Recent content by umuteserr

1. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Config dosyasındaki cheat mod açıkmı?
    o nerde ustam sanki bir kere yapmıştım
  2. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

hiç mod kullanmadım ve kullanmıyorum da başarımlar açılmıyor
  3. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Bu hafta da gelmiyormuş. Taam sürüme çıkaracaklar galiba nedir bu bu kadar
  4. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Ara sıra globale grip bakıyorum. Duh'dı galiba benim açımdan tatmin edici filan diyordu gelecek yama için. Testleri devam ediyormuş. Muhtemelen bu hafta yayınlanır gibime geliyor benim
  5. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Uzaya gideceğemiz yama ne zaman gelecek ya :grin: O arkadaş hala bekliyordur bir yerlerde 250 eskizle beraber
  6. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Bu çok güzel bir mod. Umarım performans, kültür, zırhlar ve karakter stat olayları güzel olur.

Bu da gameplay videosu.

Ben TaleWorldsün başka bir markada kendi markasının kullanılmasına izin vereceğini düşünmüyorum. Aynı şekilde Paradoxun da. Kaldırılır bence bu mod
  7. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Özet geçebilen olursa çok iyi olur aslında. Yayın süresinin maşallahı var da
  8. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Etkiliyor ama modüller üst üste bindiğinden bazı featurelarda sıkıntı olabiliyor. Yeni save açmak en mantıklısı yeni gelen patchi buna uygun görüyorsan.
  9. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Bence oyunda genel manada piyadeler güçsüz. Hep en çok kayıp piyadelerden gidiyor benim. En çok ölenin onlar olması normal haliyle yakın dövüşe giriyorlar ama bu Sturgiya’ya yansıyor sanırım.
    Bu sorun agroda bence. Bam güm dalınmasından, belli bir unite saldıramamaktan ve çarpışma hattı yaratamamaktan kaynaklanıyor bence. Savaş alanı çok dağılıyor. Okçular inanılmaz rahat kalıyor
  10. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Ayrıca ben imparatorluk asker ağacının komple güçlü olduğunu düşünüyorum. Piyade, okçu, atlı hiçbirinde defo yok
  11. Sadakat Arttırma

O şehirde panayır alanı yoksa o şehirler folloş oluyor. Sürekli isyan sonra savaşta ilk kuşatılan yer. Bu çok büyük bi sorun ya penaltıları kısacaklar ya ayrı bi perk veya başka bi şey eklemek lazım. Kültür converti olmayacağını söylemişlerdi sanki.
  12. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Klasik crashlerden yedim sebebini bilmediğim. Bir de arenaya girince shader error, haydut sığınağına girince error, envanter de font hataları, oyunda kilitlenmeler sebebini bilmediğim bir şekilde. Bir de companionlara rol atayamadım klasik bug.

Edit: doğrulama falan yaptım bu arada.
    Ben de bi kere shader error aldım ama oyun çökertmemişti. Diğer konular dikkatimi çekmemişti. Teşekkür ederim

Edit: Ben de bir kaç bildirim yapayım o zaman. Bozkır haydutlarında içeri girince soldaki merdiven hala bozuk oyunun başından beri. Ve yukardaki powerbardaki siyah renk içerde belli olmuyor. O renk değişirse iyi olur.
  13. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

1.6.2'ye göz attım, doğal olarak çok fazla sorunu var. 1.6.2 oynayacaklara tavsiyem boşuna indirmesin.
    Ne gibi sorunlarla karşılaştın. Ben bi 10 saat oynamışımdır bir sıkıntı yaşamadım
  14. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Kalelere bağlı köylerde çıkıyor özel birlikler. Yani kalelerin bir işlevi sayabileceğimiz bir durum var gibi
    Kale işlevi demişken düşman orduları hakkında delayli bilgi verseler güzel olurdu. Mesala düşman ordusu iki gün önce Ursila Kalesi etrafında görüldü gibisinden
  15. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Ben 1.6.2'den çok memnunum bu arada. Evet grafikten kısmalar belli oluyor ama oyun daha yağ gibi akıyor. Bana baya stabil geldi. Umarım bu bozulmadan dengeleme ve featurelar devam eder
Back
Top Bottom