Search results

1. Lord Faruk

ASKER AĞACI

YAW REİS BEN BU MODU OYNAMAMIN EN BÜYÜK SEBEBİ KENDİ ASKER AĞACIMIZI YAPMAK SEN NEDEN BÖYLE BİR ŞEY YAPTIN Kİ DÜZELT LÜTFEN
  2. Lord Faruk

Multide özel kılıç

Multide kendi özel kılıçlarımız olsa yani şöyle bi maçı kazandık bize rastgele maden düşüyor yani demir çelik tamsheke çeliği felan onlar düşünce kendi kılıçını yapıyon ama kılıcın sadece görünüş oyundaki kılıçlarla aynı özellikler aynı sadece görünüş.Aynı özellik derken şöyle seçtin valndia...
  3. Lord Faruk

Need More Info ÇÖZÜNÜRLÜK SORUNU

Oyunda ben eskiden çözünürlüğü değiştirip akıcı bir şekilde oynarken güncellemeden sonra çözünürlüğü düşüremez oldum düşürsembile oyun siyah ekranda kalıyo bilen varsa LÜTFEN YARDIM EDİN
  4. Lord Faruk

Bir mod arıyorum ama bulamadım

Bi tane mod o modda karakter yaratınca kaslı olması vücudun büyük olması gibi özellikli bir mod vardı ama adını unuttum biri bana o modun adını söylerse sevinirim
  5. Lord Faruk

Hata Galiba

ben oyunun son güncellemesinden önce çözünürlüğü düşürüp oyunu akıcı oynuyabiliyordum ama son güncellemeden sonra oyunda çözünürlüğü değiştirince oyun siyah ekranda kalıyor bendemi sıkıntı yoksa oyundanmı bilemedim bilen biri varsa yardım edebilirmi bide oyunun bütünlüğünü kontrol ettirdim ama...
  6. Lord Faruk

Bu Kahramanlık Felan Nasıl Alınır

Oyunda Caladogda felan ne bilim Kahramanlık 1 ya da cesur 1 nasıl alınıyo onur -2 olmaktan ciğerim soldu
  7. Lord Faruk

Bi Tutam Gerçekçilik

Mesela oyunda zincirli zırha karşı kılıçla vurusak daha az ama deri zırhlara karşı biraz daha çok vursun. Ya da o katafrakların zırhına gürzle vurursak daha çok vursun mesela ya da oyunda varsa biri beni biligilendirirse sevinirim
  8. Lord Faruk

Daha İyi Zırhlar

Yani şovalye dediğin full metal zıhrlı adamlar değilmi ama oyunda bütün şövalyeler ya zincirli yada pullu zırh yani oyunda full zırh ya da full zırhlı adamlar yok bunu oyuna getirseler iyi olur değil mi?
Top Bottom