Recent content by xbcanx

1. xbcanx

Kodcu Yardım & Destek Hattı

sağol hocam desteğin için. Fakat maalesef module sistemden hiç anlamıyorum. Basitçe metin belgelerindeo oynama yaparak bir şeyler yapabilme peşindeyim :/
  2. xbcanx

trp_sarranid_guard Sarranid_Guard Sarranid_Guards 0 74449920 0 0 26 0 0
      181 0 1455 0 1481 0 727 0 157 0 1511 0 696 0 -1 0 -1 0 -1 0 -1 0 -1 0 -1 0 -1 0 -1 0 -1 0 -1 0 -1 0 -1 0 -1 0 -1 0 -1 0 -1 0 -1 0 -1 0 -1 0 -1 0 -1 0 -1 0 -1 0 -1 0 -1 0 -1 0 -1 0 -1 0 -1 0 -1 0 -1 0 -1 0 -1 0 -1 0 -1 0 -1 0 -1 0 -1 0 -1 0 -1 0 -1 0 -1 0 -1 0 -1 0 -1 0 -1 0 -1 0 -1 0 -1 0 -1 0 -1 0 -1 0 -1 0 -1 0 -1 0 -1 0 -1 0
      40 60 40 40 40
    699 135 135 75 75 140 699
    274 131072 0 2721 699040 0

asker bu hocam, 727 de kullanmasını istediğim tüfek kodu
  3. xbcanx

Mini mod yardimi

Cevabın için teşekkürler hocam öncelikle.
    Dediğim gibi bu işlerde daha çok amatörüm.  Bu gibi kullanımı kolay programlarla bir şeyler yapmaya çalışıyorum :/ Mesela Tweakmb ile bir kaç bir şey düzenleyeyim dedim komple bütün emeklerimden oldum. Değişiklik yaptıktan sonra appcrash hatası vermeye başladı modum o yüzden tweakdan bile soğudum. Fakat bu dediğin sistem bu gibi sorunlar yaratmaz dersen forumda bir araştırıp indiririm. Tekrardan sağol cevabın için
  4. xbcanx

Mini mod yardimi

Arkadaşlar merhaba, herkes gibi bende bannerlord'un steamde çıkmasını beklerken Warband ile vakit geçirenlerdenim :) Şu sıralar kendim bir kaç kod değiştirerek ve morgh'sdan yardım alarak kendim için küçük bir mod yapmaya uğraşıyorum. Birlik isimlendirme sınıfını ayarlama vs. bu gibi giriş...
  5. xbcanx

Arkadaşlar merhaba, herkes gibi bende bannerlord'un steamde çıkmasını beklerken Warband ile vakit geçirenlerdenim :smile:
    Şu sıralar kendim bir kaç kod değiştirerek ve morgh'sdan yardım alarak kendim için küçük bir mod yapmaya uğraşıyorum. Birlik isimlendirme sınıfını ayarlama vs. bu gibi giriş bilgilerini tamamen olmasada kaptım. Gelelim sorunuma, arkadaşlar troop dosyasına özelliklerini vs. herşeyini kendim ayarladığım bir asker birimi ekledim. Üstündeki zırhın,kolluğun, miğferin vs. herşeyinin kodunu düzgünce bir şekilde ekledim, başarılıda oldum oyunda bu birim ile oynayabiliyorum. Fakat envanterine koyduğum tüfek ve mermiyi kuşanmıyorlar. Şöyle izah edeyim
    Ben x isimli birimime Tüfek,mermi,tek el kilic ve zırh başlık. vs. itemleri ekledim. Fakat oyunda askerlerin ya tüfeği oluyor kılıcı olmuyor. Ya tam tersi ya da sadece yumruk kalıyor. Bu birimden oyunda 100 tane yaptım 20 30 tanesi sağlıklı bir şekilde ateş edebiliyor fakat gerisinin yarısı tek kılıçla diğer kalanlarda yumruklu kalıyor :sad:( troop a item kodu eklerken tüfeği %100 kuşanması için girmem gereken kod nedir? Zırh miğfer vs. eşyaların kodlarıyla bir sıkıntı yaşamıyorum. Bunlar %100 kuşanılıyor. Oyunda hiç biri çıplak kalmıyor fakat dediğim gibi ateş eden kılıç çekemiyor, kılıcı olanın tüfeği yok :/ çok garip bir birim oldu. Yardımlarınız için şimdiden çook teşekkür ederim.

