Recent content by The Knight Of The Dark

1. The Knight Of The Dark

Dradulk - Kan ve Sis (SP Modu)|Mod Özellikleri ve Mod Grubu Oluşturma

O değil de bu Gruldin hikayesini bir arkadaşım bana okutmuştu. Eğer hikaye seninse gerçek adını söyleyebilir misin? Belki tanışıyoruzdur? :smile:
  2. The Knight Of The Dark

Dünya Siyaseti

Bu durumla ilgili pek bir bilgim yok, yararlanabileceğim bir kaynak var mıdır? Konuyu gözden geçirebilirsem belki fikir üretebilirim.
  3. The Knight Of The Dark

Dradulk - Kan ve Sis (SP Modu)|Mod Özellikleri ve Mod Grubu Oluşturma

Teşekkürler sevgili Ronin. Foruma ve oyuna layık bir mod çıkarmak için sürekli olmaya çalışacağım. Desteğin için teşekkürler tekrar. Esen kal! :smile:
  4. The Knight Of The Dark

Fantastik Karakter İsmi Bulmaca

Akhaee-ur Eriel

Gnome
  5. The Knight Of The Dark

Dünya Siyaseti

Dynamic said:
    The Knight Of The Dark said:
    Atatürkçü imam olmaz diyenler de var. Abi sen kimsin ki yüce dini siyasetle karıştırıyorsun. Siyaset maddi yönetimdir, din ise manevi yönetim. Bu iki kavram birbirine asla hesap vermezler... Ayrı konular bunlar.

Ayrımı?Sen hangi çağda yaşıyorsun?Tayyip neden bu kadar fazla oy alıyor biliyor musun?Dini siyasete karıştırıp,insanların en zayıf yönünden vuruyor.Şöyle ele alalım.Tamam insanlar istedikleri partiye oy verebilirler ama asla dini siyasete karıştıran partiye oy vermemeliler.O işi yapan partide AKP'dir.Atatürk ne demiş;

-Din gerekli bir kurumdur.Dinsiz ulusların devamına olanak yoktur.Şurası da var ki,din Allah ile kul arasındaki bağlılıktır.

Ama Tayyip bu bağı bozarak oy almaya çalışıyor.

Birde Atatürk şöyle demiş;

-Din ve nezhep herkesin vicdanına kalmış bir iştir.Hiç kimse,bir kimseyi,ne bir din,ne de bir mezhebi kabule zorlayabilir.Din ve mezhep hep hiçbir zaman politika aleti olarak kullanılamaz.

Ve işte.Kanıt,Atamızın dedikleri bunlar.Ama bizi kurtaran kişinin onun sayesinde var olduğumuz kişinin maddelerine uymuyor Tayyip bey.

Ayrı şeyler elbette. Sen de demişsin, din ve mezhep politikaya alet olamaz. Bence de olmamalıdır. Alet edenler de yanlış yapıyorlar bence.
  6. The Knight Of The Dark

[SP] Mount&Blade Warband Dombra Mod

Başarılar dostum.
  7. The Knight Of The Dark

Dünya Siyaseti

Atatürkçü imam olmaz diyenler de var. Abi sen kimsin ki yüce dini siyasetle karıştırıyorsun. Siyaset maddi yönetimdir, din ise manevi yönetim. Bu iki kavram birbirine asla hesap vermezler... Ayrı konular bunlar.
  8. The Knight Of The Dark

Öyle mi? Ah görmemiş olmalıyım. Oyuna ne ekleyelim o halde... İsim söyleyen fantastik bir ırk söylesin. O ırka isim uyduralım. Devam edeyim Azuben.
    Sıradaki arkadaş Elf ismi bulsun bir tane.
  9. The Knight Of The Dark

Gimli denince aklıma 'Gimsiz' gibi çok iğrenç bir espri geliyor. Böyle espriler çok tarzım değil ama duyun istedim. :grin:
  10. The Knight Of The Dark

Pek rağbet olmadı ancak ben devam edeyim bir umut :grin:

Tarpangdr
  11. The Knight Of The Dark

Dünya Siyaseti

Selanikli said:
    İşte böyle adamlar olduğu sürece seviyeli ve yararlı sohbetler yapabiliriz.Belli ki burada konuşanlar boş adam değil.Dinamic ile küçük tartışmaya girdik ve güzelce durumu açıkladık işte sohbet budur.Dinsiz komunist ya da yoaz gibi söylemleri yapanların burada olacağını düşünmüyorum.Bizlerce kaale alınmayacaklarınıda.

En doğrusu da o zaten. Sen muhabbetini yap, cahilin biri gelip har vurup harman savursa ne yazar? O kaybeder, sen karşılık vermeyeceksin ki kaliteni, sohbetinin kalitesini belli edeceksin.
  12. The Knight Of The Dark

Merhaba arkadaşlar! Herkes aklına gelen bir fantastik karakter ismi söyleyecek, ardından da sonraki üyenin hangi fantastik ırka isim uydurması gerektiğini yazacak. oyun böyle sürüp gidecek! Örnek: Aitha, sıradaki arkadaş bir elf ismi söylesin. Bunun gibi. Aitha
  13. The Knight Of The Dark

Forum Üyelerinin Kafanızda Oluşturduğunuz Tipleri

Henüz tanıma fırsatım olmasa da;
    Celselius, dikkat çekmeye çalışmayan ve başladığı bir işi elinden geldiğince yapan, hep uzun saç bırakmak istemiş orta kilolu biri...
  14. The Knight Of The Dark

Senelerce Kandırıldık ''O üye.''

Ne insanlar var yahu. Düşündükçe tiksiniyorum. Gereksiz bir çuval iş...
Back
Top Bottom