Recent content by Yasata

1. Yasata

Oyun Ekleme Hatası

erennuman_mb said:
    Viking Conquest DLC değil mi? Warband'i eklemeden nasıl ekledin?
    Sanırım forumdan bahsediyor
  2. Yasata

[3.0] Paket Y [GÜNCELLENDİ] [FRAGMAN]

Kesin tarih yok.

vPRBYm.jpg
    1ErAjY.jpg
  3. Yasata

Light And Darkness'la alakalı

Yeni save aç
  4. Yasata

EfeArda said:
    Türkçe seslendirme duyamadım.
    Naraların türkçe ses olmaması; c ye bastığın zaman oyun sesi bazen arttırıyor bazen azaltıyor. Buda savaşta bize 3 farklı ses olarak geliyor. c ye basınca değişen sesleri türkçe yapmıştım ozamanki tanıdıklarla. Daha sonra o sesin efektten geçerek gelir gibi geldiğini ve oyunda oyuncuyu rahatsız ettiğini anladım. Sonrasında tekrar ingilizce seslerle değiştirdim. Ancak admin eşyalarını aldığın zaman türkçe sesleri duyabilirsin onlarda sıkıntı yok.
  5. Yasata

Oyuncu

Metehannica said:
    Kardeşim oyuncusun demekki ne uzatıyosun :lol:
      :lol: :lol: :fruity:

Lady Morgana said:
    Yasata said:
    Ya beyler geçen bi tek oyunculu giriyim dedim karakter oluşturma ekranında adımı yazıyorum kendisi 'Oyuncu' olarak değiştiriyor. Siliyorum yazıyorum bidaha. Bu böyle olmucak dedim oyunu sildim yükledim gene aynı. Yokmu çaresi bilen yardım etsin lütfen.

unknown.png

Modlarda veya oyunun dosyalarında bir şeyleri kurcaladıysan öyle olmuş olabilir.Eski sürümse sürümü güncelle veya internette araştır.Olmazsa da pek bişey değişmiyor ki zaten tek oyunculudasın :grin:

- Ha bu arada isyan modu mu oynuyosun?
    Dosyalarla oynamıştım zamanında da sonrasında hep dosyaları doğruladım. Eski saveler dahi birden oyuncu ismine geçti anlamadım. Bu arada modla alakalı olduğunu da zannetmiyorum çünkü her moddda oluyor warband klasöründe birşeylerin değiştiği belli. Silip yükledim aynı. Ama bende çözümü buldum ; tek oyunculu girmiyorum.
  6. Yasata

EfeArda said:
    Yeni güncelleme gelicekmi. Animasyon ekle bence yeni güncellemede :party:
    Şuanlık bi hedef yok ama düşünülebilir. Tatilde çok vakit var sonuçta :smile:
  7. Yasata

Oyuncu

Evet, tüm modlarda
  8. Yasata

Oyuncu

Ya beyler geçen bi tek oyunculu giriyim dedim karakter oluşturma ekranında adımı yazıyorum kendisi 'Oyuncu' olarak değiştiriyor. Siliyorum yazıyorum bidaha. Bu böyle olmucak dedim oyunu sildim yükledim gene aynı. Yokmu çaresi bilen yardım etsin lütfen.
  9. Yasata

Konu güncellendi.
  10. Yasata

NWL-3 İddia

33-82 MS2 400 FP
    12-96 MS2 100 FP

11. Yasata

NWL-3 İddia

Sonuç hemen hemen belli. Yazarsan sevinirim :smile:
  12. Yasata

Paket Hakkında İlk önce 'tihar,İnfantaryMusket' gibi yabancı kelimeleri düzeltmeye başladım. Biraz uğraştıktan sonra bir baktımki oyundaki çoğu yazı kendime göre uyarlanmış. Madem bukadar yazıyı değiştirdim biraz da göze çarpan kıyafetleri değiştiriyim dedim.Önce rus ağır muhafızının şapkasını...
  13. Yasata

Napoleon Savaşları Ekran Görüntüleri

Zavallı sıcaktan bitkin düşmüş fotoğrafını alıyım dedim.

o6GDnb.jpg

lbJaBJ.jpg

V3oq2Z.jpg
  14. Yasata

Sunucu Listesi Sorunu

Bedirhan48CR said:
    aynı sorun bendede 2 kere aldım 1.sinde sorun yoktu geri iade ettim bugün dün almıştım tekrar 300-500 lerde kalıyor ve çözümü yok gibi.-/internetle alakalıymış diyorlar büyük ihtimal doğru/
    internetten değil ona eminim. Bende sorun varken diğer bilgisayardan girebiliyordum. Ondan sonra format attım düzeldi :grin:
  15. Yasata

Sunucu Listesi Sorunu

Hmm benim de benzer sorunum vardı 6 ay çözüm aradım yoktu geçen ay buldum işte. Başlata bas fabrika ayarlarına döndür yazıyor ona bas. Yani format at düzelir. Sorunun çözümü kesinlikle rgl_config de değil. Formata üşeniyorsan dosyaları doğrula veya dns değiştir. (muhtemelen bunlar olmayacaktır ama format at zaten 2 saatlik bişey ozaman kesin düzelir)

Back
Top Bottom