Search results

1. Unresolved Savaş Arazisi Nasıl Düzenlenir

mod yapıyorum bi tane kendi çapımda gerçekten ilerleme kaydettime inanıyorum sorum şu bu meydan savaşlarındaki arazi iklim vb nasıl ayarlayabiliriz
  2. Adding ready-made fashion catapults

Mod Özellikleri 52 Devlet Sırasıyla 1-Latin İmparatorluğu 2-Tayvan Krallığı 3-Selçuklu Devleti 4-Danimarka Krallığı 5-Sicilya İmparatorluğu 6-Eyyubi Sultanlığı 7- Nicea İmparatorluğu 8-Trabzon Yunan İmparatorluğu 9-Abbasi Sultanlığı 10-Papalık İmparatorluğu 11-Harzemşahlar Devleti 12-Gürcistan...
  3. WB Coding Adding Fashion Catapult

I want to add catapults to my mod, as far as I know, there is a mod called age of military, but as I said, I want to add catapults to my mod and I am very obsessed with this catapult business, thanks in advance to those who help. Moduma mancınık eklemek istiyorum bildiğim kadarıyla age of...
  4. Resolved How do I add a Catapult to my mod

Modumun çoğu bitti, ancak gerçekten mancınık eklemeye takıntılıyım ve bilen biri varsa yardımcı olsun mancınıklara kale savaşları hazırlamak istiyorum. Most of my mod is gone, but I'm really obsessed with adding catapults and want to prepare fortress wars for catapults, if anyone knows, help me.
  5. Resolved In Progress Increasing the Number of Soldiers of the Lords

As at the beginning of the issue, I want to make the number of soldiers of the lords up to 400 or 500. Do not misunderstand, not my own lords. Thank you to those who helped
  6. WB Coding Module System Need

Where can I find the Mod Systems of Mb Warband Mods I'm going to make a mod, but I want to add it to another mod, my goal is not to deal with things already done Module System Need
  7. Resolved Napolyon Savaşları Singlaplayer Yapılabilirmi

Konunun Başlındaki gibi Napolyon Savaşlarını Çok beğendiğim bir dlc Ve modunu yapmak istesek singlaplayere nasıl çevirebiliriz
  8. Lordların Asker Sayısını Arttırma

Bot Lordlar Mesela Asugan Noyan gibi Asker Sayısını Nasıl yaptırabilirim Modumda büyük orduların savaşmasını istiyorum bu lordların asker olun 400 - 500 yapmak istiyorum nerden yapıldığını gösterirmisiniz Tahminimce Modül Party templatesden ama bilmiyorum işte Bir El Atın DDDD
  9. Unresolved MB WARBAND IŞIK VE KARANLIK GÖREV SİLME

ışık ve karanlık modunda durmadan görevler geliyor bunları nasıl sileceğimi söylermisiniz haritayı görmedim bile yardım edin Kendi modumu bu mod Üzerinden yapmak istiyorum
Top Bottom