Recent content by riza_40

1. [WB][SP] Cihat ve Haçlılar v6 Çıktı !!!

kendi askerlerimi oluşturduğumda bazıalrının silahları eksik oluyor onun için ne yapabilirim?
  2. [WB][SP] Cihat ve Haçlılar v6 Çıktı !!!

kendi askerlerimi oluşturduğumda bazıalrının silahları eksik oluyor onun için ne yapabilirim?
  3. [WB][SP] Cihat ve Haçlılar v6 Çıktı !!!

ya bu modun 2.0 ını oynuyorum kendi askererimi oluşturduğumda bazılarının silahları kayboluyor nedenini bile var mı
    yardım edebilecek yok mu
  4. Kılıç

baktım ama pek bişey çıkmadı??
  5. [Ders]Kodlama,Modelleme,Kaplama & Warband'a İtem Ekleme[Linkler Güncellendi 2020!]

kılıç kılıfı eklemek istiyorum da nasıl yaparım?
  6. kılıç

ya arkadaşlar bu konuyu başka bir bölümde açmıştım buraya yönlendirdiler bu cihat ve haçlılar modunda beğendiğim bir kılıç var ama kını yok o yüzden hoşuma gitmiyor kılıça kılıf ya da kın herneyse nasıl eklerim benzeri kılıçlar var onlardan kopyala yapıştır yapsam da olur ama nasıl yapabilirim????
  7. Kılıç

Ya arkadaşlar bu cihat ve haçlılar modunda beğendiğim bir kılıç var ama kını yok o yüzden hoşuma gitmiyor kılıça kılıf ya da kın herneyse nasıl eklerim benzeri kılıçlar var onlardan kopyala yapıştır yapsam da olur ama nasıl yapabilirim?
  8. mod

orası doğru ya dirilişi izleyince insanı canı oba falan görmeyi istiyor aslında şehirleri kaleleri orjinalde de oba olarak yapsalar iyiydi:smile:
    bi de bi moddaki zırhı başka bi moda koyabilir miyim??
  9. mod

ya arkadaşlar bu warband'da oba kurabilceğim bi mod falan var mı??
  10. zırh

ya arkadaşalar bn bi moddaki zırhı bi moda geçirmek istiyorum nasıl yapabilirim??
  11. zırh ve mod

tamamdır eyvallah
  12. zırh ve mod

1)maaşlarını nasıl ödücem ki askerlerin maaşları trink ödenir onlara da ayrıca giip ödemem mi gerek?
    2) özellikler değil de görünümünü değiştircem miğferin sallanan zincirini uzatmak istiyorum??
  13. zırh ve mod

1)ya arkadaşlar diplomasi mod oynuyorum gönderdiğim devriyeler oyunu kapatınca gidiyor? 2)bi de temrenli mğfer diye bi zıh var onu düzenlemek istiyorum nasıl yapabilirim?
  14. mod yapımı

ya arkdaşlar bu diplomasi mod,saltanat-ı selçuklu ve 81 units diye bir yama var bunların üçünü birleştirmek istiyorum da mümkün mü?nasıl yapabilirim??
  15. konu

ya arkadaşlar osmanlı modu var mıydı bu wfas'ta bi tane buldum ama o da mp çıktı var mı single 'da önerebilcek??
Back
Top Bottom