı bayağı sıkıntılı çok eksikleri var.
  20. Suqlat

Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Arkadaşlar oyun oynanacak düzeye geldi mi ya?
Top Bottom