Search results

1. Cerci

Frellya Community [Düzenlenecek]

2017'de Mount & Blade: Warband oyununun "Persistent World" isimli modülünde kurulmuş olan "Kingdom of Poland" olarak Warband da çoğu modülde(Mercenaries, Persistent Kingdoms, Native, Persistent World vb.) aktifliğimizi ve başarılarımızı sergiledik. Mount & Blade II: Bannerlord oyunu çıkacağı...
  2. Cerci

Turnuva düzenlesem katılır mıydınız ?

Pek katılım olacağını düşünmüyorum ama eğlencesine 5v5 - 6v6 turnuva düzenlesek gelir miydiniz ?
  3. Cerci

Persistent World geri dönmeli mi?

https://www.strawpoll.me/17848698
  4. Cerci

Miğfer dibi kuşatma eventi [Tarih belli değil][Anketi oylayın]

1)Eventi Delaylamak(Bekletmek) yasaktır! 2)Küfür etmek, kışkırtıcı kelimeler kullanmak yasaktır. 3)reklam yasaktır. 4)Eventin tam eğlencesi çıksın diye herkesi tarafsız bir tsde toplayacağız. 5)Seçtiğiniz ırkın zırhlarını giymek zorundasınız. 6)Seçtiğiniz ırk dışında ki zırhları lootlasanız dahi...
  5. Cerci

Persistent Frontier [PF] Rol sunucusu açsak gelir miydiniz ? [Anket]

Çözebildiğimiz bugları fixleyip açacağız
  6. Cerci

[TR] Events [Anketi oylayın]

Kurallar 1)Küfür etmek,kışkırtıcı kelimeler kullanmak yasaktır. 2)Klan reklamları yasaktır. 3)Herhangi bir hile kullanımı yasaktır. 4)Buglardan yararlanmak yasaktır. Eventin olacağı tarih konunun ismine yazılacaktır ]Hangi modlar da event olacak ? 1. Persistent Kingdoms 2.    Persistent...
  7. Cerci

TR Heaven RPG Persistent Kingdoms sunucusu

[b]Sunucuda nasıl bir rol dönecek ? Sunucuda Müslümanlar ve Hristiyanların olduğu bir diyarda geçiyor ve 2 din de "Jerusalem"' adlı kaleyi ele geçirmeye çalışıyor. [Kingdom of Heaven filmi gibi] [center][b]İletişim adresleri Steam grubu : https://steamcommunity.com/groups/heavenrpgg Forum...
  8. Cerci

Chronicles Of Might and Magic Kuşatma Eventi [Anketi doldurun] [17.07.2018]

1)Delaylamak(Bekletmek) yasaktır! 2)Küfür etmek, kışkırtıcı kelimeler kullanmak yasaktır. 3)Klan reklamları yasaktır. 4)Forumda söylediğiniz classı almalısınız. 5)Eventin tam eğlencesi çıksın diye herkesi tarafsız bir tsde toplayacağız Savunan taraf Pike Man : 0/7 Marks Man : 3/10 Swords Man...
  9. Cerci

Kingdom Of Poland *GREAT ALLIANCE* [PK/Merc/Champions] [GreatAlliance.ga]

Klanımız da ki bazı görseller: Soylu Król: Lehçe "Kral" demektir, Kral oluşumun yöneticisidir. Rekakróla: Kralın Eli. Królowa(Dama): Lehçe "Kraliçe" demektir, oluşumda söz sahibidir. Askerlere isterse emir verebilir. Lord Dowódco: Lord Komutanı. Lord: Lord. Ksiaze: Lehçe "Prens" ya da...
  10. Cerci

nvidia geforce 1050 ekran kartında oyunu oynayamıyorum

Arkadaşlar başlık da belirttiğim gibi nvidia geforce 1050 ekran kartını aldım fakat oyun hem geç geliyor hemde fps de bir sıkıntı var. Eski ekran kartım çok kötü olmasına rağmen onda oynayabiliyorum lütfen  bu konudan anlayan biri yardım ederse sevinirim... Diğer oyunları rahat bir şekilde...
Top Bottom