Recent content by Yağız Koç

1. In Progress Menülerde takılma

Merhaba. Geri dönüşte yaşanan gecikme için üzgünüm. Oyunu Steam üzerinden oynuyorsanız, Telemetry sürümüne geçtikten sonra, fps düşüklüğü olan yerlerde performansı test ederek çıkan veriyi bize gönderebilirseniz incelemeye başlayabiliriz. Teşekkürler.

Performans testi için aşağıdaki yönergeleri izleyebilirsiniz.
    1- Steam 'de Bannerlord 'un beta sekmesinde "perf_test" adlı betayı seçiniz.
    2- Oyunu normal açtığınız gibi açıp performans sorunu yaşadığınız yerlere ilerleyiniz.
    3- Performans sorunları başlamadan önce, performans izleme aracını etkinleştirmek için "sağ shift" tuşuna basılı tutarken "t" tuşuna basınız.
    4- 20-30 saniye boyunca kayıt yaptıktan sonra aynı tuş kombinasyonu ile kaydı kapatın. Ne kadar çok kayıt alırsanız, yükleme süresi o kadar uzun olacaktır.
    5- Oyunun yüklendiği klasör içerisinde ‘\Mount & Blade II Bannerlord\bin\Win64_Shipping_Client’ klasörü altında "test.tmcap" dosyasını bulunuz.
    6- Bu dosyayı upload.taleworlds.com adresine yükleyiniz. Yükleyeceğiniz dosyayı bulabilmemiz için lütfen açıklama bölümüne bu konunun linkine yer vermeyi unutmayınız.
    Epicgames launcher üzerinden oynuyorum
  2. In Progress Menülerde takılma

Oyun içi ayarları değiştirmeyi denedim. Dili bile değiştirdim ama çözemedim gerçekten oyundan düşüren bir sorun ve her zaman oynamayı bu sorunlar yüzünden bırakıyorum.
  3. In Progress Menülerde takılma

Partiyi, envanteri ya da karakter menüsünü açınca ilk 10-15 saniye çok fazla takılıyor nereyi açsam ilk 10-15 saniye böyle ve çok sinir bozucu ne yapmam gerekiyor.
  4. Clans leaving my Kingdom possibly due to a bug

I established my own kingdom and started getting towns, castles and clans. I conquered the city Tyal and assign a clan to it. After couple of weeks in game (not sure for how long but it took a while) that clan i assign it to Tyal left my kingdom. I assign another clan afterwards that clan too...
  5. In Progress Crash caused by bartering gold

My game crashes anytime i erase bartering golds some digit and barter huge amount of gold such like 1 million golds. In case of i erase all the gold amount in the barter section it does not crash.
Back
Top Bottom