Search results

1. deli43

[WB][SP] UYANIŞ: BÜYÜK SELÇUKLU MODU V1 (ÇIKTI!)

Başarılar, güzel mod olacağa benziyor
  2. deli43

Model Kaplamada Sıkıntı

Sağol sorayım bi ona soracaktımda ilk buraya sorayım dedim
  3. deli43

Model Kaplamada Sıkıntı

Arkadaşlar bir sorum olacak çözümünü biliyorsanız lütfen yardımcı olun. Paint.net'ten model kaplıyorum moduma kaydettikten sonra model çok karıncalı oluyor onu nasıl giderebilirim?
  4. deli43

Mod Ekibi Toplama Başlığı

item eklemeyi bile bilmiyorsan hiç girme bu işe
  5. deli43

[WB][SP] Lady Melania

Başarılar
  6. deli43

[SP]M&B Warband 11. Yüzyıl Mod

teşekkür ederim
  7. deli43

[ÇÖZÜLDÜ][SORU] bir şehrin haritadaki görünümünü nasıl degistirilir

https://forums.taleworlds.com/index.php?threads/%C5%9Eehir-kale-map-iconu-ekleme-ve-de%C4%9Fi%C5%9Ftirme.382153/
  8. deli43

Görüntüler güncellenmiştir
  9. deli43

Osmanlın Yükselişi Yavuz Sultan Selim Demo Çıktı

hani nerde o yaptığın itemler osplerin fotoğraflarını paylaşacağına yaptığın itemleri paylaşta birşeyler yapmış diyelim
  10. deli43

Osmanlın Yükselişi Yavuz Sultan Selim Demo Çıktı

Harita, senaryonun geçtiği dönem, kullanılan sancaklar, kullanılan itemler, özellikler hepsi birbiriyle aynı modlar artık sıkılmadınız mı birbirini tekrarlayan modlar yapmaktan. Neyse, başarılar.
  11. deli43

Benim modu geçmesin bozuşuruz :grin::grin:
  12. deli43

[WB][SP]Bannerwar V1 Çıktı(1.1.0 Güncellemesi)

yanlış anlama kardeşimde diplomasiyi en baştan eklemediysen eklemen çok zor artık çünkü benimde başıma gelmişti.
  13. deli43

Yorumlarınız için teşekkür ederim. Sizin için çalışmalarımı hızlandırdım.
  14. deli43

Kendi modumu yaptım bakabilrisiniz.

Kardeşim istersen ölmüş konuları hortlatma
  15. deli43

Faction silme

Tamamen silmek imkansız gibi birşey ayrıca olsa bile bugdan geçilmez ama krallığın elindeki şehirleri kaleleri ve lordları başka krallığa verirsen oyuna başladığında krallık direk elenir o yöntemi kullanabilirsin.
  16. deli43

Teşekkür ederim, en yakın zamanda modu sizlere sunacağım
  17. deli43

Arkadaşlar yapmakta olduğum 11. yüzyıl modu için devletlerin asker ağaçları yapılacak ve giydirilecek ama module system üzerinden olacak o işten anlayan ve yardımcı olmak isteyen var mı ? Asker ağaçları tamamlandığında modu çıkartacağım.
  18. deli43

Yeni Forum

Aslında birçok özelliği beraberinde getirmiş ama yazılar çok karmaşık duruyor büyük ihtimal renk tonundan dolayıdır. Onun dışında gayet güzel bir çalışma olmuş.
  19. deli43

[WB][SP]Türklerin Yükselişi V1

Ya son atılan iletinin üstünden 2 yıl geçmiş ve cevap verilmemiş konu açılalı 3 yıl olmuş mod paylaşılmamış bundan sonrada paylaşılmaz hortlatmayın şu mazide kalan konuları