Search results

 1. Hepreai

  EU Native Battle Open [Carnage Fantasy League] Player Sign-Ups

  Name: Hepreai
  Nationality:Turkish
  Steam:https://steamcommunity.com/id/Hepreai/
  Prefered Class:Cav
  Past Teams / Experience:Menace 😉 Godsent 😏
 2. Hepreai

  Warband "Grup Savaşları" / Sezon # 1 (Başvurular açık.)

  • Oyuncu Adı:Hepreai
  • Oyuncu ID:477402
  • Oynadığı Class:At sürücü, yay gerici
  • Kişisel Başarıları: ortaokul satranç birinciliği,1 yıl yks tecrübesi
  • Takım ile başarıları:-
  • Steam profili: https://steamcommunity.com/id/Hepreai/
  • Tahmini açık arttırma fiyat beklentin nedir? (Kendin için, 100.000 ilâ 5.000.000 arası.):-
 3. Hepreai

  [WT8T] Büyük Final! // Son Tarih 13.06.2021

  gg wp turnuva için teşekkürler
 4. Hepreai

  [WT8T] Genel Tartışma, Şikayetler, Tavsiyeler

  Merhaba,

  Söze başlamadan önce, turnuvanın devamı açısından geçtiğimiz haftalarda turnuvaya katılan takımların bir uzlaşı sağlaması ve turnuva adına aklıselim kararlar çıkması adına, fikri ve fiili olarak benim ve takımım Magic Mashroom'un uğraş verdiğini ve bu süreçte ihtilafa düşen tarafların uzlaşmasını bizim girişimlerimizle sağladığımızı ve bu açıdan benim ve takımımın özellikle de Metehanyus'un bir teşekkürü hak ettiğini düşünüyorum.

  Bu katkıyı ve katılımı sağlarken, sizler gibi bizlerin de iyi bir turnuva dönemi geçirmemizi istiyorduk. Nispeten bunda başarılı da olduk ancak gözden kaçırdığımız bir husus olduğunu o sırada fark edemedik. Bu husus sportmenliğe yakışmayacak, yaşlarına ve konumlarına aldırmadan herhangi birine istediği şekilde hakaret edebilme hürriyetini kendinde gören soytarıların bu turnuvada oyuncu olarak varlık gösterebilmesi hususudur.

  Bu hususta "Hepreai" isimli oyuncunun, bir turnuva sunucusunda şahsıma ve aileme yönelik ettiği hakaretlere karşılık yaptığım şikayet değerlendirildi ve turnuva yönetimi tarafından "süresiz susturulma" gibi en hafif bir ceza ile cezalandırıldı. Bir soytarıyı "susturduk" diyerek susturamazsınız. Bunu Match Making sunucularında maruz kaldığım muameleden anlamak gayet mümkündür. Zira orada da düzen sağlamaktan ve birbirinden bir haber admin taifesine bir kaç şikayette bulunmuştum, fakat yağ çekme mevzuunda yaşlarından beklenmeyecek ustalığa ulaşmış bu soytarılar ne yazık ki MM adminlerini de kafaya almış ve aptal durumuna düşürmüştür.

  MM adminlerini ahmak yerine koyan bu oyuncular, WT8T turnuva yöneticilerine de bunu yapmaktan geri durmamışlardır. Bir şekilde sevgi, ilgi eksikliği çeken ve hayal kırıklıkları sebebiyle başkalarını hedef tahtasına koymayı tercih edenlerin hususi ciddiyetle yardım almaları uygun düşer ancak bu mecrada bunu sağlamak beyhudedir. Dolayısıyla nasihatten anlamayanlara karşı alınacak en iyi önlem sözde söylendiği gibi "Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir; tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir." anlayışı olmalıdır.

  Ancak şunu anlıyorum ki, ahmak yerine konmak bu camiada yöneticisinden oyuncusuna kadar salgın gibi yayılmış ve sıradan bir vaziyet haline gelmiş.(Tabi şahsi çıkarların ve intikam duygusunun turnuvanın akıbetini sekteye uğratmasını saymazsak)

  Bu tantanayı niye çıkarıyorum peki, yukarıda belirttiğim gibi "Hepreai" isimli oyuncu şahsıma ve ailevi değerlerime ettiği hakaretler sonucunda susturulmuş ve oynadığı takım olan "Team Astralis" kaptanı "w0lven" onun adına benden özür dilemiştir. Ancak ne turnuva yöneticilerinin bu hafif cezalandırması ne de takım kaptanının uyarısı bu soytarıyı durdurmamış MM'de olduğu gibi 05.06.2021 tarihli Creed vs 10+ Yarı Final Maçını naklen Twitch mecrasında sunarken aşağıda bırakacağım görseldeki hakareti savurmuştur.


