Recent content by Shinsukee

1. Shinsukee

e1.4.0 Beta Yaması, e1.3.0 Ana Yaması ve e1.3.1 Mini Yaması Çevirisi & Yapılacaklar Listesi Çevirisi

betayı seçince yeni güncellemeleri almaz zaten betadan çık düzelir.
    Ben daha öncede sormuştum kendi kendine alıyor falan denmişti ondan tekrar sorayım dedim. Geri dönüş için teşekkürler...
  2. Shinsukee

e1.4.0 Beta Yaması, e1.3.0 Ana Yaması ve e1.3.1 Mini Yaması Çevirisi & Yapılacaklar Listesi Çevirisi

Bende güncelleme olayını oyun kendisi yapmıyor bende BETA tarafından yapıyorum acaba bende mi? sıkıntı var.
  3. Shinsukee

Sistem gereksinimleri

Yorumların için teşekkürler. Peki assasins creed gibi oyunları bile rahat açarken bu oyunda takılmasının optimizasyonla ilgisi yokmudur sence, ilerleyen zamanda daha rahat çalıştırmaz mı kesinlikle?
    Tabi ki optimizasyon olayı ile ilgili bu sorunlar giderildiğinde belki düşük ve orta ayarlarda bile oynarsın. Mesela ben '' Assassin's Creed Odyssey'' yüksek ayarlarda oynayan biriyim, şuanlık Bannerlord II' yi orta ayarlarda ve sabitlenmiş (60) FPS ile oynuyorum. Savaşlara girdiğimde ise sırası ile FPS 20-25-35-40-45-50-60 sabit oluyor 7 saniye içinde en düşükten en yüksek orana çıkıyor..
  4. Shinsukee

Sistem gereksinimleri

Çok teşekkürler, yükledim ve şu verileri elde ettim;

CPU Türü QuadCore Intel Core i7-4770, 3700 MHz (37 x 100)
    Anakart Adı Gigabyte GA-Z87-DS3H (2 PCI, 3 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 4 DDR3 DIMM, Audio, Video, Gigabit LAN)
    Anakart Çipseti Intel Lynx Point Z87, Intel Haswell
    DIMM1: Corsair Vengeance Pro CMY16GX3M2A1600C9 8 GB DDR3-1600 DDR3 SDRAM (9-9-9-24 @ 800 MHz) (6-6-6-16 @ 533 MHz)
    DIMM3: Corsair Vengeance Pro CMY16GX3M2A1600C9 [ TRIAL VERSION ]
    3D-Hızlandırıcı AMD Radeon R9 270X (Curacao)
    3D-Hızlandırıcı Intel HD Graphics 4600
    Disk Sürücüsü ST1000DM ST1000DM003-1CH1 SCSI Disk Device (1 TB, 7200 RPM, SATA-III)

Tekrar soruma gelirsek, bu sistem bu oyun için çok mu kötü? Yoksa oyun optimizasyonu ile lgili mi sıkıntım?
    Düşük ayarlar için ideal olabileceğini düşünüyorum ama en yakın zamanda sistem değişikliği yaparsan daha güzel olur.
  5. Shinsukee

Sistem gereksinimleri

O zaman buna bakabilirsiniz. Aida64 programını indirip, sistem özelliklerine bakalirsiniz.
    Bilgisayar arama yerine ''dxdiag'' yazıp karışına gelecek olan ekranda daha detaylı görebilirsin.
    O zaman şu programlara indirip bakabilirsiniz. ''Aida64'' veya cpuz_x64
  6. Shinsukee

Sistem gereksinimleri

Çok anlamıyorum bilgisayardan, nasıl görebiilirim dediklerini? Ayrıca r9 200 dışında bilgi edinemedim o kadar bakmama rağmen.
    Bilgisayar arama yerine ''dxdiag'' yazıp karışına gelecek olan ekranda daha detaylı görebilirsin.
  7. Shinsukee

e1.0.7 Yolda Sizce Neler Değiştirilmiştir? - Beklerken Muhabbet

Çapulcu yakalıyorum diyorum bi keseyim.Tam Adamların Arasına Dalıyom Kılıcı Çekiyom Paaat 1 fps 3 fps 6 fps sonra düzeliyor Allah'tan biraz
    Delirirsin, manyak olursun çıldırırsın. anladım aga ?
  8. Shinsukee

Sistem gereksinimleri

Sistemim şu:
    Windows 7
    i7 4770 3,40 HGz
    16 GB ram
    Amd r9 200 series 2 gb ekran kartı.

