Search results

1. Negatrm

Legion y520 Ekran Kartı Tamiri

Herkese selamlar. Söz konusu model bilgisayarım için ekran kartı tamiri gerekiyor. Yazılımsal olarak her şeyi denememe rağmen oyunlarda Nvidia Geforce GTX 1050ti ekran kartına geçiş yapmadığı için oyun oynayamıyordum yaklaşık 3 aydır sanırım. Ve elbette garantisi bozulmadan birkaç ay evvel...
  2. Negatrm

.

.
  3. Negatrm

Hitman Platformu - [HITMAN ™ - Çıkış Tarihi 8 Aralık 2015]

Selamlar. Hitman serisine yeni bir oyun daha geleceğini öğrendim ve hem platformunu açıp hem kendisini tanıtayım dedim. Bazı kısımları Vikipedi sitesinden derledim. Önceki Oyunlar; Hitman:    Codename 47 (Eylül 2000) Hitman 2: Silent Assassin (Mayıs 2002) Hitman:    Contracts (Nisan 2004)...
  4. Negatrm

VC Rozeti HAZIR!

Evet arkadaşlar, başlıkta belirttiğim gibi Viking Conquest içeriğinin rozeti uzun bir zamandan sonra foruma eklendi. Eğer indirilebilir içeriği satın aldıysanız ve rozetin forumda gözükmesini istiyorsanız;
  5. Negatrm

Sahne Tasarımları Platformu

Herkese selamlar. Eski çok işlevli 3D tasarım platformu kapatılmışken bu konuyu açayım dedim. 3D modellerin o konuda daha ağır basması oyun içinde yaptığımız sahne çalışmalarının kaynamasına neden oluyordu. Haliyle kimse sahne çalışmasını konuya atmak istemiyor. Bu durumdan ötürü açtığım konu...
  6. Negatrm

State of Decay 2

Selam millet. Başlık yanıltmasın, dikkat çekmek adına böyle bir benzetme yaptım ama içeriğine bakarsanız bana katılacağınızı düşünüyorum. Hayatta kalma oyunlarından biri olan State of Decay, Undead Labs tarafından önce Xbox 360 için geliştirilmiş ardından Microsoft Windows için çıkarılmıştır...
  7. Negatrm

GTA VI İstanbul'da Geçsin Kampanyası

Evet millet, Tamindir ve Turuncu Levye'nin başlattığı bu kampanya ile GTA VI İstanbul'da geçmesi için imza toplanacak. Sanırım, şu habere göre ortaya İstanbul fikri atılmış. Bana göre sıkıntı değil ama her zaman dikkatimi çeken Türkiye de geçen oyunlarda Türk oyuncuların çoğunluğu garipleşiyor...
  8. Negatrm

Grafik kartları arası geçiş problemi -AMD/Intel

Selam forumun sevgili elemanları. Birkaç gün önce fark ettiğim grafik kartı sıkıntısını bir türlü çözemedim. Yakında emekliye ayrılacak olan Lenovo G570 dizüstü bilgisayarıma geçenlerde format attım, sürücüleri vesaire kurdum, ardından klasik oyunlarımdan Mafia II oynamak için girdiğimde...
  9. Negatrm

Dying Light - DL II Geliyor!

Dead Island serisinin yapımcıları olan Techland, Dead Island 2'yi Yager'e bırakıp bu projeye başlamışlardı. Çıkmasına sayılı günler kala konusunu başlatayım dedim. PC, PS3, PS4, XBOX-360 ,XBOX-ONE için çıkacak olan FPS türündeki bu hayatta kalma oyunun videolarından elde ettiğim tecrübeye göre...
  10. Negatrm

.

