Recent content by Toprakg

1. Toprakg

Oyun içerisinde takıldığınız kısımlar

Vali konusunda sadece hekimlik (iyileşme artışı) ve mühendislik (daha hızlı bina üretimi) özellikleri veriyormuş. Yani vali seçerken bu iki özellikten biri yüksek olan yoldaşı seçebilirsiniz. Diğer özelliklerinin yüksek olması vali olduğunda herhangi ekstra bir etki katmıyor :grin:
  2. Toprakg

burda i ye tıklayarak her skilin ne özellikler verdiğini görebilirsiniz.Ayrıca her perkin üstünde bilgileri mevcut

Harikasın, teşekkürler :grin:
  3. Toprakg

Aslında sormak istediğim karakterlerin hangi özellikleri vali oldukları zaman ne veriyor? Örneğin bir yoldaşımın liderlik ve taktik becerisi yüksek, diğerinin ticaret gibi. Bunu sanırım göremiyoruz hangi yetenek neye + özellik veriyor.
  4. Toprakg

Sahip olduğumuz şehirlere atadığımız valinin idarecelik yeteneği dışında başka bir artısı var mı? Yani idarecelik dışında başka hangi özellik + puan veriyor vali olunduğu zaman keşfeden var mı?
  5. Toprakg

Arkadaşlar yeni bir güncelleme geldiği zaman mevcut savemize güncellenmiş şekilde devam edebiliyor muyuz? Yani o save'e güncelleme ile düzeltilen şeyler vb. uygulanıyor mu?
  6. Toprakg

Bu yakaladığımız bir tutsağı idam etme olayı nasıl oluyordu?
  7. Toprakg

Resolved Skills Problem - Khuzait Heavy Lancer

Hi everyone, There is a skill problem at Khuzait Heavy Lancer. Compared to a low-level lancer, his skills are significantly less. I think there is a problem.
  8. Toprakg

Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

https://forums.taleworlds.com/index.php?forums/singleplayer.658/ Buraya atarsan daha iyi olur bu foruma bakıldığını düşünmüyorum pek.
    Tamamdır teşekkürler.
  9. Toprakg

Oyundaki hataları bu konu üzerinden mi bildiriyoruz bilmiyorum ama umarım doğru yere yazmışımdır.

21 seviye kargıcı, 26 seviye ağır kargıcıya göre daha güçlü. Daha doğrusu 26 seviye kuzait ağır kargıcısının skilleri çok kötü. Bir yanlışlık var sanırım.
    1.png
    2.png
  10. Toprakg

45'e sabitledim tertemiz akıyor. Benim de 60'a sabitleyemiyor. 53'de ekran kartı 100% kullanıma ulaşıp birden 13fpsye indiriyor. FPS kiliteme kısmından ayarlayabiliyorsun. Monitörü de 50hz'ye geçtim denetim masasından sıkıntı yaşamıyom.

Dediğin gibi yaptım ve oyun ciddi akıcı oldu. Karantina bitince bir kahve kazandın benden :grin:
  11. Toprakg

Karakterin toplam ün, şan, tecrübe gibi genel özelliklerini nereden görebiliyoruz bilen var mı?
  12. Toprakg

Arkadaşlar ben savaşa başladığımda birliklerim sabit kalıyorlar bunun nedeni nedir? Düşman askerinin yaptığı gibi savaş başlayınca karşı tarafa hücum etmeleri ya da beni takip etmeleri gerekmez mi? Savaş komutları nasıl veriliyor anlayamadım.

Klavyedeki 1-2-3-4-5... tuşları ile komut veriliyor. Eğer klavye ayarlarını değiştirmediysen backspace (silme) tuşuyla taktik kısmını açabilirsin savaş içerisinde. Ona göre yönlendirmeleri yapıyorsun.
  13. Toprakg

Şuanki durumu Warband'den kötü, bahsettiğim uzun yazıyı okursan az-biraz fikir sahibi olursun. Evlilikten, asker ağacına, devletler arası dengeden, görevlere kadar daha aklıma gelmeyen bir sürü şey Warband'e göre gelişmemiş aksine daha kötüleşmiş. Buglar-glitchler-crashlar ayrı bir konu. Bahsettiğin şeyler ağırlıklı olarak grafik ve combat ile ilgili ki grafik hariç demiştim zaten. Şuanda oyuncular aylar önce birinin dediği gibi paralı bug tester, başka bir şey değil.

Bu yoruma katılıyorum. Dikkat çekmesi için alıntılıyorum.
  14. Toprakg

Ufak bir mümin latifesi..
Back
Top Bottom