Recent content by Sehzade Pasam

1. Sehzade Pasam

Oyunda takıldığınız yerler (Buraya yazın, cevaplayalım)

Merhaba dostlarım oyun içi değil Biraz daha farklı problemim var tweakmb kullanan vardır aranızda illaki günlerin hızlı geçmesi için hangi ayarı aktif etmem lazım
  2. Sehzade Pasam

Şu ana kadar gösterdiğiniz en fazla cesaret

Asker toplamak için bütün askerleri kaleye bıraktım ve 4-5 yoldaşım ve ben, Düşman ordusunun sefer için buluştukları yerden adam toplamaya çalışıyordum ve görmedim onlardada 20 kişilik hızlı koşan bir lord hızlı koşan tuttu geriye kalan 1000 küsür adam tarafından tokat yedim.
  3. Sehzade Pasam

Open Save Dosyası Arızalandı

Merhaba Dostlar. Dostlarım bir şey sorucağım sizlere, Osmanlı Modu v2.5 modunu oynuyorum ve çokta güzel gidiyordum ülkede soylu yeri olan mareşelimiz halil paşanın damadı olmuştum ve Kıbrıs şehrini feth etmiştim. Oyun çok güzel gidiyordu oyundan çıkarken oyundan kaydet ve çık dedim biraz...
  4. Sehzade Pasam

Lordların ve Benim Adam Taşıma kapasitesi yükseltme(YARDIM)

Lordlar oyunda çok güçsüz kalıyorlar 50 - 70 kişi arasında çoğu kilitlenip kalıyor  krallarda 150-250 arası taşıyabiliyor muharebeler hızlı bitiyor kale savaşlarında mağlup olabiliyor diğer lordlar ve çok büyük kayıplarla 1 şehir alıyorlar sanırım bunu TweakMB ile ayarlayabiliyorduk fakat çok...
  5. Sehzade Pasam

Lordlar oyunda çok güçsüz kalıyorlar 50 - 70 kişi arasında çoğu kilitlenip kalıyor  krallarda 150-250 arası taşıyabiliyor muharebeler hızlı bitiyor kale savaşlarında mağlup olabiliyor diğer lordlar ve çok büyük kayıplarla 1 şehir alıyorlar sanırım bunu TweakMB ile ayarlayabiliyorduk fakat çok...
  6. Sehzade Pasam

Back
Top Bottom