Recent content by rell

1. rell

Open M&B Warband alt tab sorunu

sebebi bilmiyorum ama pencere modunda oynayabilirsiniz
  2. rell

Open warband haritada takılma sorunu

native mi oynuyorsunuz yoksa mod mu modsa belki o modun geliştiricisinin hatasıdır
  3. rell

Warband siyah ekran hatasi

alt tab atıp tekrar oyuna geri gelmeyi denediniz mi
  4. rell

Warband takılma sorunu

çok bilmiyorum ama sistem gereksiniminizle alakalı olabilir en iyisi grafikleri düşük almak :smile:
  5. rell

Oyunda para yok

paranız hazineye gidiyor şehriniz veya kaleniz varsa bakan olucak içeride onunla konuşup hizmetçi almak istediğinizi söyliceksiniz (yoksa) hizmetçiyle konuşup hazineyi görebilirmiyim diceksiniz orda paranız olucak isterseniz alabiliyor yada oraya koyabiliyorsunuz
  6. rell

oyun çökmesi

hocam bilgisayarınızın sistem gereksinimleri çok düşükse belki ondan oluyordur bilgisayar çok eskiyse de olabilir veya microsoft visuallar yüklü mü kontrol edin ve nvidia veya amd (hangisi ise) sürücüleri yüklü değilse de yükleyin bunlardan sonra olmuyorsa oyunu silip yükleyin yine olmazsa oyun dosyalarını doğrulayın
  7. rell

Open Warband Acilmiyor

steamden oyun dosyalarını doğrulamayı deneyin değişmediyse direk oyunu exe dosyasından açmayı deneyin
  8. rell

Mod nasıl yapılır

burda basit şeyler gösteriyor hocam notepad++ varsa daha kolay yaparsınız
  9. rell

warband zorluk yüzdesi görünmüyor

oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrulamayı deneyin
  10. rell

Evlendiğim karım buga girdi konuşamıyorum

diplomacy mod filan varsa ondan olabiliyor dil hatası oyunu ingilizce yapınca düzelir normal nativede de bazı hatalar var o mod yoksa yinede ingilizce yapmayı dene
Back
Top Bottom