Search results

1. Gameshero

Aktif Klanlar Listesi (Son Güncelleme: 28.09.2020)

Daha güncellemedim ondandır. Forum sayfalarını baz alarak yaptım. Aslında bu konuyu konuşarak yaparsak diğer pasif klanları kırmızı renge çekebilirim
  2. Gameshero

[RM] Risen Manifest [EU]

Bir ara şu sayfada bulunan maçları da güncelleyin :D
  3. Gameshero

Bannerlord Interviews! #Part-1 W:// Aeronwen

Thanks! Yeah i'm thinking about that. I need to record some footage first but i'm a really bad player at the moment :D Thank you so much!
  4. Gameshero

Bannerlord Röportajları! #Part-1 W:// Aeronwen

Bu benim "Bannerlord Röportajları" adlı yeni serim, her deneyimli oyuncu, forum moderatörü, oyun yapımcısı, turnuva organizatörü vb.Ile röportaj yapmaya çalışacağım. Sizin de hoşunuza gider umarım! Bu seriyi ve videoları geliştirmek için herhangi bir geri bildirime açığım ve işte gelecekteki...
  5. Gameshero

Bannerlord Interviews! #Part-1 W:// Aeronwen

This is my new series called as "Bannerlord Interviews" I will try to make interview with every veteran player, forum moderator, game creator, tournament organizer etc. I hope you guys gonna like that. I'm open to any feedback to improve this series and videos and here's the future planlist: •...
  6. Gameshero

Forum İtirafları

Dostum bozmak gibi olmasın ama Tiags'ın adı Ata ve efsane yakışıklı bir erkek. Kendisi yıllardır bizim Pandoras klanında. Geçmiş olsun.
  7. Gameshero

Teşekkürler. Eğer ki eklemesini unuttuğum bir klan var ise lütfen bu konudan veya PM üzerinden bana ulaşsınlar.
  8. Gameshero

Mount & Blade II: Bannerlord Türkiye Klan Listesine hoşgeldiniz! Bu liste aktif bir şekilde, belirli bir dönemler aralığında güncellenecektir. Forumda ve oyunda yeni başlayan oyuncuların rahatça klanlara ulaşabilmesi veya deneyimli oyuncuların bir klan arayışı varsa bulabilmesi için ve diğer...
  9. Gameshero

Wicked Tavern Fanatics - www.wtfclan.net - Sitemiz Yayında

1231287312 yıllık araştırmalarım sonucunda Firates ve Kiron'un hile kullandığını keşfettim! İfşa videoları akşama youtube kanalımda.
  10. Gameshero

Fleshcer

Şu titreme konusuna bir açıklık getirmek istiyorum ki konuyu daha da kolay anlayabilesiniz. Aşağı da vereceğim bilgiler şu hileleri içeriyor: • Lemoncheats • Mercenary_Frank Gold - Silver - Bronze version. • DrMedic Autoblock & Aimbot (Outdated) Mercenary_Frank Gold Version: Aimbot'un başlıca...
  11. Gameshero

Fleshcer

Oğlum ben oyunu bayağıdır oynamıyorum ama efsane legalize ettiğim doğrudur ayarları isteyen PM.
  12. Gameshero

Fleshcer

Hileyi dibine kadar araştırmış biri olarak yorum yapacağım. 1- Hilenin lock alma mantığı böyle işlemiyor "target switch" olayı yok. Outrange kalmış olsa bile anasının nikahındaki adama kilitlenmeye devam ediyor. (Youtube'da videosunu da paylaşmıştım.) 2- Hilede eğer süvariye aim alıyorsa aim...
  13. Gameshero

[RM] Risen Manifest [EU]

Artık maç kaybetmeniz gerekiyor bu kazanma serisi çok fazla.
  14. Gameshero

[RM] Risen Manifest [EU]

Rica ederim, yaptım.
  15. Gameshero

[RM] Risen Manifest [EU]

Size yeni bir forum tasarımı yapmak lazım bu yaptığım tasarım aşırı eski kalmış. EDIT: Başarılar
  16. Gameshero

Pandoras Gaming (Since 2012) - (Pasif)

Ama şimdi bunu neden burada ifşa ediyorsun ki...
  17. Gameshero

Bir Pandoras geleneğini okuduğumda kahkaha attım :LOL: Tabii ki de öyle. 1 hafta aktif kaldığımızda kendimizi çok rahatsız hissediyoruz. Klan işlerine gelecek olursak evet doğru. Custom Server'lar açıldığı vakit o zaman başlayabiliriz fakat şuan klan aktif olsa dâhi sadece beraber girip...
  18. Gameshero

Bannerlord'un ilk pasif klanı biz oluyoruz! Neyse şaka bir yana hiç oynama isteğim yok bundan dolayı da pandorası açma isteğim uçtu gitti. Herkese iyi oyunlar görüşürüz.
  19. Gameshero

Teşekkürler.
  20. Gameshero

Onlar bizden daha iyi oynuyorlar, büyük ihtimal gene kaybederiz. Teşekkürler.