Search results

1. LargeBoss

Gün İçinde Başınızdan Geçen Olaylar V2

Aynı durumdan bende yaşadım sabahlara kadar camdan aşağı bira şişeleri atmalar ahlama sesleri, teyze ve amcanın değil bayada gencler. Camları kapatırsak odada oksijen kalmadığından gidip kulaklıkta müzik acarak tavana bakarak uyumak zorunda kaldım
  2. LargeBoss

Siyasi İdeoloji ve Gündem Tartışma

Wikipedia şu anda tamamıyla haklı, tamam ilk başta bende hak veriyordumda kardeşim adam ana sayfasından sadece Türklere özel bir post olmadan ciddi ciddi bütün dünyanın önünde #wemissyouturkey yaptı ya, yemin ediyorum ilk gördüğümde utancımdan yerin dibine girdim. Hayır yani tamam adamlar o...
  3. LargeBoss

En iyi asker, krallık vs. tartışma konusu

En Sevdiğim Krallık : Vaegir En İyi Süvari : Svadya Şovalyeleri En İyi Okçu : Vaegir Nişancısı En İyi Piyade : Nord Kahramanı En İyi Köylü : Vaegir Köylüsü En Sevdiğim Lord-Kral : Kral Yaroglek-Boyar Mleza En Güçlü Haydut Grubu : Cöl haydutları En İyi 2 Yoldaş : Rolf ve Matheld Şahsi...
  4. LargeBoss

Mount&Blade Mod Yapımcıları Soru - Cevap Konusu

İncelememe rağmen bulamayınca parca parca yapayım dedim ve krallığı ekledim build yaptım kültürü ekledim build yaptım kralı ekledim build yaptım ve sorunsuz calıştı, şimdi reinforcementları falan eklemeyi deneyeceğim sorunun kaynağını tam bulamadım ama cözdüm nasıl olsa
  5. LargeBoss

"1 ABD Doları = 4,91552667 Türk Lirası" Umarım en azından ohal kalktıktan sonra bir şeyler değişir, yoksa bu gidişat durdurulamayacak gibi duruyor. Neyseki köşede 10 dolarım vardı  :twisted: :twisted:
  6. LargeBoss

Üstteki Üyenin Avatarını Değerlendir

Bu tarz kartların bende koleksiyonu bile olduğundan 8/10
  7. LargeBoss

Uzun süredir forumda olmadığımdan olayları pek bilmiyordum "Kacak Nazi" diyince arjantine kactıya hitler o yüzden bağdaştırmıştım
  8. LargeBoss

Evet izledim onuda yinede "Teori" olarak diyorum cünkü hala %100 kesin değil
  9. LargeBoss

Bugün değil ama dün ablamı durağa bırakıp 145T'yi beklerken yaşadığım garip olaylar dizisini anlatabilirim [spoiler] Durağın orda araplar falan var bir dede onlara Türk var mı aranızda diye soruyor, dedim ben Türk'üm (3 kere bağırmak zorunda kaldım) dedi 89T gecince haber verir misin gözüm...
  10. LargeBoss

Krallık eklediğimden 4-5 farklı dosyanın farklı yerlerinde oynamalar yaptım ama her şeyini tekrar tekrar kontrol ettim, herhangi bir sorun yok o bahsettiği "olive" yerini atayım
  11. LargeBoss

Galiba hitlerin Arjantine kacma teorisinden dolayı demişti onu ama
  12. LargeBoss

Ben bu secimin böyle olacağını tahmin ediyordum ama asıl merak ettiğim şey, başkanlık sistemi ciddi bir yolsuzluk mu ortaya cıkaracak yoksa refah getirecek mi
  13. LargeBoss

[WB][SP]Genç Osman Modu V2

Bannerlord cıkana kadar bu modu bitirir v3ünü bile yaparsın  :D
  14. LargeBoss

Defalarca kez mod yapmaya başlayıp bıraktım ve bu sefer cidden başlamıştım o kadar bilgi okudum ama ilk girişimde direk olarak krallıklar kaymıştı, dedim birde hyper'ın konusundakilerin aynısını yapayım belki ezberde olsa işime yarar. Yaptıktan sonra hayatımda gördüğüm en garip şeyler oldu ...
  15. LargeBoss

BBC'nin testini cözdüm, aslında gizli etiyopyalıymışım
  16. LargeBoss

[WB][SP] Cihat ve Haçlılar v5.2 Çıktı !!!

Peki bütün müziklerin bir listesi var mıdır? Hepsi birbirinden hoş,
  17. LargeBoss

[WB][SP] Cihat ve Haçlılar v5.2 Çıktı !!!

İnternetim gitti geldi falan filan uzun zaman oldu tekrar güncellemeyi yaptım ve oynadım v3.x izlenimlerim Öncelikle moğol başladım ve hile yaptım (özellikle bir süreliğine para), -Native oynarken bile zorlanırken baya baya zorlaştırmışsınız oyunu genel anlamda biraz hile yaptım -Moğol oynamak...
  18. LargeBoss

[WB][SP]Genç Osman Modu V2

Ciddi ciddi şehir inşa etmeyi eklemiş , adamsın be <3 ellerine sağlık
  19. LargeBoss

Üstteki Üyenin Avatarını Değerlendir

Tilki olması yeterli <3 10/8