Recent content by XraZer

1. Zamoshye'deki üç görev için ipucu

1:Haydut Görevi:Oyunu zor seviyesinde oynuyorsanız belki zorlanabilirsiniz, çünkü adamlarda tüfek var.  Köyleri dolaşıp biraz daha adam toplayabilirsiniz. 2:Vergileri Düşürme:Eğer para ödemek istemiyorsanız ilk başladığınızda ikna puanınızı artırın, sonra  bir kaç kez çapulcu öldürüp seviye...
  2. Haydbre!

Fv kim ki akademisi oluyoruz.
    İsmimi silebilirsin.
  3. Player sign-up

MP Nick : VG_Hunt_XraZer
    Country : Turkey
    City : Adana
  4. Haydbre!

Son kez söylüyorum, bir maç veya antrenman olduğunda şuradan yazın.
  5. Kurşun yedikten sonra sendeleme/vurulan yerini tutarak yürüme

İnceptioN said:
    Güzel düşünce ama zor. Mesela adam 5 farklı yerden vuruldu ölmedi diyelim ne yapacak?? Elleriyle dans mı edecek :mrgreen:
    Zaten 2-3 vurulmada ölecek adam.
  6. Kurşun yedikten sonra sendeleme/vurulan yerini tutarak yürüme

Genelde tüfekle tek atışta yere seriyoruz. Ama bence bu pek mantıklı değil. Bunun yerine 2-3 kurşunda ölünmesi, ve kurşun vurulan yere göre tepki göstermesi, misal bacağından vurulduysa sendelemesi, karnından vurulduysa karnını tutarak ilerlemesi vesaire gerekir. Kafasından veya kalbinden...
  7. Ateş ve Kılıç'ı aldığınıza pişman mısınız? Memnun musunuz?

Bir de aklıma takılan bir şey var, counter strike'ta (ya da diğer fps'lerde) çağın gelişmiş silahlarıyla 5-6 kez sıkmamız gerekirken, 16.yüzyılın hantal tüfekleriyle tek atışta nasıl öldürebiliyoruz? Gerçi öbür türlü tüfekler hiç işe yaramazdı. Bence tüfekle vurulunca sendeleyerek yürüme olsa ama ölmek için 2-3 kurşun yemek gerekse iyi olabilir.
  8. Haydbre!

Yalnız günde yalnızca iki saat girebiliyorum saatini tam olarak belirtirseniz sevinirim antrenmanın.
  9. Haydbre!

Frobo Goldfather said:
    Uzun bir süreçten sonra hayırlısıyla yarına oyunda server,maç,antrenman gibi durumları ayarlayacağımYolculuk bugün başlıyor inşallah yarına geleceğim.
    Hadi hayırlısı.  :smile:
  10. Haydbre!

Blackmoore said:
    XraZer Aramıza Katılmıştır Başarılar Dileriz.
    Teşekkürler
  11. Karşımızdaki İnsanı Yaşam Tarzıyla Kabullenebilme Üzerine

İnceptioN said:
    AltairIbnLa-Ahad said:
    ake said:
    Peki hep böyle mi gitmeli? Belki de "beraber yaşamayı öğrenme sanatı"nı daha iyi algılamamız gerekiyor; bireyce, toplumca, milletçe, devletçe ve dünya halkınca. Birbirimizin hayat tarzlarını benimsememiz değil belki ama; hoşgörü gösterebilmemiz gerekiyor. Ama ne kadar hoşgörü bekliyorsak, o kadar da bizim hoşgörülü, ılımlı ve de (can-ciğer olmasa da) dostça davranmamız gerekiyor. Aksi halde birlikte yaşamımız çekilmez olacak, birimiz bir diğerimizin haklarını kendi yaşam tarzını daha özgürce yaşayabilmek için kısıtlamaya devam edecektir.

Bence bu sanat İslam'dır. İslam'ı iyice kavrayan bir insan, diğer insanların yaşantılarına, düşüncelerine, inançlarına saygı duyar. Kimseyi ezmeye çalışmaz ezilenin yanında olur. Sadakasını, zekat'ını verir yardıma muhtaçların yardımına koşar. Önyargısız olur, kimseyi sen şusun sen böylesin diye hedef göstermez. Peygamber Efendimiz'in yolundan gider, ona benzemeye çalışır.

İster adını müslüman koyun ister hristiyan, her insan böyle olmaya çalışsa hayat nasıl olurdu dersiniz?
    Ne güzel açıklamışsın kardeş. Ne yazık ki bazı dingiller yüzünden İslam artık eskisi gibi hoşgörü dini olarak anılmıyor.
    Edit: Kimse üstüne alınmasın ben burada müslümanım deyip te islamiyeti uygulamaktan çok uzak olanlardan bahsediyorum.
    İslamın artık hoşgörü dini olarak anılmadığını yazmışsın sen de öyle düşündüren insanlara dingil diye hitap ediyorsun.
  12. Mount & Blade: Ateş & Kılıç ~ Ana Bilgi Konusu

Jeniceri 1453 said:
    Sürüm 1.143 14 Temmuz 2011

Oynanış:
    MP için bütün karakter sınıfları yeniden düzenlendi. Tamamı ile birbirinden farklı ve dengeli uluslar ortaya çıktı.
    Captain Co-Op zorluğu düşürüldü. Artık daha az düşman gelecek.
    Tatar Town haritasındaki spawn yerleri yeniden ayarladı.
    Captain modu NPCaskerleri daha çok vuruş puanına sahipler.
    Botlar için Dost Ateşi engellendi.
    Dedicated sunucu konsol ayarları eklendi.

SLM Arkadaslar burda analadim kadariyla yaziyorki konsol la bu oyunu oynayabiliyoruz.
    Bende gidip kansol aldim Bilgisayar icin.

Ama olmuyor - Tuslari kabul etmiyor.
    Acaba benmi yanlis anladim?
    AŞLDKSAŞDKŞSAKDAŞLASKDŞLKA
  13. Ateş & Kılıç Genel Bug Konusu

Sp modunda bomba atınca oyundan atıyor :S
  14. Oyunun Multiplayer Mod'u ne kadar kota yiyor

Arkadaşlar 1 Gb kotalı vınn ile gireceğim saatlik ne kadar kota yiyor oyun acaba?
  15. İnternete bağlı değilken oynayamama sorunu

bertanx said:
    yok oluyor, bende "bu işlem çevrimdışı modda tamamlanamaz" diyor oyunu açmaya çalıştığımda
    heh, aynen öyle diyor ve açılmıyor oyun.
Back
Top Bottom