Search results

1. King Thranduil

Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Bruh moment loading…
    sen öyle diyosan öyledir Lordum :grin:
  2. King Thranduil

bakalım 1.6.6 nasıl olacak?
  3. King Thranduil

Mod klasörlerini başka bir klasöre taşıyarak çözebilirsiniz. Modlu oyunlarda böyle bir durum yaşanıyor, farkındayız ve çözüm üstünde çalışıyoruz.
    mod kullanmıyorum ama sorunu çözdüm
  4. King Thranduil

1.6.5 Beta yükledim oyna diyorum client gelmeden kapanıyor tekrar OYNA ikonu aktif oluyor
  5. King Thranduil

1.6.3 ana sürüm geldi 1.6.4 beta geldi 7.g maşallah
  6. King Thranduil

Oyun dosyalarını doğrulamayı denediniz mi?
    onunla alakası olduğunu düşünmüyorum ki doğruladım ve mod kullanmıyorum hiç başka bi sıkıntı olsa gerek
  7. King Thranduil

merhabalar dün 1.6.1 kurdum lakin askerleri konumlandırdığımız bayrak ben de bug lı duruyor yetkililere duyrulur
    ayrıca sağ altta kalkan simgesi de sıkıntılı duruyor işaretledim (teknikl destek kısmına bakılmadığı için buraya yazıyorum)

8. King Thranduil

1.6.0 da komployu durdur görevi tamamlanmıyor oyun çöküyor.. yaşayan var mı başka?
  9. King Thranduil

oyun ungoliant gibi kendi kendini yiyip bitirecek sanırım :smile: 3.6 gb boşa gitti
  10. King Thranduil

1.7 gb güncelleme gelmiş
  11. King Thranduil

açık kalmayla olsaydı rütbe atlama ben siteye admin olurdum (bkz: 29 Haz.200:cool: :cool:
  12. King Thranduil

Güncel Mod Listesi

Şimdi baktım hocam evet modun 1.5.10 sürümünde kuşatma kulelerinde şuan öyle bir bug mevcutmuş.Kendim kuşatma kulesi kullanmadığımdan bu kayıdımda farketmemişim düzelteceklerdir.Mod hızlı güncelleniyor isterseniz kaldırırsınız modu ben haber ederim size hotfix geldiğinde.
    teşekkürler hocam alakan için eyvallah
  13. King Thranduil

Güncel Mod Listesi

Ne demek hocam.Mod launcher olarak bunu yüklerseniz unblock olayı kalkıyor benim bildiğim.Masaüstüne çıkarıyorsunuz dosyayı Modules ile işi yok.
    Bu arada @Emre DANACI beyim ekledim liste olarak modları.
    hocam realistic battle mod yükledim kuşatma kuleleri yok kuşatmalarda.. bi bug olabilir mi?
  14. King Thranduil

Güncel Mod Listesi

Ne demek hocam.Mod launcher olarak bunu yüklerseniz unblock olayı kalkıyor benim bildiğim.Masaüstüne çıkarıyorsunuz dosyayı Modules ile işi yok.
    Bu arada @Emre DANACI beyim ekledim liste olarak modları.
    sağolasın beyim mod launcher yüklü yanlış anlaşıldı sorum sanırım.. bazı modlar mod sırası istiyor harmony vs gibi bu modda istiyor mu onu sordum.. diğeri de unblock dll mod launcherda mı olacaktı baktım alakası yokmuş tıkla çalıştır bi uygulamaymış..
  15. King Thranduil

Güncel Mod Listesi

Oyuna giriyorsunuz beyim mod çalışıyor ve herhangi bir sorunla karşılaşmıyorsanız unblock dll ile işiniz yok. Bu mod da dahil yüzlerce mod kullanmışımdır unblock dll kullanmak zorunda kalmadım. İndirdiğiniz zip/rar dosyasının içindeki klasörü modules içine atın. Oyunun launcher'ından yüklediğiniz modu aktif edin ve oyuna girin.
    sağolasın biliyorum mod yüklemeyi vs. ama unblock dll kullanmadım daha önce turkishplayer canlı yayında kullanıyodu birsürü sorunu çözüyodu modla ilgili nasıl kullanıldığıını bilmiyorum sadece...
  16. King Thranduil

Güncel Mod Listesi

Beyim mod çalışmazsa onu kullanın. Zorunlu olmaması lazım.
    peki nasıl seçiyoruz çalışmayan modu?
  17. King Thranduil

Güncel Mod Listesi

Buyrun hocam ayrıyetten sizinde çok şikayet ettiğiniz kuşatma merdiven sorunu tamamen kalkıyor ortadan.İlk zamanlar garip bir dengesi vardı modun fakat şuan tam dengesinde herşey.
    peki beyim unblock dll nedir ne işe yarar? modules klasörüne mi atıyoruz? sıralama önemli mod launcher ayarı gerekiyor mu?
  18. King Thranduil

Güncel Mod Listesi

Buyrun hocam ayrıyetten sizinde çok şikayet ettiğiniz kuşatma merdiven sorunu tamamen kalkıyor ortadan.İlk zamanlar garip bir dengesi vardı modun fakat şuan tam dengesinde herşey.
    varolasın beyim dert görmeyesin.
  19. King Thranduil

Güncel Mod Listesi

realistic battle ai module modunu bulamadım nexus modda ? değişik bi isimle mi yazıyo acaba?
Top Bottom