Recent content by TheKej

1. TheKej

BATTAL GAZİ [Ateş ve Kılıç] 2.2

Çelik aynası getir görevinde takıldım, Gizli Birlik Nişancıları esir alınmıştı, grubum full dolu olduğu için alamadım yanıma ve şimdi adamları bulamıyorum help plox
  2. TheKej

BATTAL GAZİ [Ateş ve Kılıç] 2.2

Lalaitha said:
    Şimdi 2.0 indi, üstüne 2.05 i atıp ardından 2.08 i de onun üstüne atıp mı oynayacağım? Yoksa 2.08'i mi atacağım sadece?
    Ben direk 2.08'i attım, bir şey olmadı.
  3. TheKej

[SP] Azgad - Bir Kalradya Hikayesi v1.0+Modul System|Hikaye Modu

Sonunda modu doğru düzgün oynayarak bitirdim, çok eğlenceli. Svadyalıları yok etmek çok zahmetliydi. Gerisini zaten hileyle hallettim yoksa biticek gibi değil 800 kişilik ordu ile "kale" almaya çalışıyorlar, sinir oldum yahu.  :ohdear:
  4. TheKej

Moğol Kabileleri (Mongolian Tribes) Modu (ÇIKTI)

Vaktin olursa bence o şehirlerin hepsini kaldır ve haritayı baştan yap çünkü lordları yeniyorum, kaçıyorlar o karadaki şehire. Çok saçma oluyor. Cengiz Han'ı yendim. Bizim kral yenildi karadan çıkmıyorlar. Bir de oradaki şehire tıkladın mı oyun kapanıyor, v2 çıkarsa çok iyi olur.
  5. TheKej

[WB][SP] 6 Ada Modu [Tamamlandı.]

Bir bug buldum. Şehirlere gidip asker al diyince ve paran yoksa tuşa abanırsan asker geliyor.  :fruity: :fruity: Bug fix gerekli. :grin:
  6. TheKej

[WB][SP]Kardeşlerin Katli Modu| V2 Çıktı!!!

Story Mod gelirse çok mükemmel bir mod olur. Severek oynuyorum çok güzel olmuş.  :fruity:
  7. TheKej

[SP] Evlat - ana konu (v1.21 çıktı 15.07.2017)

omerfaruk42 said:
    Nord ülkesinde Sargoth şehrinin yakınlarında bir yayla var. Orada
    Şurayı mı diyorsunuz acaba? http://i.hizliresim.com/AnGlA0.jpg
  8. TheKej

Şu lanet olası Nizar nerde bulamıyorum! :evil: :evil: :facepalm:
  9. TheKej

omerfaruk42 said:
    Köy yağmalamış olabilirsin.

Yok, tamam buldum. Öyle bir şey olduğunda yeniden başlamak gerekiyormuş. Ben cesedi köy yaşlısına teslim etmeden inşaata başladım sanırım onun yüzünden.  :lol:
  10. TheKej

Sanırım bir bug buldum veya herkeste öyle. Senin onur kazanma rehberinde anlattığın -Rivaçeg hanında bulunan Alayen'e Ymira'nın; Kulum köyünde bulunan Matheld'e ise Nizar'ın yerini söylememek. (+5 onur) şeyini yaptım. Köy baskını oldu onu kurtardım. Bir de turnuva kazandım fakat onurum -9 bunun nedeni nedir? :evil:
Back
Top Bottom