Performans

Users who are viewing this thread

Bannerlordu aldim ama FPS çok düşük sizin kullandığınız ayarlar neler yardımcı olabilecek var mı
i5 7800hq
4gb 1050 GTX
8gb ram var
Şimdiden teşekkürler

1050gtx ile çalıştırıyorum ama takılmalar çok oluyor 5 saniyede bir takılıyor sulu bir yerde savasorsak ekran bir saniyeliğine okyanus oluyor suya giren olursa falan neden oluyor bu

Bannerlordu aldim ama FPS çok düşük sizin kullandığınız ayarlar neler yardımcı olabilecek var mı
i5 7800hq
4gb 1050 GTX
8gb ram var
Şimdiden teşekkürler
Sistemlerimiz yakın sayılır. Betada akıcı oynarken şu an o akıcılığı alamıyorum. Elbet gelecek güncellemeler ile iyileştirmeler olacaktır. Betaya göre daha kötü performans beklemiyordum açıkçası ama düzelecektir diye umuyorum...

Çok çok takılma oluyor ya nedenini anlamadım low ayarlarda da olsa çok takılma oluyor
Ben low da 40-50 fps civarinda aliyorum ama mediumda bahsettiğiniz sorun bende de mevcut. 1050ti(2GB) var benim laptopta da. Muhtemelen laptoplar ile ilgili bir problem. Belki ayarlarda laptoplar için ayrı bir şey felan vardır bilemiyorum :sad: :sad:

Ryzen 5 2600 işlemcim ve Gtx 1050 ti ekran kartım ile aşırı derecede drop yiyorum 3-4 saniyede 60 gözüken fps 20-25 oluyor hatta öyle ki arayüzde gezinmek bile işkence olmuş durumda bana maalesef şehirlere girmek ve çıkmak gibi basit aksiyonları bile alırken düşünmem gerekiyor çünkü 10 saniye loading screen çekmek ciddi anlamda işkence..

Back
Top Bottom