Recent content by Romeo58

1. Romeo58

Mount blade (WB) En Başarılı Ülke

Konu kilit...
  2. Romeo58

SEVİYE 49 A KADAR KENDİM YAPTIM SONRA ÇO KZOR OLDU HİLE YAPTIM NE VAR BUNDA  :evil:
  3. Romeo58

carrier said:
    Romeo58 said:
    Ewt 1 vuruşumla yerdeler :grin:
    Arkadaş kendine çok güveniyo :lol:

Ewt güveniyorum seviye 62 olan birisini sence kahramanlar öldürebilirmi  :twisted:
  4. Romeo58

Ewt 1 vuruşumla yerdeler :grin:
  5. Romeo58

oguzhanc09 said:
    o kadar emin olma nordların piyadelerinin çok iyi olduğunu biliyorsun  :lol:

Tek vuruşluk canları var benim için :grin:
  6. Romeo58

Kergit ordusunun içinde ben olduğum sürece isterse bütün nordlar kale kuşatmasına gelsin yenemezler  :wink:
  7. Romeo58

Kergitleri mount blade 1.011 de hep küçümserdim güçsüzler diye warband da hiç açmadım ama bugün bi açtım oneydi be öyle güçlülerki artık hep kergit olacaam  :mrgreen:
  8. Romeo58

LOTR Mod m&b v960

Şikaywet ettim seni  :twisted:
  9. Romeo58

Yanıt için teşekkürler ama nord asla olamaz :smile:
  10. Romeo58

Arkadaşlar sizce en başarılı ülke hangisi ? askeri olarak deil yani en hızlı gelişen ?
  11. Romeo58

Mount&Blade'de Yaşadığımız En Güzel Savaşı Hikaye Gibi Yazalım

Sisli bir havaydı , Emir Hiwan ve yannda 8 lord bir seferberlik düzenliyorlardı.Narra şehri ve Unuzdag kalesini işgal ettiler ama o sırada Sancar han ve askeleri geldi bayağı kalabalıklardı ben tek başıma kalmıştım diğer lordlar kaçmıştı :sad: tam 1016 kişilerdi benim ordumda 66 kişilik Sarranid memlüklerinden oluşuyordu  kaça kaça veluca şehrime gittim garnizondaki 100 Sarranid Muhafızı , 100 Sarranid Memlük ve 100 Sarranid kıdemli okçusu var dı kalede 100 Sarranid Memlük ve 50 Sarranid Muhafızını alıp onlarla savaştım bize deli gibi saldırıyolardı atlı okçuları muhafızların kalkanlarını kırmayı beceriyordu ve savaşın sonucu ise 216 kişilik ordumla 1016 kişilik Sancar han ve onun aşağılık lordlarını yendim :grin: ve şunu anladım : Asla kergit hanlığı en güçlü ırk deildir ...
  12. Romeo58

WARBAND USTALARI Bİ BAKABİLİRMİSİNİZ :)

Ewt arkadaşlar kelle avcısından terfi ediliyormuş :grin:
  13. Romeo58

WARBAND USTALARI Bİ BAKABİLİRMİSİNİZ :)

O KELLE AVCISI BENİM DEDİĞİM BAŞKA KELLECİ REİSİ :wink:
  14. Romeo58

Data/Mission_Type.txt Hatası Yardım eder misiniz

BANA ÖZELDEN MSN VERSENE Bİ BİR ŞEY SÖYLEYECEĞİM :smile:
  15. Romeo58

Data/Mission_Type.txt Hatası Yardım eder misiniz

O DEDİĞİN DOSYA OYUNDA YOK ONUN İÇİN YÜKLEYEMEM FULL OYUN ALIRSAN HİİÇ BİR HATA ALMAZSIN :wink:
Back
Top Bottom