  Ayrıca bununla kalınmamış, kendisinden pek de farklı olmayan şu anki takım arkadaşı "Grynn", yorumcu olarak yayına katılan Invincible'a, Invincible'ın Hepreai'nin bu davranışları üzerine kendisine psikolojik yardım alması önerisinde bulunmasından sonra bu hakareti etmiştir.


  Herhalde daha fazla kanıta pek de ihtiyaç yoktur. Eğer ki şahit de ararsanız, yayına katılmış olan 15-20 kişiyi ve daha evvelinde maruz kaldığım hakaretlere tanık olmuş kişileri de bulup huzurunuzda konuştururum.

  Son söz olarak, bundan sonra bu ve bunlar gibi olaylara karışmış oyunculara "Turnuvadan Men" cezasından daha hafif verilecek cezalar, aslında turnuvanın yönetiminin acizliğini ve işlevsizliğini gösterecektir.

  Turnuvadan men edilmeyen bu oyuncuların oynadığı herhangi bir takımın maçlarını canlı yayınlamayacağımı bildiriyor ve turnuva yönetimini, adaleti sağlamaya davet ediyorum.
  Bir twitch yayınında edilen küfürü nasıl oyun içi turnuvaya çarptırabiliyorsunuz? Şahsınıza edilen her küfürde bu forumda şikayet konusu mu açacaksınız? Ben bana kötü davranmayan kimseye kötü davranmam sizin de ettiğiniz küfürler ortada. Ben forumda bunları paylaşmadığım için kimse kendini sütten çıkmış ak kaşık sanmasın.
 5. Hepreai

  [WT6T-2] Grup Aşaması, Maç Rezervasyonları

  küfür ettiler diye 2 maçta oynayamayacaklar mı?
  heenolduki
 6. Hepreai

  [ECS4] Team Rosters

  remove me, coronado and quake from galya's roster, thanks
 7. Hepreai

  [ECS4] European Championship Series Signups - Signup Deadline 05/10/2020

  imagine you insult turks in general and when you create a clan you beg turks to join your clan
 8. Hepreai

  [ECS4] European Championship Series Signups - Signup Deadline 05/10/2020

  This still applies as it looks like Menace dropped out.
  evet turnuvadan çekildik bro
 9. Hepreai

  [WT6T] - Takımlar, Kadrolar, Transferler ve İletişim Bilgileri

  Takım Adı: Punishers
  Eklenecek Oyuncunun Adı:ifredity
  Eklenecek Oyuncunun IDsi:
  4804523
 10. Hepreai

  Riders of Rohan

  Emek verilmiş
  sj.
 11. Hepreai

  Riders of Rohan

  :wink::wink::wink:
  Kaliteli bir post olmuş başarılarınızın devamını dilerim.
  eyw
 12. Hepreai

  Riders of Rohan

  Ortalık çoluk çocukla dolmuş bi el atalım dedik :wink: https://steamcommunity.com/id/Hepreai/ alimlar acik degildir (Eklenecektir.)
 13. Hepreai

  Undeserved Win

  if you're stupid enough to do this 3 times then the punishment is perfectly fine.
  i stop doing this when they warned me
 14. Hepreai

  [WNL8] Division B - Quarter Finals | Deadline: 17/03

  Ggwp Menace, another good match imo!
  gg emmioğlu
 15. Hepreai

  [WNL8] Division B - Quarter Finals | Deadline: 17/03

  Menace 8 - 7 DoF
  8D5267F19567CE5A0CD467185EDB1BE0C66468C7
  8A76B220A17B91DA6224B70A1947088AAEDF583F
  FFC934D7BE4BA155BD6FBA41023D23655B6C29B6
  1BB0ED7C2EED03D9C1FD017DE95206E3E4AFF3F2
  D39A61BC97D1D69FA7E6F473C292B77F0A167EC0
Top Bottom