Recent content by sixpoundertr

1. sixpoundertr

Mount&Blade II: Bannerlord | Developer Blog 10!

Kol bacak kopması yerine Fallout tarzı sakatlanma olabilir. Ama öldürürken kopması daha mantıklı oyunu da cok etkilemez.
  2. sixpoundertr

Feed Me said:
    Yukardaki videoyu izlemiştimde,şimdi tekrar dikkatli bakınca 2 şey dikkati mi çekti.İlki harita üstündeyken şehirlerin sancaklarının dalgalanıyor olması ki bu çok hoş,başlı başına bir blog değerinde.Bir diğeri ise,hareketli sis animasyonu olan bir resimde bir kergit atlı gurubunun üstünde "Talk" butonu vardı.Bunu tam olarak anlayamadım,en son 2d oyunlarda görülmüş bir özellik bu çünkü.
    Sanırım haritada o gruba gitmiş ve konuşma bölümü açılmış.
  3. sixpoundertr

Fallout un hardcore modunda olduğu gibi susuzluk,açlık,uykusuzluk gibi şeyler eklense fena olmazdı . Sonuçta oyun gerçekçiliği amaçlıyor.
  4. sixpoundertr

Warband'da neye göre yakalanıyor bilmiyorum ama lord yakalamak için ayrı bir yetenek olsa ya da taktiği falan artırmak lord yakalama şansını artırsa daha iyi olmaz mı ? Bodyguard da mantıklı.
  5. sixpoundertr

SirHizbul said:
    mesela oyun başlarken biz büyük bir lorduz sonra düşmanlarımızdan kaçarken onlara esir düşdük sonra bizi öldürmek için orman gibi biyere götürüyolar yanımızda 2 kişi var bi fırsatını bulup adamların 2 sinide öldürüyoruz sonra ordan kaçıyoruz bizim ordumuz yok olmuş bizde bitik bi halde bi şehrin hanına varıyoruz sonra hancı bizi öyle görünce içeri alıyor yaralarımızı sarıyor karnımız doyuruyor sonra kendimize geliyoruz tam orda suratımızı vucut stilimizi belirliyoruz oyun tam bu şekilde başlasa o düşamınımızdan intikam almak için sıfırdan yüksele yüksele gitsek sizce nasıl olur. :smile:
    Bence çok iyi düşünmüşsün. Oyuna bunun gibi bir kaç başlangıç senaryosu eklense iyi olur. Warband da yaptığımız seçimlerin çok büyük bir etkisini göremedim.
  6. sixpoundertr

Şu an hangi modu bekliyorsunuz?

Mustafa Kemal ATATÜRK diye mod mu vardı. Mod listesinde göremedim ?
  7. sixpoundertr

Vaegir-Nord-Sarranid Okçuları

Multiplayerdan bahsediyorsak sarranidin ekipmanları çok ucuzdur. 1000 dinar para varken alabileceğin maks. 750-800 falan tutuyor. Ama yayları en güçlü olan vaegirdir. Onunda yakın dövüş silahları bana göre çok iyi değildir. Nordların da yakın dövüş silahları iyidir.
  8. sixpoundertr

Akıllı Telefon-Smartphone

Ucuza ve kaliteli telefon almayı düşünen varsa ilk önerilerim Nokia lumia 520/620/625/720 olur. Hepsi 700 civarı ve altı. İlk kez Smartphone alacaklara öneririm. Androidden ya da ios dan geçerseniz alışmakta sorun yaşayabilirsiniz. Üç aydır lumia 625 kullanıyorum şarjı s4 ten bile fazla gidiyor. Paraya kıyacam derseniz iphone 5s ya da lumia 1020 öneririm
  9. sixpoundertr

Bound Sentinel said:
    Ahmet Faruk said:
    Oyunda yayını biraz daha yukarı kaldırırsan kalkanlı bir adamı vurabildiğini görürsün ben defalarca kez vurdum.
    Yok öyle bir şey, kalkanlı adamı kafadan vurman imkansız, hani okçuların kafasına bir ok konduruyorum, ölüyor ama aynısını kafası kabak gibi gözüken, vücudunu daire kalkanla koruyan savaşçıya atıyorum böyle ok sihirli bir şekilde kalkana yapışıyor.
    multiplayer da kalkanın üstünden kafaya atılıyor ama single da daha hiç şahit olmadım
  10. sixpoundertr

Çevreyle etkileşim olur mu acaba oyunda. Hiç değilse bir insana çarpınca bir tepki versinler. Şehirlerde daha fazla yerlere gidebilelim. Girdiğimiz yerde de adamlar heykel gibi durmasın gibi şeyler bekliyordum ama o okçulu oyun içi resme tekrar baktım muhafızların duruşu yine aynı. (saraydakiler de) Work in progress e veriyorum ama bu kadar ekran görüntüsü den sonra kısa sürede oyun çıkacak gibi duruyor. Hemen yapılabilecek bir olay da değil.
  11. sixpoundertr

Yine kuşatmalarda merdivenlerin başına karınca gibi yığılmasınlar da.
  12. sixpoundertr

Kale Kusatması Etkinliği

wbgvmj.jpg
    ikinci map böyle bitti de birinciye katılamadım üzüldüm. Yine de iyi oldu.Bir de ben ad yazdırmamıştım ama katıldım direkt.
  13. sixpoundertr

Daft Punk | "I love you more than anyone in my life..."

Klip çok güzel olmuş. Tam anlayamadığım ama beni üzen bir şeyler var klipte. Bir de şu Touch un girişi o kadar uzun olmasa harika olurdu. Ne zaman onu çalsam girişi geçse de başlasa diyorum.
  14. sixpoundertr

M&B'le nasıl tanıştınız?

Eskiden iki arkadaşım okulda deli gibi bunu konuşuyorlardı. Dedim neymiş bu bir bakayım . İlk başlarda indirdim warbandı. Mp ye falan hiç girmedim bile kota var zaten. Sonra sp sıktı artık playstore dan aldım kontörle (rehber sağ olsun) hala kota var ama çatır çatır mp oynuyorum. Kotayı geçmiyim diye internete bile girmiyorum doğru düzgün.
  15. sixpoundertr

[OSP][M/SP]Multiplayer Dünya Haritası|Yapılır mı? Yaptılar bile.

Bu modu diğer modüllerle de oynayabilirsek tadından yenmez.
Back
Top Bottom