Recent content by TrColte

1. Kral beni destekliyor ama toprağı başkasına veriyor

Bjorn The Hound said:
    Kral dışında krallıktaki diğer lordlara da sor. Lordlar sahipsiz duran kale, şehir ve köyler için kendilerini veya başka bir lordu aday olarak düşünebilir. Kendini düşünürse, sanırım, kendini desteklemek için ikna seçeneği çıkmıyordu. Ama başka birini destekliyorsa beni destekler misin diyebilirsin. İkna kabiliyeti ve o lordla olan ilişkine göre sana bir cevap verir. Ne kadar çok lordu kendini desteklemesi için ikna edersen o kadar çok sahipsiz yeri alman şansın olur.

Dediğini şöyle test ettim .Shariz şehrini birkaç lord işgal ettik .Kazanınca hemen save aldım ,oyundan çıktım. Aldığım save dosyasını yedekledim . Tekrar girdim ,sadece kralı ikna ettim vermedi .Diğer save dosyasına girdim ,bunda ise kralla beraber birkaç lordun desteğini aldım bana verdi .Uzun zamandır kafama takılıyordu . Cevap veren herkese teşekkür ederim .
  2. Kral beni destekliyor ama toprağı başkasına veriyor

Bjorn The Hound said:
    Eğer ayaklandığında o kaleye bağlı köyler senin toprağın olmayacak diye endişeleniyorsan, ayaklandığında kaleler köyleriyle birlikte senin toprağın olacak. Şehirleri ve kaleleri alman yeterli yani derebeyiyken.

Evet bundan da endişeleniyordum bildiğim iyi oldu ,sağol .
  3. Kral beni destekliyor ama toprağı başkasına veriyor

Yok beyler bir hata olmalı hiç köyüm yok sadece kalem var o kalenin köyü için krala gittim sordum direkt seni destekliyorum bu durumda onu en çok hakedene vereceğim dedi sonra gitti yine başka lorda verdi yani bütün köy-kale-şehirlerde aynısını yapıyor
  4. Kral beni destekliyor ama toprağı başkasına veriyor

Hayır o değilde madem vermeyeceksin senin çok toprağın var de ne bileyim krallıkla aran kötü de destekleme beni :smile: cevaplarınız için teşekkür ederim .
  5. Kral beni destekliyor ama toprağı başkasına veriyor

Öyleyse desteklediğini söylemesi illa vereceği anlamına gelmiyor :sad: Bir de tavsiye isteyeceğim krala bağlılık yeminini ne zaman bozayım ? Sadece bir kalem var krallık kurabilmem için şehrim olmasına gerek var mı ? :oops:
  6. Oyunda takıldığınız yerler (Buraya yazın, cevaplayalım)

Rodok krallığı kontuyum nam 350 onur ve idare hakkı 9 sarranidle savaştaydık bir kale ele geçirdim onu verdi bana daha sonra svadya ile savaşa girdik hemen kale ele geçirdiler o kalenin köyü için krala gittim sizi memnuniyetle desteklerim dedi ama bana vermedi .Daha sonraları başka köyler fethedilince onları istemek için gittim yine sizi memnuniyetle desteklerim dedi ana yine vermedi sorun ne olabilir ?  :evil: :twisted:
  7. Kral beni destekliyor ama toprağı başkasına veriyor

Rodok krallığı kontuyum nam 350 onur ve idare hakkı 9 sarranidle savaştaydık bir kale ele geçirdim onu verdi bana daha sonra svadya ile savaşa girdik hemen kale ele geçirdiler o kalenin köyü için krala gittim sizi memnuniyetle desteklerim dedi ama bana vermedi .Daha sonraları başka köyler...
Back
Top Bottom