• The forum has been updated. For an explanation of some of the changes, head over here.

Search results

1. Ana hikaye görevleri

Oyunun ana hikayesinde sancakları topladıktan sonraki görevlerin çoğu buglu ve türkçeside çevrilmemiş zaten sinir bozuyor biraz. kuzaitlere katıldım sancağı monchug a teslim ettim sonra komplo görevi ve rastgele komployu durdurmak için görevler veriyor ama o görevlerin çoğu buglu örneğin...
  2. Savaş Sahneleri

1.5.6 da birsürü savaş sahnesi geldi ama nerdeyse hiçbirini görmedim bir tane hızlı savaş modunda oyunda olan mapleri seçip savaşabiliyorum ordan bakıyorum son gelen maplere birsürü güzel map var oyunda hiçbiri denk gelmiyor aynı mapleri oynamaktan sıkıldım her köşesini ezberledim artık
  3. Karakter ölümü

bilmediğimden soruyorum şuan karakterim yaşlılıktan ölücek haber geldi şifacılar iyileşemeyeceğini söylüyor falan diye öldüğüm zaman varis ile devam edicem ya itemlerim falan filan gidiyor mu yoksa kalıyor mu
  4. Çok Değişik Bir Hata

batanyalıların bazı askerleri ve lordlarında durup duruken şöyle bir hata olmaya başladı https://hizliresim.com/bCcTvi
  5. yapay zeka fake atma özelliği

yeni güncellemede birşey mi geldi benim oyun mu kafayı yedi bildiğin fake atmaya başladı yapay zeka sığınak basıyorum adamlar bildiğin fake atıyor sağ dan vururken iptal edip sola çekiyor sonra iptal edip yukardan vuruyor falan multi oynuyor gibi hissettim kendimi
  6. Tamir özelliği

bi postta paslanmış çatlak vb eşyalaı bir süre envanterde bırakınca tamir olduğuna dair birşey görmüştüm gerçekten varmı öyle birşey çünkü hiçbir şehirde daha önce görmediğim şu lejyonerlerin taktığı kasktan düşürdüm çatlak olarak
  7. 1.5.7 kuzait snowball düzeldimi

epicten aldıgım için 1.5.7 betayı oynayamıyorum kuzaitin snowball ı düzeldimi 1.5.6 da hala çok güçlüler çünkü ve güçlü oldukları için kimse savaş açmıyor onlara oturup ordu kasıyorlar sonra bana savaş açıyorlar yeniyorum çoğunlukla ama sayıca ve ordu kalitesi olarak aşırı üstünler bu gidişle...
  8. Kuşatma yapay zekası

Artık ne zaman düzeltilecek şu yapay zeka kanser oluyorum her kuşatmada. kuşatma kulesini getiriyorlar 3 tane merdiven var sadece ortadaki merdivenden tek tek çıkıp ölüyorlar yahu çıksanıza 3 merdivenden aynanda normal merdivende aynı şekil sırf bu yüzden 100 kişilik kaleye 600 700 kişiyle...
  9. fps 10 sabitliyor

bazı maplerde fps 10 a sabitleniyor sistemim 900 kişilik kuşatmalarda falan yüksek ayarlar 50 40 fps falan alıyor ama bazı maplerde 10a sabitliyor kendi kendine esc ye basıp geldikten sonra bi 10 saniye düzeliyor sonra yine sabitliyor
  10. Takas

bazı lordlarda takas yaparken eşya veremiyorum 2 taraftata sadece para kısmı açık ne ile alakalı
  11. Savaşta askerleri bölme

savaşta askerleri bölebiliyorduk örneğin piyadeleri yarıya bölüp diğer yarısını 5 tuşuna atıyorduk falan kaldırıldımı bu
  12. Demircide oyun çökmesi

herhangi bir demircilikle alakalı mod kullanmıyorum ama demircide ctrl + v yaptıktan sonra application faced a problem hatası verip oyun çöküyor bu yama ilk geldiğinde yoktu bugün oldu nedense tekrar girip kayıt edip oyunu denedim yine çöktü
  13. Savaş taktikleri

Savaşlar için yeni seçenekler gelmesi gerektiğini düşünüyorum örneğin süvarilere sadece düşmanların okçularına saldırın demek gibi yada kalkan duvarı dışında başka durumlardada piyadelere kalkan kullandırtma gibi
  14. Yağmacıların canı

1.5.6 da yağmacıların canı arttı mı? 110 vurunca bile ölmüyorlar 115 canları falan var galiba
  15. Karakterler yaşlanmıyor

save dosyamda yaklaşık 4 5 yıl geçti hiçbir karakter yaş atlamadı
  16. Krallığa Lord Çekme

Bazı lordları çekerken sondaki ticaret yerinde sadece para var eşya falan veremiyorum bazılarında verebiliyorum neden oluyor bu
  17. Batanya Orantısız Güç

Açtığım her save de 300 400 gün olmadan batanya aşırı gelişiyor şuan 500. günde falanım batanyanın 19 20 şehiri var. başka böyle olan varmı
Top Bottom