• Please note that we've updated the Mount & Blade II: Bannerlord save file system which requires you to take certain steps in order for your save files to be compatible with e1.7.1 and any later updates. You can find the instructions here.

Search results

 1. mertozmertt

  WB Warband - Krallık Kurma ve Evlenme Rehberi (WB)

  Bir tek emir galmeden mi ne o izin veriyor ama genç kızlar çabuk kandırılıyor falan diye mesaj geliyor o yüzden izin vermemekte ondan görev istiom vermio aramı düzeltim dedim ama vermiyo o kız lazım bana bide lord arıyorum kaç gündür ama ben gelmiyorum o tarafı seçiyorum demesinden bıktım benden olan lord olmuyor mu ne yapmalıyım ACİL YARDIM ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !
 2. mertozmertt

  WB Warband - Krallık Kurma ve Evlenme Rehberi (WB)

  Arkadaşlar ben leydi kralvet mi ne biri buldum sarranidlilerden o kızla buluşacağım ama kaleye gittikten sonra bana yazı çıkıyor ve hemşire girme kaç falan diyor sonra devamında adamlar sana kötü kötü bakıyor diyor seçenek bölümünde ise sadece ayrıl var ne yapmalıyım bide leydi ile aram +9 ne yapmalıyım lütfen yardım  :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
  :sad: :sad: :sad:
Top Bottom