Recent content by rDhimani

1. rDhimani

Bannerlord Türkiye Discord Sunucusu

bu iş büyük bir komediye gidiyor bence konuyu uzatmayalım harcadığımız zamana yazık
    hayır bence drama ekmektir .d
  2. rDhimani

Gerçekten beni eleştirmek için sağa sola salya akıta akıta hırslı bir şekilde hesap açıp mesaj atman çok manidar oldu sağol teşekkür ediyorum. :lol: Hiç fark edilmiyor gerçekten 3 dakika önce açıldığı hesabın. @Focus Bence bir doktora görünün hocam sağlıklı günler.
    dostum selamlar öncelikle, focus benim warbanddan bir arkadaşım ve bannerlord sunucusu açmış destek olmamız için kendisi bize destek olur musunuz diyip forum linkini attı. Benim de hesabım olmadığı için yeni açtım.Kendisi elinde olan bir şeyi değerlendirmeye çalışıyor ve buna engel olmanız gerçekten etik değil.
  3. rDhimani

bence güzel olabilir ben de bannerlord aldım ama oynayacak arkadaşım yoktu.Burda insanlarla toplanıp bir şeyler öğrenmek güzel olucak gibi duruyor hanemize hayırlı olsun.Elbette ki baltalamaya çalışıp sabote edenler olucaktır örnekte gördüğümüz üzere ama bunlara aldırış etmeden yolunuza devam etmenizi tavsiye ederim :smile:. iyi forumlar focus bey
Back
Top Bottom