Recent content by Vikings

1. Vikings

[ECS] European Championship Series

Bu olaylar yasanirken AE ts sinde olan birisi olarak birkac seyi acikliga kavusturmak istiyorum.
    Öncelikle oyunu uzattilar vb. konusuna gelirsek, AE oyunculari serverden ban yedikden sonra Rey bir siteden banlayan kisinin IP sine bakti, en son haziranda bu hesap Arni tarafindan kullanildigini  buldugumuzdan dolayi  RenekB ye taleworldsden ve steamden mesaj attik. Ilk basta oynamaya bile yanasmadilar diyebilirim cünkü bu IP adresinin kesinlikle Arniye ait oldugundan bu IP'nin onun sorumlulugu oldugunu düsündük ki bence bu kesinlikle dogru bir karardi.
    Örnek olarak TR finallerinde tanidiginiz bir oyuncunun eski bir IP-Key den girerek  bütün herkezi banlamasi sonucunda sizde bunu onun yaptigini düsünürsünüz normal olarak.
    2. olarak oyunun hemen devam etmemesinin bir sebebide AE'nin sadece oynanan serverden degil bütün Germany serverlerinden banlanmis olmasidir. Genel olarak hemen hemen hic bir Türk klaninda bulunmadigimdan turnuvalariniz nasil oluyor bilmiyorum, ancak eminimki eger bir takimin 8 üyeside finalde ban yese, süphelenmeye baslarsiniz. Neyse soncu olarak 20-30 dakikalik bir süre sonrasinda RenekB son roundun her sekilde oynanilmasina karar verdi bu yüzden AE oyunculari baslamak icin servere gecti, Server ici olaylardan kesn emin deilim ancak denilenlere göre Sota veya 1-2 KURWA oyuncusu AE oyuncularina hakaret etmeye baslamis  ki oyun sirasinda sotanin AE oyuncularina karsi olan provokasyonlarini görmeyen yoktur streami izlediyseniz eger. Sonuc olarak Sota serverden cikip oynamamaya karar vermis sanirim Trebron oyundan ciktigindan dolayi. Böyle oluncada AE default win kazanmis oldu.
    Cleric in mesajina gelirsek, Eger biri sizi oyun boyunca rahatsiz etse siz seve seve ona TS adresinizi verirmyidiniz? ben vermezdim.(rahatsizlikdan kastm round kazaninca "cleric 100 pingim olmasa bana dokunamazsn" vb seyler demesidir.)
    Zamaninda C-rpg oynamis olanlar bilir, Arni VaShe ile C-rpg deki strategus modunu hacklemis birisidir yani nasil birisi oldugnu bilmiyorsaniz bu aciklama yeterlidir diye düsünüyorum
  2. Vikings

Apis Europae [AE] Masters of the Universe

Because we now talk about league of legends. And how good i am at playing it.
  3. Vikings

Rouxi's Afternoon Streams! | Bannerlord beta

TurambarMakart said:
    Rouxie i bet you need an angry italian player talking during your streaming, INIIT ?

Yea i suggest dukken or crusa for this job or even elguera.
  4. Vikings

Rouxi's Afternoon Streams! | Bannerlord beta

Sick mate :razz: i am your first viewer tho!
  5. Vikings

Calaquendi

Hakan seni klanda cok kücümsüyorlar

herkez bana "Sen clan savasinda hakana ölmüs adamsin" diyor ben olsam arkamdan laf ettirmezdm .s.s

PS:Hue hue 100. sayfaya benimle girdiniz gg wp cya nerds

Korsarz said:
    Sorry guys first post mine. ^^

tumblr_mlh6c8TFlb1ribzoto1_250.gif
  6. Vikings

Calaquendi

Velo carrylenmek nasl bi duygu? .s.s
  7. Vikings

TurambarMakart said:
    Killfacer said:
    Apparently this is AE's new theme song.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=3wpCf0FsZKQ

I heard it was mainly adopted as a theme song because Turambar would hate it.

.......

http://www.youtube.com/watch?v=-zSRcFxZVAA

anddd i win.

:cool:

you win? not in a hundred years nab

http://www.youtube.com/watch?v=RBN7wyNWgpw
  8. Vikings

Rouxyy so much intelligence he tricked you guys twice :O
  9. Vikings

i'd say this has to be the theme song of AE

http://www.youtube.com/watch?v=PVMGjDifb_8
  10. Vikings

Calaquendi

Sir.Bryan said:
    Komik değilsiniz beyler, gidin şimdi. Get ovt.

Ben komiksem alıntılayıp funny yaz qeç.
    tumblr_mj79cqJbk41s3to6ho1_500.gif
  11. Vikings

Calaquendi

5dk timeout.
  12. Vikings

Konts Of Byzantine [Kont_] Alımlar Açık

Erozbey said:
    Aklıma Soe-Gh kavgaları geldi. :grin:

güldürdün :grin:
  13. Vikings

Konts Of Byzantine [Kont_] Alımlar Açık

Allah askina bu kadar kavga etmek yerine WNL e falan girin orda fake problemi olmaz, herkez kendini savunuyorsa kimse hakli cikmaz sizde böyle bos bos bi 10 sayfa daha kavga edersiniz ya klan savasi yapmayan dogru düzgün oyunu ögrenene kadar yada WNL e falan girin.
  14. Vikings

[KG] Knights Of God

Goli baba büyüksün .s.s
  15. Vikings

Özgür Türk Savaşçıları Alımlar Açıktır.{FTW}

Her kelimeye büyük harfle baslamak klan gelenegi olsa gerek
Back
Top Bottom