• The forum has been updated. For an explanation of some of the changes, head over here.

Search results

1. numlock01

Çar'ın Gündemi Görevi

Rus senaryosunda böyle bir görev var.Diyorki,Seni Koruyacak güçlü bir hami bulmalısın. Ne yapmam lazım
  2. numlock01

Son sınır

Kral oldumda bu son sınır görevini nasıl yapıcaz ?
  3. numlock01

Lehistan bir soru

Arkadaşlar ben lehistan senaryosunu yapıyorum.Sel görevinde şöyle bişey yazıyor ; Bir köy yağmalanıyor devir silah kuşanma devri.Bu köyü bir türlü bulamadım.Hangi köy acaba ?
  4. numlock01

biri tam anlamıyla atölye kurmayı anlatabilirmi ?

ya arkadaşlar ne yaptıysam bi türlü kuramadım.Bi söylerseniz başından sonuna ne yapmam gerekiyor bende yapabileyim
  5. numlock01

Yoldaşların tiplerini ayarlamak

Arkadaşlar Mount blade de bir mod yüklemiştim. o modda NPC lerin yüzlerini ayarlayabiliyoduk.Warbandta ayarlamak mümkünmü kodlarla filan ?
  6. numlock01

birliklerin adlarını değiştirmek

arkadaşlar mesela Sarranid Memlüklülerinin adını  Turan Süvarileri olarak değiştirmek istiyorum.Nasıl yapabilirim
  7. numlock01

yeni saç yapmak ve oyuna eklemek ?

Arkadaşlar ben oyuna kendi kafama göre saç yapıp eklemek istiyorum bunu nasıl yapabilir forumda aradım taradım bulamadım yardım ederseniz sevinirim.
  8. numlock01

Kılıç kınını elinde taşımak ?

arkadaşlar ben kılıç kınımı elimde taşımak istiyorum çift elli kılıçları sırtımda taşıyorum çok saçma duruyor kınını eline almak mümkünmü ? (çift tek elli silah fark etmez) EDİT : Düzenleme
  9. numlock01

başkent yapmak ?

arkadaşlar bi şehiri nasıl başkent yapabilirim ? 1 kadife ve 1 aletler var bundan sonra ne yapmam gerekiyor ?
  10. numlock01

köyü yakma seçeneği ? Esir lordu kurtarma

Sarranid krallığında kerkitlilerden bir lord esir var.Bu esiri kurtarmam için ne yapmam lazım ? şehirin bağlı olduğu köye gittim yaşlıyla konuştum yangın çıkar dedim ondan sonra ne yapmam gerekiyor nasıl ve ne zaman yangın çıkıyor ?
  11. numlock01

hile ile onuru ve namı artırmak ? (yardım)

arkadaşlar onur ve nam acil lazım onur kazanmak çok zor zaten görev verdikleride yok :D hile ile bişeyler yapamazmıyım kodlarla oyunlarda bulamadım yardım ederseniz sevinirim
  12. numlock01

GÖREV ALAMIYORUM YARDIM (RESİMLİ WARBAND)

arkadaşlar lordlardan görev almak için konşuyorum sürekli şunu diyor ;         devamı varda koymadım ingilizcemde iyi değil lütfen yardım resim gözükmüyorsa buyrun link http://tinypic.com/view.php?pic=10p4jcw&s=5
  13. numlock01

Kerkit derebeyiyim Sarranid lerden kız alabilirmiyim ?

başlıkta belirttiğim gibi Kerkit derebeyiyim Sarranid lerden kız alabilirmiyim ? Favorim Leydim Zendina :D Evlenmem için illaki Sarranid derebeyimi olmam lazım ?  umarım anlatabilmişimdir :D
  14. numlock01

Warband evlilik :D

uzun bi zamandır yoktum warbandın çıktığını duyunca geri geldim  :D 30 lira bayılıp warband aldım :D Duyduğuma göre evlenebiliyozmuşuzda bilen birisi nasıl evleniliyor ne yapmak lazım anlatabilirmi ?                                                              
  15. numlock01

yeni krallığımı kurabileceğim fire arrow hariç bi tane mod arıyorum

başlıkta belirttiğim gibi bi mod arıyorum yardım ederseniz sevinirim
  16. numlock01

item editör lazım

arkadaşlar item editörü aradım bulamadım linkini verirmisiniz
  17. numlock01

Gruptaki yiyecek sorunu :/

Selamunaleyküm arkadaşlar benim grubumdaki asker sayım 5000 den fazla  haliyle ne akdar yiyecek alsamda nerdeyse 1 günde bitiyor grubun moreli düşüyor :D Ne yapmam lazım lütfen yardım :) bire erzak almak için pazara girdiğimde  :D , demir filan satıyo pazarcı ,erzak dükkanında demirin ne ii var  :D
  18. numlock01

Dustum Han

arkadaşlar şimdi ben sancar han ın vasallarından dım.Yeminimden azad edildim Dustum Han a yardım etmek istedim,ancak dustum han beni yanına almıyor ne yapmam lazım  :D
  19. numlock01

Which version compatible

Which version compatible ?
  20. numlock01

ne zaman rütbe atlarım :)

ben bu siteye üye olalı nereyse 3 ay gibi bi zaman oldu olucak :D hala recruit im ne zaman rütbe atlarım yav  :D :D :oops:
Top Bottom