• Please note that we've updated the Mount & Blade II: Bannerlord save file system which requires you to take certain steps in order for your save files to be compatible with e1.7.1 and any later updates. You can find the instructions here.

Search results

1. WB Kara Gürz Görevi Tam Çözümü [ Tüm Görevler ]

Lordofchaos said:
    ChampionSpear said:
    arkadaslar yardım edın  :cry: gorevi yada gorevleri iste neyse gayet guzel yapıodum sonra karga kıtabına kadar geldım handa kitap tuccarını buldum ve kıtabı aldım 7 bin talere daha sonra sehırden cıkınca dırek kıtapta yazanlar cıktı ekrana ama okuyabıldıgım dilde yani okudum türkçe olarak bu anormal bir seymı ? anlamdım cevırmene gerek duymadım kazak lorduna gıttım kara gurz hakkında en ıyı kım bılı mı ne ıste ona tıkladım mamai adını verdı sonra hanlarda baktım hicbir handa bulamadım ? yardımcı olucak ?
    İletiyi düzenle
    arkadaslar bende de aynı sorun cıkıyo nasıl cozulur  (butun krallıklar lehıstana savas actı hanları gezemıyorum rahatca)

onun için yolcuya sorcaksın kardeşim
  2. WB Kara Gürz Görevi Tam Çözümü [ Tüm Görevler ]

Çok güzel olmuşda bana bi yardım etsen bn clermontu bi görevde krala vermistim (isveç kralına) o yuzden smonleskde yok , handa yok, devriyede gezmiyor onu nerde bulabilirm bi soyle ACİL.... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Top Bottom