Search results

1. Bannerlord Mod Çeviri Listesi | 29.04.2020

Tamamdır hocam sağolun
  2. Bannerlord Mod Çeviri Listesi | 29.04.2020

Tweak mod çevirebilir misiniz acaba ?
  3. İşlevsel Modlar

Arkadaşlar herhangi bir yerleşime girince birinci silah elimizde olacak şekilde başlatan mod yokmudur (hani savaşa girince birinci silah elimizde oluyor malum. Bu kan davası görevi için çok önemli bu arada. İkna edemezsek salak salak muhabbet sürüyor ve bu esnada silah alamıyoruz. Herif...
  4. Bug mudur ? Yoksa ....

Evet tweaks mod var. Ama buraya kadar hiç anarmol level vermemişti. sadece oyun başında bi okçulukta 4-5 level verdiğini gördüm onun harici hep 1-1 veriyor levelleri. O değil hile yapmışım gibi hissettim iyi mi
  5. Bug mudur ? Yoksa ....

Arkadaşlar sabah oyun oynarken deniz yağmacısı sığınağı bastım. Sığınağa girdim, ben önde askerler arkada (hepsi okçu) biraz ilerledik. Ben sonra ilerideki haydutlara ok atıp üzerime çekmeye çalıştım. Bunlar yaklaşınca yan yan yürüyerek seri ok atışı yapmaya başladım. Bu oklardan 2 tanesini yan...
  6. Skill puanları daha hızlı arttırma ?

Bu arada , geçen kendi salaklığım yüzünden 40 küsür memlük askerim sığınağa esir düştü . içerde asker az diye kendim gittim. Daha ilk adamda tam kafadan mızrak yedim . Pat öldün dedi. Sonra da esir düştüm. 3 gün sonra fidye ile serbest bıraktılar ama koca ordu içerde kaldı. yani saçma bişey oldu
  7. Savaş atı kıtlığı

Hocam şu warband serisinin en kötü tarafı bu maalesef. Sürekli mantıksız bir oyun işleyişi yüzünden oyuncuyu ister istemez hileye yöneltiyor. Görmüyor mu şu oyunu yapanlar bu oyundaki anormallikleri ?
  8. Skill puanları daha hızlı arttırma ?

Eyvallah hocam. Ama şu sıkıntı çıktı bende. Normal oyunda sığınakta ölürsem kaybettin diyor, sığınak dışına yaralı çıkıyordum. Şimdi sığıankta ölürsem esir düşüyorum ve tüm ordum esir kalıyor sığınakta. Bunu nasıl ayarlamam lazım ? Bir de bu mod bazı şeyleri hep değiştirmiş. Ben sadece xp versin...
  9. Savaş atı kıtlığı

Evet at işi gerçekten çok sıkıntılı. Ben bu yüzden oyun başı biraz parayı toparlayınca at köylerinin etrafına mesken kuruyorum. Habire çapulcu yakalayıp yiyecek hariç ekipmanları sata sata at alıyorum. At sayısı biraz kendine gelince ordu kurmaya geçiyorum. Ama savaşlarda at işi zor diye piyade...
  10. Demircilikte neden yay-arbalet-ok yapımı yok ?

Her türlü ekipman için olmalı bence. Sonuçta parası olan o dönemler kendine has zırh kask silah kalkan vs ürettirip almıştır.
  11. Skill puanları daha hızlı arttırma ?

Hocam bu modda sadece skill kısmı tam olarak neresi oluyor ? İngilizcem tarzanca seviyesinde de :(
  12. Yeni gelen 1.1.0 güncellemesi

Hocam Hocam güncellemeler hep açıktı bende. Bugüne kadar böyle birşey gelmedi. Bu 2.9 gb'lık güncellemeyi de kendi başlattı. Ben hiçbirşey yapmadım (oyun için steamı açmak dışında) steami açınca güncelleme başlat geldi direk.
  13. [öneri] atölye savaşları

Ben atölye savaşından ziyade o şehirdeki haydutları tamamen temizleyip yerlerine kendi yoldaşlarımızı koyma taraftarıyım. Kendi şehrimizde (veya ülkemizde) asayişi sağlaıp kaçakçılığı sağlarkenengellerken diğer ülke ve şehirlerde tam tersini yaparak onlara zarar verebilelim (tabi yapay zeka buna...
  14. Yeni gelen 1.1.0 güncellemesi

Benim şu an güncelliyor ama 3 gb'lık bir güncelleme geldi. Baya bişey değişicek galiba , ne desiniz ?
  15. Oyun çok kolay

Beni en çok şaşırtan çok kolay para kazanmak oldu. Warbandda kıçımı yırtıyordum lan para kazanmak için. Burda sadece görevler+hayrdut keserek dükkan zinciri kurdum.
  16. Skill puanları daha hızlı arttırma ?

Arkadaşlar bunu sağlayan mod vs var mı bildiğiniz ? Onca özelliği geliştirmek gerçekten ölüm gibi. Bunu hızlandırmak gerçekten güzel olacak. Not: Hile sormuyorum. Skiller daha hızlı artsın istiyorum sadece.
  17. İşlevsel Modlar

Arkadaşlar Skills Actually Matter bunda bir porblem yokmuş. Ben save'li oyunda devam etmiştim. Save bozukmuş benim. Yeni oyun açtım mod aktifken herhangi bir porblem çıkmadı.
  18. İşlevsel Modlar

Tek tek denedim Skills Actually Matter modunu inaktif edince sorun düzeldi. Başına gelen olursa bilginiz olsun
  19. İşlevsel Modlar

Arkadaşlar burdaki bazı şeyleri yükledim ama bug oluştu. Envanterimde ne varsa satmak istediğimde sadece 1 flori ediyor. Mesela çapulcuları kesince gelen eşyalar, sığınakları yağma edince çıkan eşyalar hatta turnuva kazanınca bi kask vermişlerdi, o bile satmak istediğimde sadece 1 flori ediyor...
  20. [WB][SP] Natived Mini Mod

Yandex olmadan indirmenin bir yolu yok mudur ?