.
  11. Negatrm

VC - Hata Çözümleri /Runtime Hatası Çözümü

Herkese selamlar. DLC'nin çıkması ile bir tonda hata çıktı gibi görünüyor genele bakarsak. Oyun serisinden elde ettiğim tecrübe ile yardımcı olmaya çalışacağım, bilirkişilerde yardımcı olursa fena olmaz tabi. Idibil'in açtığı konuya bir göz attım ve çevirirsem bir faydası olabilir diye düşündüm...
  12. Negatrm

Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Herkese selamlar tekrardan. Sık sorulan sorulara göre bu konuyu düzenleyeceğim. Onun için cevap aradığınız sorunlarınız için önce bu konuya göz atmanız yararlı olacaktır. Konunun kilitli kalmasının sebebi konuyla asıl alakası olmayan soruları sormanızı düşündüğüm için. Onun için önemli soruları...
  13. Negatrm

VC - ÖNERİLER

Herkese selamlar. Mutlaka bulduğunuz eksikler, geliştirilmesi gereken kısımlar vesaire vardır. Yine bunları tek bir konu altında toparlayarak yapımcılara daha çabuk ulaşmasını sağlayabiliriz. Bunun için şu öneriyi mutlaka dikkate almalısınız. Bu kısıma dikkat; Önerilerin kabul edilmesi...
  14. Negatrm

En iyi asker, krallık vs. tartışma konusu

Herkese selamlar. Diğer oyun bölümlerinde oluşan konu kirliliği bu bölümde de oluşmadan önce önlemini alalım, değil mi?
  15. Negatrm

VC - Hatalar Listesi [2.005 Sürümü]

Selamlar. DLC'de tespit ettiğiniz hataları bu konu aracılığı ile paylaşınız. Tespit edilen hataların bu konu altında toparlanması yapımcılara büyük ölçüde kolaylık sağlayacaktır ve tabi ki sizde kârlı çıkacaksınız. Lakin aşağıdaki maddelere dikkat etmenizi rica ediyorum. -Bulduğunuz hataları...
  16. Negatrm

VC - Sohbet&Yardım Platformu

Herkese selamlar. Konu başlığından anlaşıldığı gibi DLC hakkında sohbet edeceğimiz konu. Elbette bölümde zaman içerisinde oluşacak konu kirliliğinin önüne geçmek amacıyla takıldığınız, karşılaştığınız sorunlar ile ilgili şikayetlerinizi bu konuda dile getirerek çözüm bulabilirsiniz...
  17. Negatrm

Yeni Moderatörlerimiz - _Toi_ ve Findecáno Amandil

Her yeni moderatör atandığında tebrikler konusu açılırdı ama bu sefer açılmamış. Sabah bir farklılık olduğunu anlayınca her yere baktım ama bir şey bulamadım, açayım madem dedim. Normalde yetkililer açıyor ama bu sefer tez davrandım. _Toi_ ve Findecáno Amandil yetkiniz hayırlı olsun beyler.
  18. Negatrm

NFS - World

Eski bir oyun ama halen daha zevkle oynanıyor. Geçenlerde WalkingSun'un isteğiyle başladım, can sıkıntısına birebir gelebiliyor bazen. Forumda da bir konusunu açıp forumca etkinlikler düzenleyebiliriz diye düşündüm. Tabi bir etkinlikte sürücü sınırı 8 ile kısıtlanmış. Neyse eğer katılım olursa...
  19. Negatrm

Reaksiyon (Dizi)

Şimdilik Vikipedi'nin bilgilerini yazayım, birkaç bölümünü daha izledikten sonra konuyu tekrardan düzenlerim. Birinci bölüm gayet iyiydi, derin devlet konusunu işlemeleri hoşuma gitti. Uzun zamandır televizyon ile aram yoktu, bu dizi için izleyebilirim diye düşünüyorum. Objektif davranıp...
  20. Negatrm

[OSP][Kod] Sahne kısayolları - Türk malı Scene Chooser

Eskiden bende Ronin'in yazdığı senaryonun kodlarını yazarken özel sahnelere ulaşabilmek için sürekli senaryoyu baştan oynamamak yerine benzer kodu yazmıştım. Bu biraz daha sağlıklı olacaktır. Gereken sadece module_game_menus.py       ("sahne_kisayollari",[],"Sahne Kisayollari",       [...
Top Bottom