İnanılmaz yavaş ve takılıyor, savaşa vs girmeden bile, oyundan çıktığımda ram kullanımını %90 a yakın gördüm ve bilgisayardan bayaa yüksek ses çıkıyordu, inanılmaz gürültülüydü.

Sıkıntı neden olabilir, sistemim o kadar da kötü değil tahminmce.
    Öncelikle bir kaç sorum var ve yazacaklarımı sakın yanlış anlama şimdiden teşekkürler...
    Ekran kartı modeli tam olarak nedir?
    Ram DDR modeli veya sayısı ne?
    Şimdi Öncelikle işlemci özelliklerine baktığımızda 2013 ikinci çeyreğinde satışa sunulmuş ve 2017 de üretimi durmuş bir işlemci görüyorum. Bunun için bende kendi işlemcim olan,Ryzen 3 2200g (2018 üretimli) ile karşılaştırma yaptım doğru değil biliyorum. Sonuç değerleri Ryzen3 işlemci ile eşit çıktı.Ram frekans hızında önemli ama bilmediğim için yorum yapmam doğru olmaz mesela 16 GB ram in var ama 2500 frekans hızında karışına 16GB 3000 frekans koy daha iyi sonuç elde edersin...
  9. Shinsukee

aga böyle dediğime bakma benimde 26 saatim falan var ama fps droptan oynanmıyor aslında.Sırf Çok Hypem var diye oynuyorum girmemeye çalışıyorum şuan sıkılmayayım diye :smile:
    Aynen ama biz oyundan kolay kolay soğumayan bir kitleyiz diye düşünüyorum. FPS takılmaları savaşa ilk girdiğimde öldürüyor beni...?
  10. Shinsukee

Bunlar Düzelir Değil mi Dediklerine Bakılırsa Ben oyunu 8gb ram ve 3.3Ghz işlemci ile oynamak için boşuna bekliyorum :grin:
    Ben oyunu Ryzen 3 2200g ile ve 8 GB ram ile oynuyorum, ben daha fazla bekleyemedim için dün akşam satın alıp indirdim öğlenden beri başındayım ...?
  11. Shinsukee

Sistem gereksinimleri

Benim sistem Şöyle;
    Ryzen 5 2200g
    8 GB ram
    RX 570 4 GB
    Oyunu şuan sorunsuz oynayabiliyorum. Bir çok ayarı ortaya çektim sade belli ayarlar yüksekte, bununla beraber FPS ayarı sabit 60 olarak yaptım ve savaşa ilk girişte sadece 25-30 oluyor sonrasında ise dropsuz şekilde oynanış veriyor. Bu arada ses özellik kısmından ses ayarını orta yaptım...
  12. Shinsukee

Direkt güncelleme kendisi geliyor zaten. Oyunun güncellenip güncellenmediği anlamak istiyorsan oyna kısmına tıkla ordan singleplayeri seç ve sonra mods kısmına bak. Şu anda oyunun böyle olması lazım. Ekran görüntüsünü koydum bak.
    Ben bugün kontrol ettim. Daha önce 1.0.6 yı yüklediğim için mod kısmında öyle yazıyordu bundan tam 24 dakika önce 524KB boyutlu 1.0.7' yi yüklediğim için ise şuan o 1.0.7 yazıyor yardım için teşekkürler...
  13. Shinsukee

Betadan katıldığında gelmiyor maalesef
    Güncellemeyi peki nereden indireceğiz steam Beta'dan olmuyorsa? Bilmediğim için soruyorum ben genelde beta içerisinden indirdim..
Back
Top Bottom