Recent content by ratdat

1. ratdat

Kız Tavlama Taktikleri

Şahsen benim güzel kadın koleksiyonum yok ve 2 tane sevgilim oldu. Bu tür kalkar muhabbetler çok hoşuma gidiyor sadece. :smile:
    Bayağıda vakit geçmiş sizin :razz: elizabethle zaman kolay geçmese gerek. :smile:

Youtube'da Prof. Dr. Berk Karataş adlı ürologu takip ediyorum, Travmatik Mastürbasyon Sendromumdan ve sol bileğimde gelişen Ganglion Kistimden kurtulmama yardımcı oldu. Artık daha sağlıklıyım, darısı Boris Johnson'ın başına...
  2. ratdat

Kız Tavlama Taktikleri

Bu konu hakkında yorum yapma hadsizliğinde bulunmayacağım zira en son sevgilim olduğunda Gorbaçov, Sovyetler Birliği'nin başına yeni geçmişti...
  3. ratdat

Turnuva Sistemi (Öneri)

Armağan Yavuz'un bir röportaj da turnuvaları değiştirdik,artık normal turnuva haricinde okçuluk vb.turnuvalar da olacak dediğini hatırlıyorum.Hatta yabancı forumdan biri yapmıştı röportajı yarım saatlik bir röportajdı, ama şu anda bulamadım.Tabi ki şu anda erken erişimde yok, ama belki ileride sizin dediğiniz kadar ayırıntılı olmasa bile gelişmiş şeklini güncelleyebilirler.Bunun gibi bir çok özelliğin oyun stabil hale gelene kadar gizli tutulduğunu düşünüyorum.Yani en azından umut ediyorum.

Zaten bu özellik eklenecek gibi duruyor, dikkat ederseniz turnuvaların girişinde ''Turnuva yakın dövüş olacak.'' gibi bir bilgi oluyor. Bu da eğer yakın dövüş olduğu belirtiliyorsa, farklı uzmanlıklara yönelik turnuvaların da düşünüldüğünü çıkartmak zor değil.
  4. ratdat

kendi krallığımı kurarak oyunu bitirdim

Umarım böyle bir şey yoktur, Ben bu klanlar ilk duyurulduğunda acaba Crusader Kings 2 kafasında entrikalar falan mı dönecek krallar arasında diye beklerken, Kralları öldüğünde tahta çıkamayan veliaht prensler mi dersin, taht başsız kaldığında tahta sahip çıkmayan güçlü klanlar mı dersin, kralıyla arası bozulduğunda isyan etmek vs. yerine doğrudan düşman krallığa kılıcını adayan klanlar mı dersin. Yapay zeka olarak 2008 Warband'inin daha gerisindeyiz. Şimdi EA'cılar gelip ''Ya ama oyun daha erken erişim, anlayın artık'' falan diyecekler. Kardeşim gereksiz fanatizm yapmayın burada, biz de oyunu seviyoruz ve Taleworlds'ün yaptıklarının farkındayız. Zaten bu oyunu sahiplendiğimiz için eleştirilerimiz daha acımasız oluyor. Türkiye'yi büyük kulvarlarda temsil ediyorlar, haklarını da veriyoruz. Ama yılda 400 milyon - 1 milyar arası ihracat yapabilen bir firmanın 8 yıl sonunda dünyanın önüne koyduğu yemeğin bu denli eksikler barındırması çok üzücü.
  5. ratdat

Dükkan açma rehberi

Yine benim, brom yine başarılı bir iş. Ellerine, emeğine sağlık.
  6. ratdat

Bu Kelime Sana Ne Hatırlatıyor!

Atari salonu
  7. ratdat

Yaran Krallıkların İfşa Dosyası

63 saat sonunda.

Not: İmparatorlukları bizzat yok ettim.

Ovaların kurdu, okçuların efendisi, sakince elindeki imparatorluğu yere bırak!
  8. ratdat

Sight

Gibisi yok, burası direkt iyi iş kokuyor.
  9. ratdat

Bende ise her yeri güney imp aldı kriz geçirmek üzereyim(ss nasıl atılır bilmiyorum)

Oyunun açıkken ''F12'' tuşu ile aldığın Steam görselini yine Steam profilin üzerinden diskte göster seçeneğine tıklayarak, görselin bilgisayarındaki klasöürünü buluyorsun. Daha sonra ''hızlıresim'' gibi bir fotoğraf yükleme sitesine görseli yüklüyorsun, ardından forumlarda paylaşmak üzere sana verdiği bbcode linkini kopyalayıp, o linki atacağın yanıta yapıştırıyorsun.
  10. ratdat

Arkadaşlar, bildiğiniz gibi oyunun şu anki halinde, sizin gönül verdiğiniz veya vermediğiniz bir krallık diğerlerini 3 yıl gibi kısa bir sürede yeme, yutma gafletinde bulunuyor. Eğer ki sizin de çevrenizde böyle krallıklar varsa bunların görsellerini, bu konu altında paylaşmak suretiyle ifşa...
  11. ratdat

Captain Mode'un Kapalı Seçim Mekanizması

Öncelikle İyi Forumlar, Bannerlord'un şu haliyle dahi çok sevilmiş olan Captain Mode'undaki bazı sıkıntılardan ve olası çözümlerinden bahsetmek istiyorum. Öncelikle birçok oyuncunun da rahatsız olduğu, önceden eşleştirilmiş Krallıklar (faction) sisteminin çok rastgele bir şans faktörü...
  12. ratdat

CLASS SİSTEMİ KALDIRILMALI / KALDIRILACAK MI?

Oyun daha erken erişim aşamasında bu gibi sorunları çözeceklerini umut ediyorum. Dediklerinde haklısın basitleştirilmiş bir seçim ekranı var ve bunun geliştirilmesi ve çeşitlendirilmesi gerekli.
    -GuvenPope

Sevgili arkadaşım GuvenPoPe, yavrucuğum bence erken erişimciler yüzünden insanlar oyun ile ilgili problemleri ve olası çözümleri konuşmaya korkar oldu. Herkes farkında oyunun erken erişim'de olduğunun ama bu sorunları dile getirmeleri konusunda bir engel teşkil etmiyor. ''Erken Erişimci'' kitlenin linci yüzünden forum üyeleri mecburi olarak konularının sonuna ''evet biliyorum oyun early access'' vs. gibi linç kalkanları eklemeye başladılar. Lütfen artık insanlara oyunun erken erişim olduğunu hatırlatmayalım ve sorunların nasıl çözüme kavuşturulabileceğini tartışalım. Teşekkür ederim, seviliyorsun.
  13. ratdat

MULTIPLAYER

Arkadaşlar lütfen açtığınız konuların başlıklarını, forum üyelerini kafalarında en azından konuyla ilgili bir fikir oluşturacak şekilde yazarsanız çok daha makul olur. Forumda gezinirken yardımımız dokunur mu dokunmaz mı emin olamıyoruz bu tür başlıklardan dolayı.
  14. ratdat

Oyuna Report Sistemi Gelmesi Lazım.

Kardeşime sonuna kadar hak veriyorum raporlama sistemi konusunda ancak halihazırda oyunun başka sıkıntıları bulunmakta ve raporları takip edecek algoritmayı hazırlayacak ve algoritmanın elediği raporları takip edecek bir ekip kurmak diğer sıkıntıların çözümünü yavaşlatabilir, bu konuda çok aceleci olmamalıyız diye düşünüyorum.
Back
Top Bottom