edit: Ek olarak bir sorum daha olacaktı. WFaS da (bir modundamı hatırlamıyorum) Haritanın kuzeyinde bir tuz madeni vardı. Savaşta ele geçirdiğimiz esirleri burada çalıştırıyorduk. Oyuna bambaşka ilginç bir hava katmıştı. Bu sistemin aynısını Warbandda haritanın istediğim bir yerine ekleyebilirmiyim?
  6. xbcanx

Mini mod yardimi

Arkadaşlar merhaba, herkes gibi bende bannerlord'un steamde çıkmasını beklerken Warband ile vakit geçirenlerdenim :) Şu sıralar kendim bir kaç kod değiştirerek ve morgh'sdan yardım alarak kendim için küçük bir mod yapmaya uğraşıyorum. Birlik isimlendirme sınıfını ayarlama vs. bu gibi giriş...
  7. xbcanx

Modda bir hata

cevabın için teşekkür ederim dostum, dediğmi gibi artık appcrash hatasıda veriyor, maalesef daha da oynayamayacağım
  8. xbcanx

Modda bir hata

evet düşmekten kastım ölmek, fakat ben tek kalmışken ölsem dahi savaş bitmiyor. Adamlarım devam etse problem değil, ama bitmek bilmiyor savaş... Gerçi artık bir önemi kalmadı AppCrash hatası vermeye başladı tekrardan, daha da oynamam :sad:
  9. xbcanx

Modda bir hata

Arkadaşlar merhaba, konunun yeri burasımıdır bilmiyorum fakat affınıza sığınarak soruma geçmek istiyorum. Uzun zaman önce Red Wars isimli modu indirip denemiştim fakat hata ile doluydu ve ne kadar diretsemde oynayamamıştım.. Bilgisayarım yenilenince bir daha denemeyi düşündüm ve modu indirdim...
  10. xbcanx

VC - Sohbet&Yardım Platformu

1.168 dostum
  11. xbcanx

vardı zindamında 6-7 tane lord, bana öyle bir şey gelmedi :grin: nasıl yapacağız dostum?
  12. xbcanx

biraz daha açarmısınız, special trait nedir, nasıl temin edilir?
  13. xbcanx

cevapların için çok teşekkürler oyuna girdiğim zaman ingilizce dil seçeneği ile girip ingilizcesini size iletirim, zaten o seçeneklerin olduğu yerde çok fazla madde yok kamp>oyun seçenekleri>formasyon seçenekleri ne tıkladık mı 3-4 madde çıkıyor
    "Sınıra adam koy" ibresi olan maddenin yanında [ 0 ] yazıyor, eğer 1 yaparsak İnfantry 2 Yaparsak Archer yazıyor sağında
  14. xbcanx

Arkadaşlar merhaba, bir süredir vc oynuyorum fakat aklıma takılan yani yardımınıza ihtiyaç duyduğum bir kaç konu var
    1. Bakmadık köy ve şehir kalmamasına rağmen bir türlü köpek bulamadım

2. Oyunun tanıtım konusunda avlanma olayı vardı fakat hiç bir yerde karşıma çıkmadı.

3. Daha önceden asker topladığım şehri ele geçirdiğimde asker toplayamaz oldum(ilişkim 30un üstünde)

4. Orduma bir çok köle avcısı almama rağmen düşman askerlerini esir alamıyorum(100 de 1 falan)

5. Savaş ganimetlerinden boynuz ele geçirdim savaş sırasında öttürüyorum ama ne faydası olduğunu çözemedim, veya bir faydası varmı

6. Seviye atladığımda statü puanı 6-7 lvlda bir ancak geliyor, düzeltilebilir mi?

7. 1200 üstünde nam yaptım yaklaşık 250 oyun günü geçirdim fakat sadece vahşi savaşçı özelliği açık (t ye bastığımda ekran kırmızı oluyor tam ne işe yaradığınıda çözemedim) forumda başka bir konuda kılıcı kalkana vurup askerlerin bağırmasını sağlayan özellik varmış,nasıl elde edebilirim

8. Kamp/oyun seçenekleri kısmında "sınıra oyuncu koy" ibresi neye yarıyor? Yanında asker seçeneğide var asker,okçu vs. diye

9. Şehirlerde vs. tuzağa düştüğümde yanımda yoldaşlarım olmuyor, bunu nasıl sağlayabilirim

Cevaplayan, cevaplayamayan herkese çok teşekkür ederim
    İyi forumlar
    (telden bağlandım imla hatam varsa çok özür dilerim)
Back
Top Bottom