Search results

1. Noventa

Mable Hornets ve Slender Man

2009 Haziranı'ndan beri Youtube üzerinden yayınlanan Twitterda paylaşılmaya başlanmasıyla büyük üne kavuşan dizidir. Uzun zamandan beri beni izlediğim en iyi korku/gerilim dizisi. http://twitter.com/marblehornets ve http://www.youtube.com/user/MarbleHornets?feature=watch adreslerinden takip...
  2. Noventa

The Realm Of Mad God

Oyun hem web tabanlı, hem de steam üzerinden oynanabiliyor. Web'den girdiğinizde de, steam hesabınızdan girdiğinizde de aynı account ile oynayabiliyorsunuz. Steam Linki Kendi Sitesi Arada bir girip eğleniyorum ve çıkıyorum. Oynayan varsa steam'den dürtsün. en sonunda bir karakteri 20 lvl üstü...
  3. Noventa

İngilizce Hikaye Yardım (X-ing a Paragrap- E.A Poe)

Burada ne anlatmak istediğini tam olarak anlayamadım. Açıklayacaklara şimdiden teşekkürler.
  4. Noventa

Yeni Bir Faction Ekleme

module_factions module_troops module_scripts Faction başarıyla eklendi. Kısa zamanda krallığın askerini, şehirlerini eklemeyi göstereceğim. Bana faction eklemeyi öğreten Nord Champion'a teşekkürler.
  5. Noventa

Xl-760H Macro Sorun

Makro yöneticisine girdiğimde Sysytem error Line:0  hatası alıyorum çözüm olarak kullanım kılavuzunda ve firmanın sitesinde REMOVE/UNINSTALL any original mouse driver from the PC deilmiş fakat orjinal driverleri nasıl sileceğimi bilmiyorum Aygıt Yönericisinden usb mouse driverini kaldırınca ise...
  6. Noventa

Tytanis Ve Skyrim Online

Tytanis Ve Skyrim Online hakkında bilgisi olan biri kısaca nedir ne değidlir aralarındaki ortaklık olayı ne açıklayabilir mi ?
  7. Noventa

Vista Yönetici Hesabı

Vistada yönetici hesabı kullanmama rağmen C: ye yazma iznim olmadığını söylüyor bunu nasıl düzeltebilirim ?
  8. Noventa

Türk Mitolojisinde Tanrılar ve Tek Tanrılı İnanış

Türk inanışında Şamanların Tengri dışında Ak Ana, Kara-Han, Ülgen Bey ve Erlik Han gibi birçok tanrıya dua ettiğini biliyoruz. Benim anlamıdığım kısım bu tanrılara tapıyorken neden tek tanrılı inançları olduğu şeklinde öğreniyoruz  :roll: Mümkünse konuyla ilgisi olan ve mümkünse wikipedia...
  9. Noventa

DotA Platformu

DotA Nedir ? Defense of the Ancients (DotA), Warcraft III: Reign of Chaos ve Warcraft III: The Frozen Throne oyunu için üretilmiş gerçek zamanlı strateji oyunudur. Haritadaki senaryonun amacı; haritanın her köşesinde yer alan yapıları korumak ve düşman yapıları yok etmektir. Oyuncular güçlü ve...
  10. Noventa

Vista Kullanıcı Hesabı Türleri

Bigisayarıma attığım formattan sonra kullanıcı türüm yöneticiden standarta dönüşmüş ne kullanıcımı yönetici yapabiliyorum ne administratorla giriş yapabiliyorum. Herhhangi bir dosyayı kopyalarken, bir uygulamayı açarken 2,3 ekrana evet demek zorunda kalıyor standar hesap ile
  11. Noventa

Format

Windows Vista Home Pre. Product Koduna sahibim ve bilgisayarımı kodumu kullanarak orjinal olarak formatlamak istiyorum. Nasıl yapıldığnı bilenler anlatırsa sevinirim.
  12. Noventa

Yerel Ağ Bağlantısı Hız Sınırlama

Aynı modemden iki bilgisayardan internete bağlanıyorum fakat arada sırada birbirlerinin hızlarını etkiliyorlar. Örneğin birinden video izlenirken diğerinden oyun oynanıyor ve oyunda ping olabiliyor. Bunun için hızları eşit dağıtma veya sınırlana seçeneğimiz var mı ? İnternetten araştırdım ama...
  13. Noventa

Haraketli Gif

Resimlerin sırayla akmasından oluşan bir gifteki resmileri nasıl ayırabilirim ?
  14. Noventa

Red Dead Redemption

Oyuna yeni başladım ve ağzı açık bir şekilde devam ediyorum. Oynayanlar varsa oyun hakkında konuşabilir ve takıldığımız yerlerde yardımcı olabiliriz.
  15. Noventa

Fallout 3 Alt+Tab Sorunu

Fallout 3 oynarken alt+tab yaparsam oyun bir daha açılmıyor. İnternette araştırdığımda birçok insanın bu sorunu yaşadığını ve bir yama yüklemem gerektiğini öğrendim (oyunun patchleri değilmiş) ama bir türlü bulamadım. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
  16. Noventa

Minecraft Adventure Map

Arkadaşlar minecraft için bir adventure map hazırlıyorum ve şimdilik 3 bölüm fakat daha da uzatacağım. İçinde bir sürü tuzak olan labirentler, acayip yarışmalar vb. gibi ilginç atraksiyonlar mevcut. Parkurları 6 kişlilik hazırladım sayı isteğe göre arttırılıp azaltılabilir. Fakat bir sorun var...
  17. Noventa

Age of Empires Online Platformu

Oyun yayınlanmış arkadaşlar. Güncellenecektir
  18. Noventa

Zombi Oyunları

Hikayesi olan, shoot'em uptan ibaret olmayan mümkünse singleplayer bir zombi arıyorum kriterlerime uyan oyunlardan bildiğim tek oyun re serisiydi onu da oynayıp bitirdim mnerilerinizi bekliyorum.Lürfen l4d, zombi panic:s önermeyin.Şimdiden teşekkürler
  19. Noventa

1066 Battle of Hastings

1066:The Game Battle of Hastings'i konu alan bir oyun. Savaşa başlamadan önce orduları yerleştirip sonra da savaşa sürdüğünüz bu oyunda strateji her şey demek.Ve elbette okçuların düzgün kullanımı da... 4 çesit hareketi oyuncu kendisi yapiyor.Okçuların atışlarının açıları ve atışlar mouse ile...
  20. Noventa

Photoshop

Büyük resimleri iconlara nasıl çevirebilirim ? Yani bir resmin boyutun 32x32 falan yapınca doğal olarak bir piksel yığınından başka bir şey gözükmüyor bunu düzelmenin bir yolu var mı ?
Top Bottom