Recent content by Said Çeri

1. Said Çeri

1860s Old America Türkçe Yama

Eğer Tr Dİl Dosyasındaki Dialogs,Quests,Skills,Skin,Uİ,Uİmain, Dosyalarını en dosyasına Yapıştırırsan Dialoglar Anlaşılabilir Duruma Geliyor
  2. Said Çeri

Moğol Kabileleri (Mongolian Tribes) Modu (ÇIKTI)

Şehirlerin Lordlarının Tarafını Değiştirirsen Şehirlerin Tarafı Değişir Kale İçin Maalesef Ama Bazı Kaleler Var Mesela Asugan Kalesi Hep Asugan Noyanın Asugan Noyanın Tarafını Değiştir Asugan Kalesinin Tarafı Değişir Yardım Ettiysem Birşey değil Benim Bir Modum Var Haritada Kale Ve Şehirler Gözükmüyor Yaklaşınca Gözüküyor Uzaklaşınca Kayboluyor Böyle Kalsınmı Oyuncular Severmi
  3. Said Çeri

TURAN MODU TAMAMEN BİTTİ

dosya tc istiyorsan languagese gir modunda sonra Türkçe Hariç Tüm Dilleri Sil Zaten İşe Yaramıyorlar Öyle Dosya tc Yükle
  4. Said Çeri

[WB][SP] Natived Mini Mod

Biri Bana Linki Verebilirmi Yandex diskden hiçbirşey anlamadım
  5. Said Çeri

Warband Halkın Şavaşı Modu (Mini Mod)

Lütfen Yeni Bir Link Verin Bozuk Link Var Orda Birde Size Bir Soru Soracağım Ben Bir Mod Yaptım Haritada Şehirler ve Kaleler Gözükmüyor Yaklaşınca Gözüküyor Uzaklaşınca Kayboluyor Bunu Oyuncular Severmi Sizce
  6. Said Çeri

[WB][SP]Diplomacy 4.litdum (v1.7 yayınlandı - 28.02.2023)

Birşey Soracağım Görev falan ekleyebiliyormusun eğer öyleyse Hikaye Falan Yapabilirsin istersen Bence Güzel Olur Ama Senin Modun

Bu Arada bende mod yapıyorum minimod sayılır kaleler,şerhirler Haritada Gözükmüyor Onlara Yaklaşınca Gözüküyor Böyle Kalsınmı Oyuncular Severmi?
  7. Said Çeri

[WB][SP]Diplomacy 4.litdum (v1.7 yayınlandı - 28.02.2023)

Güzel Mod Ama Yazılar Bozuluyor Bende V3 ondan 1 yüklüyorum eline sağlık ama bir çözüm bulabilirmisiniz
  8. Said Çeri

Anadolu Haritası

spawn point noktalarını ayarlaman gerekir
  9. Said Çeri

Mount Blade Warband için genellikle istenilen, modul sistemsiz yapılabilicekler.

Teşekkürler ben yeniyim bu sitede güzel olmuş devamını bekleriz.
Back
Top Bottom