Recent content by -SPARTACUS-

1. -SPARTACUS-

Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Arkadaşlar konudan bağımsız Bannerlord'ta haydut sayıları Warband'te olduğu gibi seviyemize göre artış gösteriyor mu?
    Birde bu seviyeye bağlı haydut artışını Warband'te kapatmanın veya kısıtlamanın bir yolu yok mu? Örneğin "sea raider" lar seviyemiz artsa dahi maksimum 25 kişilik gruplar oluşturabilse.(Bannerlord formu olduğunu biliyorum kusura bakmayın.)
  2. -SPARTACUS-

Assassin for Hire

I read in Warband that when we entered inns there were assasin trying to kill us. Does this really exist, has it happened to you too?[(I read that it occurs when we have -20 relationship points with a lord),(I'm not talking about the belligerent drunk.)]
  3. -SPARTACUS-

Kiralık Suikastçı

Arkadaşlar birkaç yabancı forumda, Warband'de hanlara girdiğimiz zaman bizi öldürmeye çalışan kiralık suikastçılar olduğunu okudum. Bu gerçekten var mı yani başınıza geldi mi? [(Bir lordla ilişkimiz -20 falan olduğunda hanlarda belirdiği söyleniyor.),(''Kavgacı Sarhoş''tan bahsetmiyorum.)]
  4. -SPARTACUS-

Staying?

Thank you:sırıtış:
  5. -SPARTACUS-

Staying?

What if we run out of money while staying in a city or castle?
  6. -SPARTACUS-

NPC

Which is the best custom war NPC in your opinion?
  7. -SPARTACUS-

Siege Tower

Can we speed up the siege tower used in the siege war? It takes a long time to reach the castle walls during the war.:neutral:
Back
Top Bottom