• Please note that we've updated the Mount & Blade II: Bannerlord save file system which requires you to take certain steps in order for your save files to be compatible with e1.7.1 and any later updates. You can find the instructions here.

Search results

1. WB Warband - Krallık Kurma ve Evlenme Rehberi (WB)

Evlilik konusunda kızın varisinin bir türlü çağırmaması sorunu galiba herkesin başına bela. Bunların adasında ben de varım. :smile:
    Kızın babasıyla o kadar çok görüşüyorum ki en sonunda kızı bırakıp onu alacam :smile: Her görüşmede  "Nikahı dört gözle bekliyoruz ve toplanır toplanmaz töreni yapacaz." diyor. Yaklaşık 80 gün oldu ama daha toplanacak. Baktım bunun toplayacağı yok bütün lordlara emir verdim hepsini oraya topladım yine tık yok :smile:

Artık acaba oyun bugda mı kaldı diye düşünüyorum. Vermiycekler yarimi bana  :mrgreen:
  2. Nord Asilerine Yardım

tmm birkaç gün daha ilerledikten sonra sorun çözüldü
  3. Nord Asilerine Yardım

Nord krallığının kaçak prensine yardım ettim krallığı ele geçirdik artık asi olarak değil sadece nord krallığı olarak geçiyor isim ama görev hala tamamlanmış görünmüyor ve o kaçak prensi şimdi bulamıyorum nasıl çözülecek bu işi
Top Bottom